Punch Line [DARKSİDERS] FULL | Torrent İndir | Hızlı İndir | Download | PC

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR
0.png

Punch Line [DARKSİDERS] FULL | Torrent İndir | Hızlı İndir | Download | PC

:pcindirmeturu:Torrent

:pcdosyaturu: ISO

:pcplatform:PC

:pcsurum: DARKSİDERS

:pccrack: Mevcut

:pcboyut: 10 GB

:pccikistarihi: 24.05.2019

:pcoyungoruntuleri:

1.png

2.png

3.png

4.png

5.png

:pcoyunhakkinda:

PunchlineH.jpg

Oyun Hakkında :

- Dostane bir hayalet ol - Bulmacalar çözerken, numaralar yaparken ve sorun çıkarırken kızlarla dolu bir eve dadan.

- Bir şakacı ol - ev arkadaşlarına zeki eşek şakaları yap, ancak iç çamaşırlarını görüp heyecanlanma!

- Dedektif şapkanı tak - Sapık bir hayalet kedinin yardımıyla vücudunu geri almak için araştır.

- Dünyayı kurtar - Aynı anda teröristleri yenerken zaman yolculuğunu kullanarak geri dön ve dünyayı patlamaktan kurtar!

- Zero Escape'in yaratıcılarından - Zero Escape Trilogy'den Kotaro Uchikoshi tarafından yazılmıştır.

- Animeyi yaşa - Çok başarılı bir animeden esinlenilmiştir - çok farklı bir son ile!

:sistem_gereksinimleri:

Minimum Sistem Gereksinimleri :

İşletim Sistemi: Windows 7, 8.1, 10

İşlemci: Intel Core i5-4670 / AMD FX 8350

RAM: 4 GB RAM

Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 970 / AMD Radeon RX 570

DirectX: Sürüm 11

Depolama: 11 GB kullanılabilir alan

Önerilen Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi: Windows 7, 8.1, 10 (64 bit only)

İşlemci: Intel Core i5-4670 / AMD FX 8350

RAM: 8 GB RAM

Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 1080 / AMD Radeon RX 480

Depolama: 25 GB kullanılabilir alan

:pcoyunfragmani:

Ekli dosyalar

Nedir bu japonlardaki iç çamaşırı merağı yaa :D Adamlarda kullanılmış bayan iç çamaşırı otomatı bile var :D

tunahan43

Torrent-Oyun.com
animesini izlemedim animesini izledikten sonra bunu oynamaya gerek kalmaz diye düşünüyorum görsel roman oyunu olmasa belki oynardım ne bileyim attack on titan gibi

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt