PS4 500GB Temiz Satılıktır

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

ARANEA

Galatasarayı yaşıyorum.Galatasarayla yaşıyorum..
1600 dan daha ucuza C kasa 1 TB alınır. naughty:.

ARANEA

Yanlış fiyat politikası uygularsan satış yapamazsın.Piyasayı araştır öyle koy cihazını.
:))

ben aracıyım bana söylenen fiyatı yazarım ben ? ve piyasası neymiş yardımcı olunda düzeltelim ps4 le aram yok pek fiyatını vs bilmiyorum bana şu fiyattan koy dendi ben de o fiyattan koydum.

ARANEA

Yahu sahibindene ilan açıyorsun.Piyasayı bilmem diyorsun.Aç iki karıştır sayfaları.1200 e eski kasa 500 lük satıyor millet.Tamam serbest piyasa isteyen istediğini koyar.Ama burası forum yanlış fiyat diyorsak dikkate alınması lazım.

her şeyi ters yöne çekmekte baya başarılısınız anlaşılan

KorkuLuRüya

Türk Stunter - Stunt İstanbul
arkadaşımız haklı yanlış anlama ps4 pro aldım 3 oyunla beraber 1950 kardeşim bilgin olsun cihazına laf eden yok ama fiyatları gözden geçir istersen

MR. Geralt

Torrent-Oyun.com
Niye bu kadar sert davranıyorsunuz ki. Garanti durumu ne yoksa o fiyat ne. Fat kasa birde slim de değil. Sıfırları 1800 lira düzgün fiyat koyun. Eğer aracıysanız satan kişiye İngiliz kraliçesinin oynadığı ps4 değil oyuzden fiyatını düşürün desin.

1400 tl ye düşürüldü fiyat güncellemeyi unutmuşum kusura bakmayın.

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt