Razer Viper Gaming Mouse

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

111222

Torrent-Oyun.com
20200623_112825-min-min.jpg

20200623_112817-min.jpg

Tuş Sayısı: 8

Mouse tipi: Optik

Tıklama Ömürü: 70 milyon

Ağırlık: 69 gr

Tamamen kişiselleştirilebilir, 16.8 milyon renk destekli Razer Chroma RGB aydınlatma

16.000 DPI 5G Optik Sensör

0.2 ms tepkime süresine sahip Razer Optical Mouse Switch

5 adete kadar DPI ayarı ve çift elle kullanıma olanak veren ergonomik bir tasarımı mevcuttur. Özellikle CS GO gibi rekabetçi oyunlarda performans verebilmek amacıyla e-spor oyuncularına yönelik tasarlanmıştır. Oldukça hafiftir. Arkadaşlar hiç kullanılmamış bu mouse'u 480 TL'ye bırakıyorum Malatya'da olanlara elden teslim verebilirim. Kutuyu açan ilk siz olacaksınız. Alıcısına şimdiden hayırlı olsun.

111222

Torrent-Oyun.com
Oradaki teklif 9 saatliğine geçerli, benimkisi sürekli. Normalde 500-600 lira arası fiyata satılıyor. Yüksek değil yani fiyat. Oradan alacağınız ürünle benimki aynı ürün sonuçta.
Ayrıca İtopya'dan aldığınızda bir sorun yaşamanız durumunda elinizde faturanın olup olmaması önem arz etmiyor. İlgisizler ve baya şikayet var haklarında.

amazon123

Torrent-Oyun.com
dostum ürün 520 liraya çoğu yerde bulunabiliyor zaten. Anlamadığın senden alınan ürün sıfır değil bir sorun çıkarsa garantisi sensin o zaman. İtopyada sorun çıktığında ürünü itopyaya göndermezsin zaten faturasıyla türkiye de garanti hizmetini kim sağlıyorsa oraya götürür ya da kargolarsın fatura detayı bu yüzden var. İtopya nın ilgili olup olmaması önemli değil zaten. Netice olarak ürünün açılmış ya da açılmamış olsun satıcı tüzel kişi olmadığı için sıfır olarak değerlendirilmez satış olarak fiyat yüksek ister düşür ister düşürme benim tavsiyem yüksek olduğu hayırlı satışlar.

T-O NiCoLaPeLtZ

Torrent-Oyun.com
dostum ürün 520 liraya çoğu yerde bulunabiliyor zaten. Anlamadığın senden alınan ürün sıfır değil bir sorun çıkarsa garantisi sensin o zaman. İtopyada sorun çıktığında ürünü itopyaya göndermezsin zaten faturasıyla türkiye de garanti hizmetini kim sağlıyorsa oraya götürür ya da kargolarsın fatura detayı bu yüzden var. İtopya nın ilgili olup olmaması önemli değil zaten. Netice olarak ürünün açılmış ya da açılmamış olsun satıcı tüzel kişi olmadığı için sıfır olarak değerlendirilmez satış olarak fiyat yüksek ister düşür ister düşürme benim tavsiyem yüksek olduğu hayırlı satışlar.
dostum sonuçta satan o fiyat düşük yüksek biz bişey diyemeyiz ama az daha ucuz olsa iyi olabilirmiş

amazon123

Torrent-Oyun.com
dostum sonuçta satan o fiyat düşük yüksek biz bişey diyemeyiz ama az daha ucuz olsa iyi olabilirmiş
Bu fiyata satamazsın yasak vb bir ifade kullanmadım. Daha hızlı satabilmesi için tavsiyemi söyledim bir önceki yazdığımda da dediğim gibi benim tavsiyem bu yönde kendi bileceği iş tabiki.

Veysigz

"Hoşçakal sevgili hoşçakal sevgili"
Son düzenleme:

T-O NiCoLaPeLtZ

Torrent-Oyun.com
Bu fiyata satamazsın yasak vb bir ifade kullanmadım. Daha hızlı satabilmesi için tavsiyemi söyledim bir önceki yazdığımda da dediğim gibi benim tavsiyem bu yönde kendi bileceği iş tabiki.
yok dostum ben kötü niyetli demedim zaten dediğinde haklısın sıfır fiyatına satıyor zaten benim demek istediğim kendi bilceği iş biz fikrimizi sunarız ancak daha öncelerdende böyle bişi oldu biri sıfır fiyatına bir ürün satıyordu defalarca inatlaştı konusu kaldırıldı ondan dolayı söyledim ben tek

Transient Ghost

Sehmus Talay __| Ghøst ΛssassiÑ |
Ekip Lideri
Hayırlı satışlar.Ürün cidden fiyatı yüksek.2.el 340 liraya Letgoda satılıyor.Ürün eğer hızlı satmak isterseniz bir değerlendirin derim.
22 AY
https://www.letgo.com/tr-tr/i/razer-viper-gaming-mouse_e607029c-d04b-4f34-8284-6e09d6e55491

24 Ay Garantilisi bile 400 lira
https://www.letgo.com/tr-tr/i/razer-viper-gaming-mouse_e5cba4e0-6f8d-4e42-aab3-f57e42bdf331

Burada amacım baltalamak değil,sadece hızlı satmanız için tavsiyede bulunmak.
Linklerdeki ürünler satılmış ama yine de hak veriyorum, daha uygun fiyatlara bulunması mümkün.

111222

Torrent-Oyun.com
Hayırlı satışlar.Ürün cidden fiyatı yüksek.2.el Letgoda satılıyor.Ürün eğer hızlı satmak isterseniz bir değerlendirin derim.
18 aylık
https://www.letgo.com/tr-tr/i/razer-viper-oyuncu-mouse-69-gram_d81125e2-7579-4d5c-a09f-112b7aef60f1
19 Aylık
https://www.letgo.com/tr-tr/i/razer...cu-mouse_424ee64f-dfad-4928-bb28-495622fae1fd

Burada amacım baltalamak değil,sadece hızlı satmanız için tavsiyede bulunmak.
Sahibinden'de daha uygun fiyatlı konulup da aylardır satılmayı bekleyen ilanlar da var. Tek başına uygun fiyata koyma durumu yetmiyor maalesef. Almak isteyen olursa fiyat tekliflerini değerlendiririm tabi, ama önce almak isteyen birinin çıkması önemli :)

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt