Rdr 2 pc hakkında

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

sting_stingg

Biz,tabiatı örnek alırsak asla yanılmayız.
Selam arkadaşlar malum oyun çıktı pcye fakat ben kutulu almak istiyorum ve beklemekten sıkıldım aceba steama felan çıkınca kutulu çıkarmı bilgilendirirseniz çok sevinirim ?

SpAwN

Donanım Uzmanı
Emektar
112gb'nin kutusu özek bir sürümde çırsa bile içinde steam keyi olacak, disk olacak hali yok artık bu devirde. SSD ile satsalar keşke, SSD hediye falan :D yada tersi.

sting_stingg

Biz,tabiatı örnek alırsak asla yanılmayız.
Kutulu olsa da farkı ne olacak senin için? PC'yi kapattığında kenara bakıp rahatça uyuyabilmek için mi? :D İçinde 17 tane çift katman DVD'si içerse kurulumunu düşündüm mü? :D Benim gibi key al indir oyna işte.
haklısınız ya :D en iyisi cd key alayım bende

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt