Torrent-Oyun | Psychonauts 2 [FLT] (+Repack'ler Çıktıkça) FULL | Torrent İndir | Hızlı İndir | Download | PC

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

Transient Ghost

Sehmus Talay __| Ghøst ΛssassiÑ |
Ekip Lideri
Üst-Yönetim
psycho KAPAK 2.png

Psychonauts 2 [FLT]
(+Repack'ler Çıktıkça)

FULL | Torrent İndir | Hızlı İndir | Download | PC

:pcindirmeturu: Torrent

:xboxdosyatlvl: iso, rar

:xboxplatfrom: PC

:pcsurum: - Steam
:pccrack: Mevcut (repack'lerde gömülü)

:psboyut: - 28,4 GB

:pccikistarihi: -25.08.2021

:psnot: 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir! (Windows 10 önerilir!)

GPT-3 TÜRKÇE Yama Linki:
JC_link.gif

:psnot: İndirdiğiniz oyunlarda her türlü sorumluluk size aittir.Korsan kullandığınızı unutmayınız.

Satın almak için aşağıdaki linki kullanabilirsiniz:

1629854610802.png

https://store.steampowered.com/app/607080/Psychonauts_2/

:oyungoruntuleri:

:oyunhakkinda:

Psychonauts_2.png

Eğitimli bir akrobat ve güçlü, genç bir psişik olan Razputin “Raz” Aquato, hayatı boyunca kurduğu Psychonauts olarak bilinen uluslararası psişik casusluk örgütüne katılma hayalini gerçekleştirdi! Ama bu psişik, süper casusların başı dertte. Liderleri bir kaçırılmadan kurtarıldığından beri kendinde değildi ve daha da kötüsü karargâhta saklanan bir köstebek var.

Alışılmadık görevler ve gizemli komploları birleştiren Psychonauts 2, sinematik tarzı ve tonlarca özelleştirilebilir psişik güçle bir platform macera oyunudur. Psychonauts 2, oyuncular Raz'i dostların ve düşmanların zihinlerinde kötü bir psişiği alt etmek üzere bir yolculuğa çıkarırken eşit ölçüde tehlike, heyecan ve kahkahalar sunuyor.

>> Efsanevi oyun tasarımcısı Tim Schafer (Grim Fandango, Brütal Legend, Broken Age) tarafından sunulan mizah ve entrikayı birleştiren yaratıcı sinematik bir hikâyeyi yaşayın.

>> Raz'in insanların beyinlerine dalıp içlerindeki şeytanlarla savaşma, saklı anıları açığa çıkarma ve duygusal yüklerini çözme yeteneğini kullanarak eşsiz ortamları keşfedin.

>> Çeşitli, zorlu ve neşeli bir platform deneyiminde akrobatik şekilde havaya atlayıp gergin ip ve trapezlerde gezinin.

>> Nesneleri patlatmak, yakmak ve havaya kaldırmak, hatta zamanı yavaşlatarak ortam bulmacaları çözmek ve tuhaf düşmanlarla savaşmak için güçlü bir dizi psişik güçler kullanın.

:sistem_gereksinimleri:

psycho.png

:oyunfragmani:

FULL OYNANIŞ VİDEOSU (ortalama 9-10 saat)

:psnot:
İlk 2 torrent hariç diğerleri repack sürümlerdir (ekli ve eklenecekler).Farkları sadece indirme boyutlarıdır.İstediğinizi indirebilirsiniz.
2. torrent isminden de anlaşılacağı üzere hız bakımından alternatif olması amacıyla eklenmiştir.
Yeni eklendikleri için hızları düşük olabilir, SABIRLA indiriniz.Ayrıca Utorrent yerine
Qbittorrent'e geçmeniz önerilir.

Psychonauts 2 003 512 x 512 PNG.png

Ekli dosyalar

Son düzenleme:

Transient Ghost

Ekip Lideri
Üst-Yönetim
Teşekkürler efenim, oyunu biraz izledim baya iyi duruyor. Böyle oyunların sayısı çok azaldı maalesef.
Rica ederim dostum, aynen dediğin gibi bu tarz nostaljik hisle oynanabilecek güzel oyunların sayısı maalesef azalıyor.Çıkacakları zaman da genelde sadece konsola çıkarmayı tercih ediyorlar (Ratchet & Clank ve Mario'lar-biliyorum konsola özel).Her ne kadar zor da olsa Crash Bandicoot da pc'de oynanabilir bir oyun hocam, gözden kaçmışsa onu da önermiş olayım.İyi oyunlar bu arada.

Paylaşım için teşekkürler. Sistem gereksinimleri biraz garip geldi.
Rica ederim hocam, sistem gereksinimlerine çok takılmayın diyecektim fakat bana göre sistem gereksinimleri gayet iyi bence, garip olan yer neresi anlamadım açıkçası. :)

Edit: Hız bakımından alternatif olacak torrent eklendi.

Son düzenleme:

mustafa418

Torrent-Oyun.com
Rica ederim dostum, aynen dediğin gibi bu tarz nostaljik hisle oynanabilecek güzel oyunların sayısı maalesef azalıyor.Çıkacakları zaman da genelde sadece konsola çıkarmayı tercih ediyorlar (Ratchet & Clank ve Mario'lar-biliyorum konsola özel).Her ne kadar zor da olsa Crash Bandicoot da pc'de oynanbilir bir oyun hocam, gözden kaçmışsa onu da önermiş olayım.İyi oyunlar bu arada.

Rica ederim hocam, sistem gereksinimlerine çok takılmayın diyecektim fakat bana göre sistem gereksinimleri gayet iyi bence, garip olan yer neresi anlamadım açıkçası. :)

Edit: Hız bakımından alternatif olacak torrent eklendi.
Grafiklere göre yüksek geldi ekran kartı yönü

Transient Ghost

Ekip Lideri
Üst-Yönetim
Grafiklere göre yüksek geldi ekran kartı yönü
Yine de sistem gereksinimlerine çok takılma bence hocam, genelde benim sistemi aşan oyunların sistem gereksinimleri bile genelde abartı çıkıyor.Örneğin geçenlerde önerilen ekran kartı RTX 2070 olan The Ascent'ı full ayarda sıkıntısız oynayabildim (10 dk. civarı).Gerçi benim monitör 900p ama 1080p bile olsa 2070 isteyecek kadar zorlayacağını sanmıyorum.

Transient Ghost

Ekip Lideri
Üst-Yönetim

koca kafa

Her şeyi salla ama çayı demle hacı
torrent tehlikeli olduğu için chrome trafından engellendi uyarısı alıyorum yardım dostlar

Transient Ghost

Ekip Lideri
Üst-Yönetim
sadece bu oyuna özgü değil başka oyunlarda da aldım sanırım benim chrome ile alakalı bunu nasıl çözebilirim
Sorunun kaynağı Google Chrome'sa kaldırıp yeniden yüklemeyi deneyebilirsin, sebebini bilmediğim için başka bir çözüm yolu bilmiyorum maalesef.Ha kaldırmak yerine sıfırlamyı da deneyebilirsin, ayarlarda öyle bir seçenek olması lazım.

koca kafa

Her şeyi salla ama çayı demle hacı
Sorunun kaynağı Google Chrome'sa kaldırıp yeniden yüklemeyi deneyebilirsin, sebebini bilmediğim için başka bir çözüm yolu bilmiyorum maalesef.Ha kaldırmak yerine sıfırlamyı da deneyebilirsin, ayarlarda öyle bir seçenek olması lazım.
hallettim youtubedan izleyerek, sitede bir sorun olduğu zaten bir dakika bile aklıma gelmemişti teşekkürler ilgin için :)

tunahan43

Torrent-Oyun.com
Oyunun Türkçe yaması çıkarsa bakacağım Steam yorumlarında çok fazla oyun içi sinematik var deniyordu normalde hack and slash tarzı olsa hikayeyi anlamadan oynarım ama bunda anlamak gerekiyor umarım Translate yada normal bir çeviri gelir ayrıca normalde 28 GB fazla gelmişti indirmiyecektim ama paylaştığınız gifteki olay beni içine çekti dar alanda alanın ilerlemesi vs vs gerçekten güzel duruyor

Transient Ghost

Ekip Lideri
Üst-Yönetim
Oyunun Türkçe yaması çıkarsa bakacağım Steam yorumlarında çok fazla oyun içi sinematik var deniyordu normalde hack and slash tarzı olsa hikayeyi anlamadan oynarım ama bunda anlamak gerekiyor umarım Translate yada normal bir çeviri gelir ayrıca normalde 28 GB fazla gelmişti indirmiyecektim ama paylaştığınız gifteki olay beni içine çekti dar alanda alanın ilerlemesi vs vs gerçekten güzel duruyor
Ne kadar ciddi bir hikayesi var bilmiyorum ama videosundan anladığım kadarıyla ara sahneleriyle vs. olsun, basit bir hikaye anlatımı yok bu oyunda.Bence de Türkçe yama gerekiyor.

Transient Ghost

Ekip Lideri
Üst-Yönetim
güncelleme.png

GPT-3 Yapay Zekalı Türkçe Yama eklenmiştir.
İyi oyunlar herkese.

berke.17

Torrent-Oyun.com
bende ilk bakınca grafiklere göre ekran kartını yüksek buldum ama oyun yinede iyi değil patlaşım için teşekkürler

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt