Rdr 2 türkçe yaması ne oldu bir haber varmı ?

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Murusti

Torrent-Oyun.com
Arkadaşlar herkese iyi bayramlar rdr2 nin türkçe yaması gectiğimiz günlerde parayla satılamayacagı haberlerini duymustuk neoldu bir gelişme varmı ?

BlackAncalagon

Çay içen adamdan zarar gelmez.
İptal oldu ve büyük ihtimalle çıkmamak üzere rafa kaldırıldı.

amazon123

Torrent-Oyun.com
Ücret konusu kıstas değil. Yayınlanmasına engel konuldu. Testi bitmiş hazır halde rafa kalkmış durumda şu an.

ismaily

Torrent-Oyun.com
Belki kıstas değil ama ücret konusunda epey bir gürültü koparıldı.
30 TL inmişti ve bende heyecanla beklemekteydim...
Tek temennim bir gün yayımlanması...

tunahan43

Torrent-Oyun.com
Gamepass gibi saçma gereksiz bir şey çıkarınca insanlar kabul etmedi adam akıllı ilk 30 TL'den cikarsalardi bir kaç bedavacı dışında ses çıkaran olmazdı

GREY

[Get Schwifty]
Arkadaşlar herkese iyi bayramlar rdr2 nin türkçe yaması gectiğimiz günlerde parayla satılamayacagı haberlerini duymustuk neoldu bir gelişme varmı ?
Marka üzerinden para kazanmaya çalışınca rockstara fazla mail gitmiş ve rockstarda tabiri caizse "sen kimsin ki benim oyunum üzerinden para kazanacaksın" manasına gelen bir mail attı ve hakları doğrultusunda kesinlikle yamayı çıkarmalarını istemedi. Bu şekilde proje son buldu. İki tarafta haklı baktığın zaman. Mağdur olmayan tek kişi şuan milyar dolarlık ROCKSTAR F*CKING GAMES.

BlackAncalagon

Marka üzerinden para kazanmaya çalışınca rockstara fazla mail gitmiş ve rockstarda tabiri caizse "sen kimsin ki benim oyunum üzerinden para kazanacaksın" manasına gelen bir mail attı ve hakları doğrultusunda kesinlikle yamayı çıkarmalarını istemedi. Bu şekilde proje son buldu. İki tarafta haklı baktığın zaman. Mağdur olmayan tek kişi şuan milyar dolarlık ROCKSTAR F*CKING GAMES.
Rockstar onun için dava açmadı gta V bir sürü paralı modu var asıl dava konusu Rdr 2 nin dil dosyaları kilitli ve dünyada oyunun ilk tool'unu yapan adamlar bu ekipten hatta iranlılara falan vermişler tool'u Rockstar izinsiz oyun dosyalarına erişip değiştirdikleri için dava açıyor yani yama ücretsiz olsa da değişen bir şey olmayacaktı.

GREY

[Get Schwifty]
Rockstar onun için dava açmadı gta V bir sürü paralı modu var asıl dava konusu Rdr 2 nin dil dosyaları kilitli ve dünyada oyunun ilk tool'unu yapan adamlar bu ekipten hatta iranlılara falan vermişler tool'u Rockstar izinsiz oyun dosyalarına erişip değiştirdikleri için dava açıyor yani yama ücretsiz olsa da değişen bir şey olmayacaktı.
Yav bayılıyorsunuz böyle komplo teorilerine ne alakası var. Yok kilitliymişte bilmem neymiş, İran istemiş falanda. Alakası bile yok marka üzerinden para kazanmak istedikleri için ve bu konuda çok fazla şikayet mail aldığı için rockstar games avukatıyla iletişime geçiyor ve tüm haklarını kullanarak ekibe çalışmalarını durdurmaları için sert bir dille mail atılıyor.

MuratTamer

Dutch always has a plan..
Trump Kasım'daki seçimi nasıl kazanacağnı düşünmeyi bırakıp şu oyunun yama çalışmasını mı kapattırmış. Rica ediyorum akla mantığa sığacak şeyleri tartışalım olmayacaksa o fikri ortaya atmayalım lütfen.
Adam espiri yapmış ciddi değil ki :)

Trump işi gücü yok Tr deki yamacıları mı kovalayacak. Haber bile yoktur.

BlackAncalagon

Yav bayılıyorsunuz böyle komplo teorilerine ne alakası var. Yok kilitliymişte bilmem neymiş, İran istemiş falanda. Alakası bile yok marka üzerinden para kazanmak istedikleri için ve bu konuda çok fazla şikayet mail aldığı için rockstar games avukatıyla iletişime geçiyor ve tüm haklarını kullanarak ekibe çalışmalarını durdurmaları için sert bir dille mail atılıyor.
Kardeş ben yama ekibiyle discord da baya muhabbet ettim bu Rockstar gta v in yamasına niye bi şey yapmıyor önemli olan yamanın ücretsiz veya ücretli olması değil eğer yayınlarsanız sonuçları olur demiş, şimdi ücretsiz bile vermemelerinin sebebi o asıl komplo işini yapan sensin, ellerinde olsa ücretsiz yayınlayacaklardı.

Ayrıca Gta V in bi dünya paralı modu var, rdr 2 nin ise resmi bir tool yok yani oyun dosyalarında değişim yapmak telif hakkına giriyor ücretsiz dahi olsa yayınlamamalarının sebebi bu.

Death

Elizabeth Olsen
Kardeş ben yama ekibiyle discord da baya muhabbet ettim bu Rockstar gta v in yamasına niye bi şey yapmıyor önemli olan yamanın ücretsiz veya ücretli olması değil eğer yayınlarsanız sonuçları olur demiş, şimdi ücretsiz bile vermemelerinin sebebi o asıl komplo işini yapan sensin, ellerinde olsa ücretsiz yayınlayacaklardı.

Ayrıca Gta V in bi dünya paralı modu var, rdr 2 nin ise resmi bir tool yok yani oyun dosyalarında değişim yapmak telif hakkına giriyor ücretsiz dahi olsa yayınlamamalarının sebebi bu.
Ya rockstar gamesle alakası bir aracı firma vardı onun yüzünden ücretsiz yayımlamayacaklar sırf millete iyi görünmek için yapıyorlar o muhabbeti o gruptaki çeviri yapan insanların çoğu para göz o game pass mevzusu oradan cıktı aylık paramızı alalıma getirdiler olayı

Transient Ghost

Sehmus Talay __| Ghøst ΛssassiÑ |
Forum Yetkilisi
Ya rockstar gamesle alakası bir aracı firma vardı onun yüzünden ücretsiz yayımlamayacaklar sırf millete iyi görünmek için yapıyorlar o muhabbeti o gruptaki çeviri yapan insanların çoğu para göz o game pass mevzusu oradan cıktı aylık paramızı alalıma getirdiler olayı
Aracı firma Sony Türkiye'ymiş diye duydum.Onlar ihtar göndermiş de öyle durmuşlar.Bu saatten sonra ücretsiz yayınlamak istediklerini de hiç sanmıyorum.Şahsen ben ciddi ciddi düşünürdüm yayınlamalı mıyız, yoksa yayınlamamalı mıyız diye! (kurunun yanında yaş da yanar diyerekten)

BlackAncalagon

Ücretli veya ücretsiz olması önemli değil diyorum, ücretsiz vermez diyorsun aynı ekip watch dogs 2 ücretsiz verdi bunu da verirler di fakat ücretsiz dahi olmuyor.

Ücretsiz olarak dağıtsalar aynı şekilde ihlal ettikleri için dava edilecekler.

OMAR

15 Ağustos 2004∞
Ücretli veya ücretsiz olması önemli değil diyorum, ücretsiz vermez diyorsun aynı ekip watch dogs 2 ücretsiz verdi bunu da verirler di fakat ücretsiz dahi olmuyor.

Ücretsiz olarak dağıtsalar aynı şekilde ihlal ettikleri için dava edilecekler.
Boş boş yazma bence yazdıklarını konu sahibi bile okumuyorken kendini yorma.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt