RDR2 Hakkında İP UÇLARI

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

ismaily

Torrent-Oyun.com
Şu onu bunu taşımak için kullanacağımız (hani 3 yıldızlı sincap derisi, geyik postu vb ile yapılan) çantaları-torbaları satın alamıyor muyuz? İllaki derileri toplayıp craftlayıp mı lazım?

ghost_28

Hayat su gibidir,kirletirsen bulanık görürsün.
Şu onu bunu taşımak için kullanacağımız (hani 3 yıldızlı sincap derisi, geyik postu vb ile yapılan) çantaları-torbaları satın alamıyor muyuz? İllaki derileri toplayıp craftlayıp mı lazım?
Aynen, oyunun illet olduğum bir özelliği. Hayvanları avlama mevzusuda hunter similasyonu aratmıyor ha,tam bir zaman canavarı, zamanı öğütüyor bu avlanma mevzusu. Çantaları fulleyim diye avlanma olayına girdim, şu 3 tarif yap görevinde takıldım kaldım. Şimdi birde ot aratacak sanırım, saldım artık, hikaye odaklı devam edip bitireceğim yetti be. :D

sting_stingg

Biz,tabiatı örnek alırsak asla yanılmayız.
arkadaşlar craftlar hakkında bilgi edinebileceğim yer varmı bide bu puma derisini almak beni çıldırttı 2 tane vurdum kafadan 2side kötü deri diyodu sonra 2 3 saat rahat aradım puma yok çıkmadı ne illet bişeymiş

Son düzenleme:

sting_stingg

Ya bu tavşanları felan kafadan vuruyorum dürbünlü springfield tüfeği ile fakat hep deri kötü duruma düşüyor ne yapmam lazım

sting_stingg

Caineiru

keyneyru
Forum Yetkilisi
yine Varmint Rifle kullanman lazım.
ayrıca hayvanın kalitesinin "pristine" (isminin yanında üç yıldız olacak) olması lazım, yoksa Perfect kalite pelt alamazsın.
bir de hayvanı tek vuruşta öldürmeye dikkat et (ya kafasından ya da hayati organlarından vur).
tabii eğer hayvan Legendary ise ne ile öldürdüğünün önemi yok, her türlü en iyi kalitede alıyosun deriyi.

@legolas3869

ayrıca hayvanın kalitesinin "pristine" (isminin yanında üç yıldız olacak) olması lazım, yoksa Perfect kalite pelt alamazsın.
bir de hayvanı tek vuruşta öldürmeye dikkat et (ya kafasından ya da hayati organlarından vur).
tabii eğer hayvan Legendary ise ne ile öldürdüğünün önemi yok, her türlü en iyi kalitede alıyosun deriyi.

@legolas3869
Güzel yorum.

sting_stingg

@legolas3869
kafayı yicem ya varmint rifle ile kafadan vurdum yine tek yıldız :D oldu

Caineiru

keyneyru
Forum Yetkilisi
kafayı yicem ya varmint rifle ile kafadan vurdum yine tek yıldız :D oldu
hocam eğer vurduktan sonra derisini yüzmeye at ile gittiysen hayvanı çiğnemiş olman muhtemel, ki bu da deri kalitesini düşürüyo.

bir de, zaman geçtikçe hayvan çürümeye başlıyor ve bu deri kalitesini düşürebiliyor. (ve bu çürüme hızı hava sıcaklığına bağlı, ne kadar sıcaksa o kadar çabuk, ne kadar soğuksa o kadar yavaş çürüyor, avladığın hayvanı en hızlı şekilde satacağın yere ulaştırman lazım)
ayrıca deriyi taşıyan at yere düştüğünde de deri kalitesi düşüyor.

bunların dışında doğru silah ve doğru yerden vurduğun, ve hayvan isminin yanında üç yıldız olduğu sürece en iyi kalite deri alman lazım. (silahları seçtiğin menüden dürbünleri seçip, hayvanı incelersen kaç yıldızlık bi' hayvan olduğunu görebilirsin)
hayvanın hayati organlarından kafa ve kalbini Dead Eye yeteneğinin 4. seviyesinde görebiliyosun, ama onun için de Chapter 5'e ulaşıp "Fleeting Joy" görevini yapman lazım.
Chapter 6'da "Goodbye, Dear Friend" görevini yaptığında da hayvanın hayati organlarından mide ve akciğerlerini görebiliyosun Dead Eye'ı kullanarak.

Son düzenleme:

sting_stingg

hocam eğer vurduktan sonra derisini yüzmeye at ile gittiysen hayvanı çiğnemiş olman muhtemel, ki bu da deri kalitesini düşürüyo.

bir de, zaman geçtikçe hayvan çürümeye başlıyor ve bu deri kalitesini düşürebiliyor. (ve bu çürüme hızı hava sıcaklığına bağlı, ne kadar sıcaksa o kadar çabuk, ne kadar soğuksa o kadar yavaş çürüyor, avladığın hayvanı en hızlı şekilde satacağın yere ulaştırman lazım)
ayrıca deriyi taşıyan at yere düştüğünde de deri kalitesi düşüyor.

bunların dışında doğru silah ve doğru yerden vurduğun, ve hayvan isminin yanında üç yıldız olduğu sürece en iyi kalite deri alman lazım. (silahları seçtiğin menüden dürbünleri seçip, hayvanı incelersen kaç yıldızlık bi' hayvan olduğunu görebilirsin)
hayvanın hayati organlarından kafa ve kalbini Dead Eye yeteneğinin 4. seviyesinde görebiliyosun, ama onun için de Chapter 5'e ulaşıp "Fleeting Joy" görevini yapman lazım.
Chapter 6'da "Goodbye, Dear Friend" görevini yaptığında da hayvanın hayati organlarından mide ve akciğerlerini görebiliyosun Dead Eye'ı kullanarak.
Hallettim çok teşekkür ediyorum yardımlarınız için :)

Maşallah oyunun deri toplama olayı bile başlı başına bir oyun gibi, çok özenerek yapıldığı her halinden belli oluyor.Helal olsun valla.
Ooooo sen ne diyorsun yaw.. Hele o ana karakter Arthur Morgan yok mu? Ona bile sayfalarca yazı yazılır. Bu yazıyı yazarken bile hüzünlendim.

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt