PUBG Mobile Emulator " HDR ve Yüksek Ses Ayarı " Aktifleştirme

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR
Pubg mobile emulatorde ayarlarda mevcut olan hdr grafik ve yüksek ses özelliğini nasıl aktifleştirebilirim ?

İlgili seçeneğe tıkladığımda bu özellik yakında cihazınızda kullanılabilir olacak diyor lâkin daha önce kullanabiliyordum bu özelliği güncelleme gelene kadar.

Bu bahsettğim özelliği tekrar nasıl aktif edebilirim ?

Mobil emulator olduğuna göre Apk dosyasını kura bilmen gerek. Benim severek kullandığım Bu --> PUB Gfx.APK Programı işini görür diye düşünüyorum. Şuan için ücretli sürümü mevcut ufak bir google araması ile korsan apk bulabilirsin diye düşünüyorum.

GFX ben farklı bi şekilde bi yerden denedim fakat yine olmadı.

başka yolu yok mu ?

ghost_28

Hayat su gibidir,kirletirsen bulanık görürsün.
Hdr'de sıkıntı vardı bir ara, o yüzden askıya almış olabilirler. Hdr monitörünüz var mı? Diğer türlü bir anlamı olmayacaktır.

bu ayarı yaptım fakat işe yaramadı. her şey full'de oynuyorum oyunu fakat hdr ve yüksek ses açılmıyor.

Hdr'de sıkıntı vardı bir ara, o yüzden askıya almış olabilirler. Hdr monitörünüz var mı? Diğer türlü bir anlamı olmayacaktır.
daha önce aktif edebiliyordum fakat emulatorde bi güncelleme oldu sonrasında böyle kaldı.
sadece yüksek ses özelliğini aktif edebilesek o yeterli.

ghost_28

Hayat su gibidir,kirletirsen bulanık görürsün.
bu ayarı yaptım fakat işe yaramadı. her şey full'de oynuyorum oyunu fakat hdr ve yüksek ses açılmıyor.

daha önce aktif edebiliyordum fakat emulatorde bi güncelleme oldu sonrasında böyle kaldı.
sadece yüksek ses özelliğini aktif edebilesek o yeterli.
Dediğin gibi güncelleme sonrası tekrar pasife qlmışlar. Anlaşılan bize şimdilik test içün açmışlar sonrada tekrar kapattılar doğl olarak.

Dediğin gibi güncelleme sonrası tekrar pasife qlmışlar. Anlaşılan bize şimdilik test içün açmışlar sonrada tekrar kapattılar doğl olarak.
hımm. lâkin normal mobile cihazdan girince aktif oluyor.

bide bi ara farklı bir emulatorden indirip denedim akfti etme imkânı vardı ; bu gameloop emulator'ünde bi türlü açamadım.

bi yolu yordamı vs. yok mudur acaba ?

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt