TO Haber | PS5 Etkinliğinde Tanıtılan Oyunlar

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

yasinakbulutTR

Ekip Lideri
Üst-Yönetim

PlayStation 5’în tanıtımı nihayet yapıldı. Gerçekleşen etkinlikte yeni konsolu gördüğümüz gibi bu konsola çıkacak pek çok oyunu da öğrendik. Şirket, düzenlenen etkinlikte bazıları doğrudan PS5’e, bazıları ise PS5 dışında PS4, PC gibi farklı platformlara da çıkacak pek çok oyunun fragmanını yayınladı.

Pragmata

Horizon Forbidden West

Marvel’s Spider-Man: Miles Morales

Demon's Souls Remake

Project Athia

Hitman III

NBA 2K21

Gran Turismo 7

Grand Theft Auto V

Ratchet & Clank: Rift Apart

Stray

Returnal

Destruction AllStars

Sackboy A Big Adventure

Oddworld Soulstorm

Kena: Bridge of Spirits

Goodbye Volcano High

GhostWire: Tokyo

JETT: The Far Shore

Godfall

Solar Ash

Resident Evil Village

DEATHLOOP

Little Devil Inside

Bugsnax

Astro's Playroom

Murusti

Torrent-Oyun.com
O bu deilde assassins creed valhallanın oynanıs videsu cıkar diye düsünmüstüm gekmedi

KΛIROS

Yönetici Yardımcısı
Üst-Yönetim
O bu deilde assassins creed valhallanın oynanıs videsu cıkar diye düsünmüstüm gekmedi
PS tanıtımında gelmezdi zaten, Ratchet & Clank ve Resident Evil dışında pek hoşuma giden oyun olmadı ama olsun ileride ne olur bilinmez

Zeonn

Torrent-Oyun.com
PS tanıtımında gelmezdi zaten, Ratchet & Clank ve Resident Evil dışında pek hoşuma giden oyun olmadı ama olsun ileride ne olur bilinmez
Xbox ile anlaşmalı olduğu için sanırım. Ama 12 Temmuzda Ubisoft bu tarz kendi etkinliğini yapıcak ben kesinlikle orada 'oynanış' videosu görüceğimizi düşünüyorum

Sonat Doğu

Torrent-Oyun.com
en çok beklediğim GTA 5 !!!!! şaka bi yana oyun ps3 döneminden beri satıyor şaka gibi gerçekten yeni oyunlardan project athia oldukça ilgi çekici görünüyor horizon 2 yi de merak ediyorum ve hitman 3 favorim

SHYΛH

El. Psy. Congroo.
adamların oyununu bir xbox tanıtımında bir ps tanıtımında göstermeleri mantıksız olurdu, ben çok hafifinden bir batman veya superman teaser ı beklemiştim ama olmadı

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt