Psikolojik sorunlarım...

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

byrock2000

Torrent-Oyun.com
Herkese selamlar, başlıkta da belirttiğim gibi psikolojik sorunlarım var. Öncelikle bu sözleri yazar iken bile yazsam mı yazmasam mı diye düşünüyorum. Haberlerde okuduğum olaylardan çok etkileniyorum, ağlıyorum. Örneğin geçenlerde bir kız tecavüze uğramış ve bu yüzden intihar etmiş. Videosunu gördüm ve izledim, çevresinde ki insanların çaresiz çığlıkları hala kulağımda yankılanıyor... Unutmaya çalışıyorum, başka şeyler ile ilgileniyorum ama sürekli aklımda. Kaldıramıyorum... Ayrıyeten kendime bir konuda çok kızıyorum, dert etmemeye çalışıyorum ama ediyorum. 18 yaşındayım ve hiç sevgilim olmadı, kimi sevdiysem reddedildim. Çoğunlukla da alay edilerek falan reddedildim. (Tipe bak, sen kimsin de ben sana bakayım vs...) Dediğim gibi bunu dert edindiğim için kendime çok kızıyorum. Umursamamaya çalışıyorum ama artık bir karşı cinsten hoşlanmaktan korkar oldum. Ne zaman birisinden hoşlansam reddedilirim diye korkuyorum ve maalesef sonuç aynı oluyor. Her seferinde elimde olmadan kendime olan özgüvenim yerle bir olarak git gide yok oluyor. Daha bu güne kadar bir karşı cinsi öpmeyi bırakın elini bile tutmadım aşk anlamında, çevremde ki sevgilisi olan erkek arkadaşlarıma bakıyorum. Utanmadan, sıkılmadan gelip anlatıyorlar. İşte şu mekana gittim, oradan bir karı ile tanıştım, eve gittik bilmem ne bilmem ne yaptık.... Tiksiniyorum ve kendime soruyorum bu adamların bile sevgilisi oluyor da benim niye olmuyor? Ben niye sevilmiyorum? Sonuç olarak bende bir insanım ve bugüne kadar hiç suç işlemedim. Bende her insan gibi sevilmeyi, aşkı hak ediyorum. Ne kadar insan ile tartışsam bu konuyu olur, olur diyorlar lakin olmuyor bir türlü. Reddedilmekten gına geldi artık, adeta bipolar oldum, bir gün diyorum ki bütün kadınlar aynı hepsinin ******, ertesi günde dediklerim için pişman oluyorum ve en çokta kendime kızıyorum, bunu dert edinip kendimi değersiz hissettiğim için. Yıllardır bu forumdayım, her ne kadar son zamanlarda forum aktifliği azalmış olsa da sizleri ailem olarak bildim. O yüzden bunu paylaşmakta karar kıldım. Eğer bu kadar okur iseniz benim şu an ki durumumdan çoktan gelip geçmiş bir insan lütfen kızmasın bana, bende farkındayım ne kadar saçma bir şeyi kafama takıp, kendimi yıprattığımın lakin elimde değil işte olmuyor.

drogba22

Tengri Biz Menen
valla kardeşim bu sitede 1000 kişi varsa 200 300 ü seninle aynı problemi taşıyordur kadınlar zeki dürüst insanlara bakmazlar bakarlarsa da o kişi dünyanın en şanslı erkeği olabilir iti kopuk şerefsizin biri her gece içen biri olucaksın ondan sonra arkandan 1 değil bi kaç tane kız takılır benim sana tavsiyem karakterin den vazgeçme kendinide bu derte sokma kendine zaman tanı hem bu dert yaptılarını kendine yükleme hem zihnine tatil yaptır

kanfur

Torrent-Oyun.com
Yaşının getirdiği gayet normal durumlar.Ergenlik bir nevi geçici bir sorundur aslında.Bunun farkında olup umursama.

romeo68

Torrent-Oyun.com
Aşırı umursamamak lazım arkadaşın dediği gibi genelde serseri tipler daha çekici geliyor kızlara amma ve lakin genelde onlar uzun süreli olmuyor çorap gibi değişiyorlar her gün o kadar bekliyorsun kendi mentalitenden biri denk gelene kadar yapabileceğin bişey yok

kanfur

Torrent-Oyun.com
Ayrıca kız arkadaşta nedir?Evlenecek misin onunla olursa?Evlenmeyeceksen sen öpüşen yada daha önce erkek arkadaşları olan biriyle evlenmek ister misin?Bu durum nasıl normalleşti böyle?İlginç. Sanırım sizin için evleneceğiniz kişinin bu tip durumları yaşaması sorun değil.ama ben bunu Türk gençliğine yakıştıramıyorum.Ahlaksızlık olmuş idol

Son düzenleme:

gamecerenimo

Torrent-Oyun.com
Zaman her şeyin ilacıdır her şey olur şak diye olcak şeyler degil bunlar

amazon123

Torrent-Oyun.com
Ayrıca kız arkadaşta nedir?Evlenecek misin onunla olursa?Evlenmeyeceksen sen öpüşen yada daha önce erkek arkadaşları olan biriyle evlenmek ister misin?Bu durum nasıl normalleşti böyle?İlginç. Sanırım sizin için evleneceğiniz kişinin bu tip durumları yaşaması sorun değil.ama ben bunu Türk gençliğine yakıştıramıyorum.Ahlaksızlık olmuş idol
Ne saçmalıyorsun be sen ?

böyle çok paylaşımlar yapıldı bu sitede demekki o kadar benimseyip seviyor insanlar bu siteyi bu çok hoş birşey..
haberleri izleyipte etkisinde kalmamak elde değil kız tecavüze uğruyor sonrada intihar ediyor ama tecavüze kadarki süreçte gelişen olaylarıda bilmek gerekiyor bunu haberlerde duyamazsın o kızın yakınlarındanda duyamazsın üstü kapatılan çok şey vardır belki bunu duyunca çıkan haberlere o kadarda üzülmeyeceksin çünkü her haberin bilinmeyen yönleri vardır geçen bir kaza olmuş millet yardım etmek yerine çıkarıp telefonları çekim yapıyor şimdi bu çıkarcı duyarsız toplumdan gelen haberlere ne kadar üzülebilir insan sen merhametli bir adamsız olayı sorgulama mekanizmanı vicdanın bastırır bastıramasaydı keşke o zaman emin ol bu haberlere üzülmen 5 dk yı aşmazdı kardeşim..
normalde kız meselesinde bir erkeğe tavsiye verilmez ama bence kız çevresinde olup cool takılmaktan geçiyor olay ilgilenme ya bakma kardeşim kızlara önüne işine bak biz erkekler nasıl kızlara yavşıyorsak ki kızlara göre (yavşamasakta bu iş böyle oluyor) o zaman çevrelerinde olup ilgilenmeyeceksin kardeşim ciddi olacaksın ama bu dediğim rutin bir çevrede olmayacak farklı bir çevrede farklı yeni insanların arasında..

devir kötü sen deviri düşünmeyip kendi duygularını açığa çıkarıyorsun hata değil ama yapman gereken düzenin ne denli bozulduğunu kavramaktır o zaman kızsızlıkta haberlerde sana doğal gelecek kardeşim emin ol!!

Şu karı kız mevzularını bırak artık hayatına odaklan biraz mantık kurmaya çalış.Ayrıca türk kızlarının egosundan (dünyada tek kız o kalmış gibi) geçilmiyor.Neden bu kadar kafanıza takıyorsunuz aklım almıyor gelecegine odaklan sen çok gördük 7/24 kız arkadaşlarıyla gezenleri ayrılıp başkasıyla olanları hepsi mal mal tekstil köşelerinde sürünüyor.Kısacası aklını başına al ve dogru yolu bul çok sallama.İleride çok pişman olabilirsin toplum baskısı yüzünden zaten kızlarda baskıdan dolayı rahat olamıyor onun için doğal iç güdüsel şeyleri karşılayamıyorlar (sevgili olmak,çift olmak vs.) bu toplumun geri kafalılıgından böyledir inş bu dediklerimin faydası olur saglıcakla kal.

amazon123

Torrent-Oyun.com
Daha önce sevgilisi olmuş kızlarımı cümlen tamamen saçmalık üstüne üstlük bi de bunu ahlaksızlık olarak nitelendiriyorsun, düşünce özgürlüğü falan denebilicek bi zihniyet değil bu, her isteyen istediğini yapabilir ortada ortak bi düşünce varsa kimse de buna çıkıp ahlaksızlık deme hakkına sahip değil, benim sana yobaz vb ifadeler kullanmadığım gibi

FeaRimbor

Altın olan her şey parıldamaz.
Vücut geliştirme öneriyorum baya özgüven artıran bir spor. Tek başına yetmez ama, bir şeyler başarmaya ve haytın bir ucundan tutmaya çalış. Fazla takma kız meselelerini bide.

byrock2000

Torrent-Oyun.com
Bunun neresi psikolojik sorun bence konuyu kilitleyin.
2. ye desen anlarım ama 1. ye sorun değil demen saçma geldi. O kadar da yazmama rağmen....

Birbirimizi zamanla tanıyacağız, hoş vakitler geçireceğiz, yediğimiz içtiğimiz bir olacak, beraber gülüp beraber ağlayacağım, elbette cinsellikte olur ama ben cinsellik açısından bakmıyorum. Ayrıca daha önce ben cinsel bir şey yaşamadığım için ilişki yaşayacağım kişiden de bunu bekliyorum.

Vücut geliştirme öneriyorum baya özgüven artıran bir spor. Tek başına yetmez ama, bir şeyler başarmaya ve haytın bir ucundan tutmaya çalış. Fazla takma kız meselelerini bide.
Hayatın zaten bir ucundan tutuyorum. Mesleki olarak çok iyi yerlere geleceğimi düşünüyorum.

Zaman her şeyin ilacıdır her şey olur şak diye olcak şeyler degil bunlar
18 olduk, ne zamanı?

valla kardeşim bu sitede 1000 kişi varsa 200 300 ü seninle aynı problemi taşıyordur kadınlar zeki dürüst insanlara bakmazlar bakarlarsa da o kişi dünyanın en şanslı erkeği olabilir iti kopuk şerefsizin biri her gece içen biri olucaksın ondan sonra arkandan 1 değil bi kaç tane kız takılır benim sana tavsiyem karakterin den vazgeçme kendinide bu derte sokma kendine zaman tanı hem bu dert yaptılarını kendine yükleme hem zihnine tatil yaptır
Keşke dediğin gibi olsa ama olmuyor işte, elimde değil ki kendi kendimi durduk yere yıpratıyorum, küçük düşürüyorum, değersizleştiriyorum.

Moderatör tarafında düzenlendi:

kanfur

Torrent-Oyun.com
Daha önce sevgilisi olmuş kızlarımı cümlen tamamen saçmalık üstüne üstlük bi de bunu ahlaksızlık olarak nitelendiriyorsun, düşünce özgürlüğü falan denebilicek bi zihniyet değil bu, her isteyen istediğini yapabilir ortada ortak bi düşünce varsa kimse de buna çıkıp ahlaksızlık deme hakkına sahip değil, benim sana yobaz vb ifadeler kullanmadığım gibi
ben öpüşmeye ahlahsızlık diyorum.tabiki bu sadece beni ilgilendirecek kişilere karşı düşüncem.

giu_10

Seviye 1
ben şunu gördüm kızlar her zaman beni üzmesin efendi olsun derler.ama hiçbir zaman doğru dürüst insanlarla takılmazlar.bu onların en büyük çelişkisi.biraz çirkeflik yapsan peşinde koşarlar.ama senin içinden gelmez çünkü karakterin değil.bi de kızların kötü erkeğin içindeki iyi insanı ortaya çıkarma gibi bi mazoşistlikleri vardır.üzüleceğini bile bile severler.sonra da neden erkekler böyle derler.erkekleri genellerler sanki hepsi karı kız peşinde koşuyomuş gibi.v.hugonun bi sözü vardır kadınlar iyi erkeklerle dost kötü erkeklere ise aşık olurlar diye yani o yüzden umursama.elbet ki böyle düşünmeyenler de vardır.genelde efendi erkek evlenilecek kişidir.o tarz insanlar sadece eğlenmek için birlikte olurlar.ciddi düşünmezler yani.sevgili istiyosan biraz yüzsüz olacaksın.ben de hemen hemen aynı sorunları yaşıyorum.
değişmen lazım ama kimse için karakterinden ödün vermene gerek yok.seven insan zaten seni olduğun halinle kabul eder.o yüzden takma hiç de kafanı yorma

byrock2000

Torrent-Oyun.com
ben şunu gördüm kızlar her zaman beni üzmesin efendi olsun derler.ama hiçbir zaman doğru dürüst insanlarla takılmazlar.bu onların en büyük çelişkisi.biraz çirkeflik yapsan peşinde koşarlar.ama senin içinden gelmez çünkü karakterin değil.bi de kızların kötü erkeğin içindeki iyi insanı ortaya çıkarma gibi bi mazoşistlikleri vardır.üzüleceğini bile bile severler.sonra da neden erkekler böyle derler.erkekleri genellerler sanki hepsi karı kız peşinde koşuyomuş gibi.v.hugonun bi sözü vardır kadınlar iyi erkeklerle dost kötü erkeklere ise aşık olurlar diye yani o yüzden umursama.elbet ki böyle düşünmeyenler de vardır.genelde efendi erkek evlenilecek kişidir.o tarz insanlar sadece eğlenmek için birlikte olurlar.ciddi düşünmezler yani.sevgili istiyosan biraz yüzsüz olacaksın.ben de hemen hemen aynı sorunları yaşıyorum.
değişmen lazım ama kimse için karakterinden ödün vermene gerek yok.seven insan zaten seni olduğun halinle kabul eder.o yüzden takma hiç de kafanı yorma
Nasıl takmayayım hocam ya? Şu an sevdiğim kız bir başkası yüzünden benimle konuşmuyor bile. Sanki ben aldattım onu.

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt