R7 240 Bozuk Görüntü Sorunu

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

melihxtere

Torrent-Oyun.com
R7 240 Bozuk Görüntü Sorunu 3 Aydan Beri Devam Ediyor Video İzlerken Oyun Açılırken Aşağıdaki Resimdeki Gibi Oluyor Görüntü Ara Sıra Da Pc Donuyor Ekran Kartı Isınmıyor Ama Nedense Görüntü Bozuluyor Ne Yapmam Gerekiyor
Ekran Kartım :AMD R7 240
İşlemcim:İntel Core 2 Quard Q6600 2,40GHz
Ram:4 GB (DDR2)
Anakart:Asus p5kpl-am se

Ekli dosyalar

Bolshoi Booze

MERCES LETIFER
Donanım problemi muhtemelen, garantisi varsa gönderin, yoksa ömrünü doldurmuş demektir, yeni bir kart düşünün. Bunları yapmadan deneyebileceğiniz şeyler;
  1. Sürücüleri güncelleyin
  2. Sürücüleri tamamen kaldırıp tekrar kurun (Display Driver Uninstaller önerilir)
  3. Kasa içi temizlik yapın*
  4. Ekran kartınızı çıkarın, temizleyin, takın*
  5. Ekran kartı pinlerinin üzerinden kimyasalsız bir silgi ya da elektronik temizleyici ile geçin, temizleyin*
  6. Görüntü kablosunu değiştirin
Eğer donanım bilginiz yeterli değilse yıldızlı işlemleri garantide, yoksa güvenilir bir bilgisayarcıda halledin, ettirin.

melihxtere

Torrent-Oyun.com
Donanım problemi muhtemelen, garantisi varsa gönderin, yoksa ömrünü doldurmuş demektir, yeni bir kart düşünün. Bunları yapmadan deneyebileceğiniz şeyler;
  1. Sürücüleri güncelleyin
  2. Sürücüleri tamamen kaldırıp tekrar kurun (Display Driver Uninstaller önerilir)
  3. Kasa içi temizlik yapın*
  4. Ekran kartınızı çıkarın, temizleyin, takın*
  5. Ekran kartı pinlerinin üzerinden kimyasalsız bir silgi ya da elektronik temizleyici ile geçin, temizleyin*
  6. Görüntü kablosunu değiştirin
Eğer donanım bilginiz yeterli değilse yıldızlı işlemleri garantide, yoksa güvenilir bir bilgisayarcıda halledin, ettirin.
Teşekkür Ederim Hepsini Deniyeceğim Olmassa Chipte Sıkıntı Olabilir Mi Isı İşlemi Yapsam Düzelebilir Mi

Bolshoi Booze

MERCES LETIFER
Teşekkür Ederim Hepsini Deniyeceğim Olmassa Chipte Sıkıntı Olabilir Mi Isı İşlemi Yapsam Düzelebilir Mi
Lehimler gevşemiş olabilir ve bu durumda işe yarar fakat fırınlama geçici bir çözüm, 1-3 ay müddetinde yine tekrarlayacaktır sorunu. Tavsiye etmem ancak hiçbir şey işe yaramazsa denenebilir.

melihxtere

Torrent-Oyun.com
Lehimler gevşemiş olabilir ve bu durumda işe yarar fakat fırınlama geçici bir çözüm, 1-3 ay müddetinde yine tekrarlayacaktır sorunu. Tavsiye etmem ancak hiçbir şey işe yaramazsa denenebilir.
Denedim Olmuyo Anlamadım Gitti Sadece Görüntü Bozuk Olsa İyi Oyun Oynuyorum Diyelim 2 dk sonra donuyo oyun video izlerkende donuyo kalıyo pc yi kapatmak zorunda kalıyorum

Bolshoi Booze

MERCES LETIFER
Denedim Olmuyo Anlamadım Gitti Sadece Görüntü Bozuk Olsa İyi Oyun Oynuyorum Diyelim 2 dk sonra donuyo oyun video izlerkende donuyo kalıyo pc yi kapatmak zorunda kalıyorum
Hata tespiti ve/veya tamir için bir donanım uzmanına göstermeniz lazım bu durumda. Muhtemelen kart sorunlu ve değişmesi gerekecek, ama dediğim gibi uzmana göstermeden bilemezsiniz.

escan26

Torrent-Oyun.com
Power suply yeterli gücü sağlamıyor olabilir.anakart gidebilir(yaklaşık 10 yıllık anakart kullanıyorsun)

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.