rdr2 ekran karmaşık renk sorunu

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR
Diğer oyunlarda var mı benzer sorun? Bana donanımsal bi' sorun gibi geldi.
Donanımsal olsa menü eki de aynı şekilde olması gerekmez miydi? Oyunun texture vs gibi önemli dosyaları bozuk olabilir. Kurulu sürüm torrrent bulup oyunun kurulu olduğu yeri göstererek kontrol ettir derim. Yapmak çok kolay ama olurda tüm dosyaları silersen sorumluluk almam :D benim başıma gelse diye düşündüm ve aklıma bu geldi.

O da bir başka sebep. RDR dışındaki oyunlarda da benzer bi' problem yaşanıyorsa ısınmadan dolayı bu tarz bozulmalar yaşanabiliyor. Özellikle de laptop sistemlerde.
Evet, bir çok sebepten olabilir.

En iyisi bir PC ciye götür. Oyun dosyaları kaynaklı değilse ciddi bir problem olabilir.

Ayarları oyun içerisinde değiştirdiğimde ekranın bir köşesinde boydan boya olurdu oyunun eski sürümünde. Api değiştirmeyi denediniz mi? Yani Vulkan ve Diretx i ayrı ayrı denediniz mi?

alperenbozkurt

Torrent-Oyun.com
Diğer oyunlarda var mı benzer sorun? Bana donanımsal bi' sorun gibi geldi.
diğer hiçbir oyunda böyle bir sorun yaşamadım hatta başka bir sorunla da karşılaşmadım tüm oyunlar sorunsuz akıcı bir şekilde oynanıyor

Ayarları oyun içerisinde değiştirdiğimde ekranın bir köşesinde boydan boya olurdu oyunun eski sürümünde. Api değiştirmeyi denediniz mi? Yani Vulkan ve Diretx i ayrı ayrı denediniz mi?
onu da denedim yine değişen bir şey olmadı büyük ihtimalle dosyalar bozuk sanırım

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt