TO Haber | PUBG New State'in Çıkış Tarihi Açıklandı!

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

Transient Ghost

Sehmus Talay __| Ghøst ΛssassiÑ |
Ekip Lideri
Üst-Yönetim

PUBG New State'in Çıkış Tarihi Açıklandı!

DETAYLAR

Yapılan açıklamaya göre oyun, 29-30 Ekim'de düzenlenecek son bir beta testinden geçecek. 11 Kasım itibariyle ise dünya çapında 200'den fazla ülkede iOS ve Android pazarlarına giriş yapmış olacak New State. Kendine has yeniliklere sahip olacak oyun, PUBG'nin bildiğimiz ve sevdiğimiz yapısını koruyacak.

Elimizde çok fazla bilgi bulunmuyor olsa da New State'te özellikle yeni silahlar ve araçlar kullanabileceğimizi biliyoruz. Bu araçların büyük bir kısmı ise elektrikli olacak.

Kaynak: Oyungezer

ghost_28

Hayat su gibidir,kirletirsen bulanık görürsün.
İlk çıkış haberi geçen sene sanırım gene bu zamanlarda gelmişti, hatta aralık sonu ocak başı diyorlardı. Neredeyse 1 yıldır aynı tantanayı güttüler. Olgunlaşmamış, hazırlanmamış bir oyunun haberi çok çok uzun zaman önceden verip milleti gereksiz yere beklemeye aldılar. Bir pubg mobile oyuncusu olarak bir emülatör oyuncusu olarak ve hem emülatörün illet rahatsızlıklarından gına gelmişken hem de artan hilelerden belki kurtuluruz diye bir ümit beklemeye geçen tayfadan olmuştum. Beta testlerinden hem yurtdışındaki hem Avrupadaki testlere katıldım ama çıkmadı. Şimdi gene tarih verip duruyorlar. :) Açıkcası Pubg Mobile varken bu alandan ekmek yer mi bilemiyorum, lakin pubg mobile 2 en büyük rahatsızlığını aşarsa ve üzerine koyarsa hazır oyuncuları çekecektir. Nedir bu?

-Pcden pubg mobile oynamak isteyipte optimasyon özürlüsü emülatörle cebelleşen tayfaya bir olur yol yapmaları
- Hile kullanımını ciddi oranda düşürmek ve yapabiliyorsalar engellemek veya hızlı yakalamak.

Bu iki unsuru yaparsalar Pubg Mobileden ciddi bir oyuncu kitlesini transfer ederler. :)

Transient Ghost

Ekip Lideri
Üst-Yönetim
İlk çıkış haberi geçen sene sanırım gene bu zamanlarda gelmişti, hatta aralık sonu ocak başı diyorlardı. Neredeyse 1 yıldır aynı tantanayı güttüler. Olgunlaşmamış, hazırlanmamış bir oyunun haberi çok çok uzun zaman önceden verip milleti gereksiz yere beklemeye aldılar. Bir pubg mobile oyuncusu olarak bir emülatör oyuncusu olarak ve hem emülatörün illet rahatsızlıklarından gına gelmişken hem de artan hilelerden belki kurtuluruz diye bir ümit beklemeye geçen tayfadan olmuştum. Beta testlerinden hem yurtdışındaki hem Avrupadaki testlere katıldım ama çıkmadı. Şimdi gene tarih verip duruyorlar. :) Açıkcası Pubg Mobile varken bu alandan ekmek yer mi bilemiyorum, lakin pubg mobile 2 en büyük rahatsızlığını aşarsa ve üzerine koyarsa hazır oyuncuları çekecektir. Nedir bu?

-Pcden pubg mobile oynamak isteyipte optimasyon özürlüsü emülatörle cebelleşen tayfaya bir olur yol yapmaları
- Hile kullanımını ciddi oranda düşürmek ve yapabiliyorsalar engellemek veya hızlı yakalamak.

Bu iki unsuru yaparsalar Pubg Mobileden ciddi bir oyuncu kitlesini transfer ederler. :)
Yaklaşık 1 yıl önce, 2021'de Windows 10'a android uygulamalarını emülatör gerekmeden çalıştırabilmesini sağlayacak bir güncelleme geleceği söyleniyordu.O da hala gelmiş değil.Bu oyunun çıkışı da çok uzak değil aslında.Diyorum acaba Microsoft ile oyunun yapımcı arasında bir anlaşma mı yapıldı da güncelleme bekletiliyor?

ghost_28

Yaklaşık 1 yıl önce, 2021'de Windows 10'a android uygulamalarını emülatör gerekmeden çalıştırabilmesini sağlayacak bir güncelleme geleceği söyleniyordu.O da hala gelmiş değil.Bu oyunun çıkışı da çok uzak değil aslında.Diyorum acaba Microsoft ile oyunun yapımcı arasında bir anlaşma mı yapıldı da güncelleme bekletiliyor?
Bilemiyorum, lakin Mikrosoft bir oyun firmasına göre işlem yapmaz diye düşünüyorum. Bu gecikmeler state'nin beceriksiliği bence. Ama dediğin gibi Microsoftunda bu android muhabbetinde aynı haltı yediğini biliyoruz. :)

naCrimed

'A man chooses, a slave obeys .'
Geldi hocam, birkaç ay oldu sanırım geleli. Ama kullanabilmeniz için şartları var.
Samsung Galaxy serisi telefonunuz ve Android 11 olması lazım. Eğer bunları karşılıyorsanız hem kendi telefonunuza hem de Windows'a Telefonunuz uygulamasını indirin oradan gerekli işlemleri yapıp uygulamaları PC'de kullanabilirsiniz.

Uygulama linki: Google Play, Windows.

Transient Ghost

Ekip Lideri
Üst-Yönetim
Bilemiyorum, lakin Mikrosoft bir oyun firmasına göre işlem yapmaz diye düşünüyorum. Bu gecikmeler state'nin beceriksiliği bence. Ama dediğin gibi Microsoftunda bu android muhabbetinde aynı haltı yediğini biliyoruz. :)
Yaparlar bence hocam, işin ucunda para varsa her şeyi yaparlar.Güncelleme olayını oyunun çıkışına denk getirip daha fazla ilgi çekmeleri mümkün olurdu.Ya da geciktirip diğer online mobil oyunların kolayca oynanmasına ve yükselmesine kısmen de olsa engel olunabilirdi (Free Fire, CoD Warzone vs.).Ama arkadaşın dediğine göre o da yalan oldu galiba.

Geldi hocam, birkaç ay oldu sanırım geleli. Ama kullanabilmeniz için şartları var.
Samsung Galaxy serisi telefonunuz ve Android 11 olması lazım. Eğer bunları karşılıyorsanız hem kendi telefonunuza hem de Windows'a Telefonunuz uygulamasını indirin oradan gerekli işlemleri yapıp uygulamaları PC'de kullanabilirsiniz.

Uygulama linki: Google Play, Windows.
Bu muymuş güncelleme?!
Ben de emülatörün yerini tutacak adam gibi bir özellik ekleyecekler zannediyordum.Emülatörümsü bir program aracılığıyla veya Microsoft Store'dan indirilecek bir araç vasıtasıyla android uygulamalarının pc'de çalıştırabileceğini düşünüyordum.Ne diye telefona ihtiyaç duyuluyor anlamış değilim.Üstelik Tek bir marka ve tek bir seriyle sınırlı olarak.Mesela emülatörde hiç öyle bir sınırlama yok.Tamam burdaki amaç telefonu pc'den de kontrol edebilmek olmuş ama emülatörlerin yerini alacak güncelleme düşüncesinin tam olarak karşılığı bu değil maalesef.Haberi ben mi yanlış anladım diye tekrar baktım fakat haberden farklı bir anlam çıkaramadım.

Son düzenleme:

naCrimed

Bu muymuş güncelleme?!
Ben de emülatörün yerini tutacak adam gibi bir özellik ekleyecekler zannediyordum.Emülatörümsü bir program aracılığıyla veya Microsoft Store'dan indirilecek bir araç vasıtasıyla android uygulamalarının pc'de çalıştırabileceğini düşünüyordum.Ne diye telefona ihtiyaç duyuluyor anlamış değilim.Üstelik Tek bir marka ve tek bir seriyle sınırlı olarak.Mesela emülatörde hiç öyle bir sınırlama yok.Tamam burdaki amaç telefonu pc'den de kontrol edebilmek olmuş ama emülatörlerin yerini alacak güncelleme düşüncesinin tam olarak karşılığı bu değil maalesef.Haberi ben mi yanlış anladım diye tekrar baktım fakat haberden farklı bir anlam çıkaramadım.
Dediğiniz şey Windows 11'e gelmiş birkaç gün önce. Android uygulamalarını Microsoft Store'dan indirebiliyorsunuz. Şu anlık beta aşamasında. Attığınız habere baktım da onda da Windows 10'a geleceği kesin değilmiş, sızıntı olarak geçiyor haber. Büyük ihtimalle sızdığı zaman Windows 10'a getireceklerdi sonradan vazgeçtiler ve Windows 11'e özel yaptılar.

Üstelik Tek bir marka ve tek bir seriyle sınırlı olarak.Mesela emülatörde hiç öyle bir sınırlama yok
Dediğinize katılıyorum. Saçma sapan bir şey olmuş. Sadece Samsung'a özel olması zaten saçmalık bir de üstüne 1-2 senelik yeni çıkmış telefonlara özel yapmışlar özelliği. Sırf yeni telefonların satışına + etki olur diye şart konulduğu çok belli.

ghost_28

Yani nasıl, anlamadım doğrusu? Windowsta Android uygulamalar emülatöre gerek kalmadan çalışacak, denilmemişti? Bundan anladığım şey, misal Pubg Mobile oyunu bir android oyun. Biz bunu Gameloop gibi bir emülatör aracılığıyla oynuyoruz. Bu özellikle gameloopa gerek kalmadan direk pc indirerek window s üzerinde oynayabileceğiz. Benim anladığım şey bu. Ha bu windows 10 olmazda 11'de olur orasını bilmemde, mevzu bu olması lazım. O kadar youtubede teknoloji videoları izlediydim öyle hatırlıyorum valla.

naCrimed

Yani nasıl, anlamadım doğrusu? Windowsta Android uygulamalar emülatöre gerek kalmadan çalışacak, denilmemişti? Bundan anladığım şey, misal Pubg Mobile oyunu bir android oyun. Biz bunu Gameloop gibi bir emülatör aracılığıyla oynuyoruz. Bu özellikle gameloopa gerek kalmadan direk pc indirerek window s üzerinde oynayabileceğiz. Benim anladığım şey bu. Ha bu windows 10 olmazda 11'de olur orasını bilmemde, mevzu bu olması lazım. O kadar youtubede teknoloji videoları izlediydim öyle hatırlıyorum valla.
Evet dendi ama o zaman sızıntıydı kesin bir şey yoktu Windows 10 için. Şu an ise Windows 11'de bahsettiğiniz şey var, beta aşamasında olduğu için çok uygulama yok şu anlık ama ileride eklenecektir.

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt