Ps5 Yurt Dışı

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

Death

Elizabeth Olsen
Ps5 i yurt dışından amazon veya onun gibi büyük bir siteden sipariş etsem bu makine gümrüğe takılmadan elime ulaşır mı?

GREY

[TechGuy]
takılmaz zaten gümrük vergisi ödüyorsun dostum. :))

Avhan

Squidward'ün hayalleri burada yatıyor.
Normal fiyatın üstüne gelecektir. Çünkü ülkedeki hali ucuz olanı. Adamlar vergi(!) (horaç) ile konsoldan fazla kazanıyor. İllaha ki takılacaktır gümrüğe. Kendin gidip getirirsen olay değişir tabi.

MuratTamer

Dutch always has a plan..
Normal fiyatın üstüne gelecektir. Çünkü ülkedeki hali ucuz olanı. Adamlar vergi(!) (horaç) ile konsoldan fazla kazanıyor. İllaha ki takılacaktır gümrüğe. Kendin gidip getirirsen olay değişir tabi.
Dh'de konusu bile var. Organize olup günü birlik Ukrayna'ya mı ne gidilecekti konsol almaya.

Çantada görseler dahi kendi cihazım dendiğinde üstelenmiyor zaten. Tabi kutusundan falan çıkarıp kullanılmış süsü vermek lazımdır herhalde bir nebze :)

Death

Elizabeth Olsen
takılmaz zaten gümrük vergisi ödüyorsun dostum. :))
Ya nnormalde getirtecektim ama şu virüs olayından dolayı kimse gelmek istemiyor donanım haberde de konusunu görünce acaba gerçekten gelebiliyor mu diye merak ettim

amazon123

Torrent-Oyun.com
Bavulda bir taneyi geçirebilirsin kutusu açık halde 2.de laf yapıyorlar. Kutusu açık olması takılmamak için daha iyidir aklında bulunsun. Amazondan tr ye göndermeyebilir amazon tr olduğu için gönderirse de başta gümrük ücretini senden tahsil edip ödüyor ama aynı paraya gelir bazen tr den daha bile pahalıya çıkabiliyor.

Death

Elizabeth Olsen
Bavulda bir taneyi geçirebilirsin kutusu açık halde 2.de laf yapıyorlar. Kutusu açık olması takılmamak için daha iyidir aklında bulunsun. Amazondan tr ye göndermeyebilir amazon tr olduğu için gönderirse de başta gümrük ücretini senden tahsil edip ödüyor ama aynı paraya gelir bazen tr den daha bile pahalıya çıkabiliyor.
Yok reis ben amazon almanya veya fransadan alacam ordan gelir mi diye soruyorum

amazon123

Torrent-Oyun.com
Normal kendi hesabınla Amazon.de ya da .fr ile girip ürüne gel adresin Türkiye seçili olduğunda ya item is not shipping der ya da turkey shipping der. Shipping gösteriyorsada ödeme ekranına geçtiğinde tr deki gümrük vergisinin eklenmiş halini gösterir ürün kapına kadar gelir. Amazondan aldığın ürünün gümrükte takılma ihtimali yok zaten satın alırken amazon senden tr gümrük ücretini alıp aktarıyor gümrüğe

GREY

[TechGuy]
Ya nnormalde getirtecektim ama şu virüs olayından dolayı kimse gelmek istemiyor donanım haberde de konusunu görünce acaba gerçekten gelebiliyor mu diye merak ettim
kanka git italyadan al gel aynı fiyata geliyor hem bi ülke görürsün :p

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt