RDR 2 Garip Bir Hata

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR
Paylaştığım linki'teki videoyu ben çektim böyle bir hata alıyorum (hata'da değil sanırım)
Bunu nasıl çözebilirim
denediğim çözümler oyunu silip baştan yüklemek/dosya kontrolü yapmak/belgelerim'deki rdr2 klasörünü silmek / c kullanıclar appdata rockstar games içindeki rdr2'yi silmek
ama herhangi birşey düzelmedi

GREY

[Get Schwifty]
Paylaştığım linki'teki videoyu ben çektim böyle bir hata alıyorum (hata'da değil sanırım)
Bunu nasıl çözebilirim
denediğim çözümler oyunu silip baştan yüklemek/dosya kontrolü yapmak/belgelerim'deki rdr2 klasörünü silmek / c kullanıclar appdata rockstar games içindeki rdr2'yi silmek
arka planda çalışıyorsa msi afterburner ve RSS i kapatıp öyle deneyin sonucu bildirirsiniz

Bunu nasıl çözebilirim
Kanka ya suikastçi tarikatı ya da illuminati haberin olsun başka açıklaması olamaz bunun ilk kez gördüm bune :D

Veysigz

"Hoşçakal sevgili hoşçakal sevgili"
Grafik ayarlarını default alabilir misin.Birde tam ekran dene.

Transient Ghost

Sehmus Talay __| Ghøst ΛssassiÑ |
Forum Yetkilisi
Gördüğüm kadarıyla bu logo birçok yerde kullanılmış.Wallpaper Engine'de falan da var.Büyük ihtimal oyun kapanırken Wallpaper Engine'le veya aşağıdaki videoyla bir çakışma oluyor.Ya da belki alt+tab yapınca böyle yapıyor.Yani her türlü durumun farkındasın. :) Bu arada resmin Wallpaper Engine olması da şart değil, normal wallpaper da koymuş olabilirsin masaüstüne.

Büyük(!) sırrı çözdüm. :)

Murusti

Torrent-Oyun.com
Bunu nasıl çözebilirim
Animusa bağlanıyor anılar denetlenecek

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt