Rdr 2'nin Sevmediğiniz Yanları Nelerdir?

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

sting_stingg

Biz,tabiatı örnek alırsak asla yanılmayız.
Bende onu diyorum, avlanma zorunlu tutulmamalı, orası vahşi batı. Biz bir gangsteriz, bu işlerden para kazananlar illa vardır. Bu malzemelerde illa satıcılarda vardır, lazımsa oradan alma gerçekciliğini vermeliydiler. Ha hayvan vurup bedava getirmek isteyenlere avlama serbest. :)
Avlanma olayını bende sevdim ama gereksiz zorlaştırmışlar, uzatmışlar. O kısmını beğenmedim.

Avlanmadan tamda bu sıkıntılar yüzünden soğudum. :)İlaç craftlayacağım ot yok, koskoca eli kanlı katil dağ bayır dolaşıp ot mu toplayacak arkadaş. :D

Kesinlikle katılıyorum.
aynen işte :D samimi söylüyorum 3 4 saat puma peşinde koştum 1 tane bile spawnlamadı oyun çok zorlaştırmışlar avlanmayım ilk başlar çok zevkli geliyoduda sonradan baydı hele küçük rakun felan kovalamak sıkıntı kayboluyor hemen :D

ghost_28

Hayat su gibidir,kirletirsen bulanık görürsün.
aynen işte :D samimi söylüyorum 3 4 saat puma peşinde koştum 1 tane bile spawnlamadı oyun çok zorlaştırmışlar avlanmayım ilk başlar çok zevkli geliyoduda sonradan baydı hele küçük rakun felan kovalamak sıkıntı kayboluyor hemen :D
Sormaya ya kafayı yiyecektim o rakun mu porsuk mu ne illetir arkadaş. Gözükmede gözükmüyor, çoğu zaman ben görmeden o beni görüyor kaçıyorda zaten.Hani haritanın her yerinde her hayvanın çıkmasını beklemiyorum, olabilirde olmayabilirde Oyun içinde harita satın alarak hangi hayvanın en çok nerelerde olduğunu söylenmesi gerekirdi.(amaç gerçekçilik değil mi, avcı adamlardan bu haritaları para karşılığında alamaz mıydık?) Hadi onu yapmamışlar, internetten bir sürü video izledim, kayıt ettim gittim dedikleri böyleye. Arkadaş çıkmıyor, kamp kuruyorum yatıyorum kalkıyorum yok, yok, yok. Bir ara iyice sinir oldum oyunu açık bırakıp gittim tv izlemeye, belki oyunda gün sayısı arttınca çıkar diye. Rastgele, nadiren geliyor. 2-3 defada yıldızını düşürdüm. Tam çıldırmalık. Sen o kadar bekle sonra yıldızı düşsün. Dediğim gibi sen avlanma simülasyonu yapıyorsan neysede bunun böyle bir şeyle ilgilisi yok arkadaş. Bu tamamen oynanış süresini uzatmak için küçük HİLELER! Bir ara oyunun daha yarısı gelmeden sildim bu yüzden, sonra aradan 3-5 gün geçtikten sonra tekrar kurdum devam ettim o ayarı. :D
Bir hayvan için bir bölge verdiysen orada her oyun günü en az bir tane istenilen hayvan çıkacak arkadaş, oyun bu ne işkence ediyorsun. :)

sting_stingg

Biz,tabiatı örnek alırsak asla yanılmayız.
Sormaya ya kafayı yiyecektim o rakun mu porsuk mu ne illetir arkadaş. Gözükmede gözükmüyor, çoğu zaman ben görmeden o beni görüyor kaçıyorda zaten.Hani haritanın her yerinde her hayvanın çıkmasını beklemiyorum, olabilirde olmayabilirde Oyun içinde harita satın alarak hangi hayvanın en çok nerelerde olduğunu söylenmesi gerekirdi.(amaç gerçekçilik değil mi, avcı adamlardan bu haritaları para karşılığında alamaz mıydık?) Hadi onu yapmamışlar, internetten bir sürü video izledim, kayıt ettim gittim dedikleri böyleye. Arkadaş çıkmıyor, kamp kuruyorum yatıyorum kalkıyorum yok, yok, yok. Bir ara iyice sinir oldum oyunu açık bırakıp gittim tv izlemeye, belki oyunda gün sayısı arttınca çıkar diye. Rastgele, nadiren geliyor. 2-3 defada yıldızını düşürdüm. Tam çıldırmalık. Sen o kadar bekle sonra yıldızı düşsün. Dediğim gibi sen avlanma simülasyonu yapıyorsan neysede bunun böyle bir şeyle ilgilisi yok arkadaş. Bu tamamen oynanış süresini uzatmak için küçük HİLELER! Bir ara oyunun daha yarısı gelmeden sildim bu yüzden, sonra aradan 3-5 gün geçtikten sonra tekrar kurdum devam ettim o ayarı. :D
Bir hayvan için bir bölge verdiysen orada her oyun günü en az bir tane istenilen hayvan çıkacak arkadaş, oyun bu ne işkence ediyorsun. :)
aynen öyle valla :D benide çok sinir etti kampın craftını felan yapıyodum dedim bukadarla kim uğraşacak insanı çıldırtır trainer indirdim spawnladım hayvanları öyle bile uğraştırdı yaptım kurtuldum :D

Bazı görevler biraz çizgisellikten çıksaymış daha iyi olurmuş bence. Oyunun her ana görevi oyun nasıl istiyorsa öyle yapıyorsun, nerde ne yapacağını dahi söylüyor oyun( sağa geç, sola geç vs.). Genel oyun boyunca çok rahatsız olmadım bu durumdan ama bazı görevler de "artık bunu da ben istediğim gibi yapayım" dedim. Bir de o kadar güzel soğuk havalarda giyilebilecek kıyafetler yapmışlar, oyun boyunca toplasan 3-4 kez anca giymişimdir. Şu hayvanların derisinden yaptığımız kıyafetlerin çoğusu soğuk havalarda giymek için yapılmış, boşa gitti güzelim kıyafetler.

Caineiru

keyneyru
Forum Yetkilisi
Çok yavaş at sürmek. Sıktı sildim koca oyunu. SIKICI
bi' gün oyuna yeniden başlamayı düşünürseniz, spoiler içerisindeki yerde, Chapter 2'den itibaren edinebileceğiniz, ve Chapter 2'de bulabileceğiniz atlardan her şeyiyle çok daha sağlam White Arabian'ı bulup evcilleştirebilirsiniz. (Hız, Hızlanma, Can, Dayanıklılık'ı 6, ve at ile olan "Bonding" (Arthur ile at arasındaki bağ) seviyeniz arttıkça, bu özellikler 8'e ulaşıyor.)

@melek12345x

Son düzenleme:

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt