Project Cars 3 Deluxe Edition [DODI REPACK] | FULL | Torrent İndir | Hızlı İndir | Download | PC

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

Transient Ghost

Sehmus Talay __| Ghøst ΛssassiÑ |
Ekip Lideri
Selam Arkadaşlar böyle bir hata ile karşılaşıyorum ne yapmam lazım ? Teşekkür ederim şimdiden Hata Fotoğrafı
Araştırdığım kadarıyla aldığın hata mesajı oyuna ait bir çökme raporuymuş (BsSndRpt).Çözüm yolu olarak en basitinden geliştiriciye raporu bildirmek gerekiyormuş.Onun haricinde birkaç çözüm yolu önerilmiş ama varsayımsal olarak sunulmuş çözümler, kesin işe yarar diyemem.

Öncelikle sisteminin yetip yetmediğinden emin ol.Daha sonra Windows güncellemelerini ve ekran kartı güncellemesini kontrol ettir, varsa yüklet.''Varsa oyuna ait güncellemeyi yapın'' diyor fakat henüz bir güncelleme yayınlanmış değil.Oyunun çalışmasına engel bir anti-virüs programı varsa kapatıp öyle açmayı dene (Defender dahil).Olmadı yine virüs programını kapatarak yeniden yüklemeyi dene.

Araştırdığım kadarıyla aldığın hata mesajı oyuna ait bir çökme raporuymuş (BsSndRpt).Çözüm yolu olarak en basitinden geliştiriciye raporu bildirmek gerekiyormuş.Onun haricinde birkaç çözüm yolu önerilmiş ama varsayımsal olarak sunulmuş çözümler, kesin işe yarar diyemem.

Öncelikle sisteminin yetip yetmediğinden emin ol.Daha sonra Windows güncellemelerini ve ekran kartı güncellemesini kontrol ettir, varsa yüklet.''Varsa oyuna ait güncellemeyi yapın'' diyor fakat henüz bir güncelleme yayınlanmış değil.Oyunun çalışmasına engel bir anti-virüs programı varsa kapatıp öyle açmayı dene (Defender dahil).Olmadı yine virüs programını kapatarak yeniden yüklemeyi dene.
Anladım güncel ama 12 gb ram var minimum u karşılıyor antivirüs programı kullanmıyorum herşey güncel olmadı ram alıcam gibi duruyor galiba :) o kadar indirmem boşa gitti :(

Transient Ghost

Ekip Lideri
Anladım güncel ama 12 gb ram var minimum u karşılıyor antivirüs programı kullanmıyorum herşey güncel olmadı ram alıcam gibi duruyor galiba :) o kadar indirmem boşa gitti :(
Ram'le alakalı olduğunu düşünmüyorum, 12 GB ram günümüz çoğu oyun için gayet yeterli bence.Ekran kartın Directx 11'i destekliyor mu?

yeni oyun diye pc2deki tüm arabaları koymak nası bi kafa.bundan söz ediyorum.2020 yılında 2020 model araç yok. bi iki tane. aynı araçlar çoğu.ne demek ne bekliyorum.adı üstünde yeni oyun pc 3 ferrari vs lisans hakkı var.istediği otoları koyabilir.forza beklemiyorum da 2 oyundur simülasyon olan bi oyunda sürüş konusunda berbat hale gelip tamamen kötü bi arcade olup iyi olsa arcade içim yanmıycak. bi de üstüne yeni araç doğru dürüst eklemeyen bi oyun yapımcısının tek derdi kolayca para kazanmaktır.zaten freeze fps oluyo.böyle rezil bi oyun olamaz.

pc 1 ve 2yi oynadıysan, az biraz sim seversen benim gibi logitech g920 vs sim seti sahibiysen ne demek istediğimi anlarsın.
ben gamepad ile oynadım şahsen 2 de zorlandığım kadar bun da zorlanmadım tum assistler kapalı oynarım her oyunda 2 de acayıp zorlanmıştım bunda süreklü erken gaz acıyorum gec frenliyorum ne fren kitliyor ne spin atıyorum gazı çok erken acınca 1 kez arkası gitti onda da toparladım ama 2 de olsa kesin spindi dediğin gibi klavye ve gamepad için sanki daha kolaylaştırmışlar arcade havası daha çok hakimdi

yeni oyun diye pc2deki tüm arabaları koymak nası bi kafa.bundan söz ediyorum.2020 yılında 2020 model araç yok. bi iki tane. aynı araçlar çoğu.ne demek ne bekliyorum.adı üstünde yeni oyun pc 3 ferrari vs lisans hakkı var.istediği otoları koyabilir.forza beklemiyorum da 2 oyundur simülasyon olan bi oyunda sürüş konusunda berbat hale gelip tamamen kötü bi arcade olup iyi olsa arcade içim yanmıycak. bi de üstüne yeni araç doğru dürüst eklemeyen bi oyun yapımcısının tek derdi kolayca para kazanmaktır.zaten freeze fps oluyo.böyle rezil bi oyun olamaz.

pc 1 ve 2yi oynadıysan, az biraz sim seversen benim gibi logitech g920 vs sim seti sahibiysen ne demek istediğimi anlarsın.
Oyuna bugün girme fırsatım dediğin gibi Aşırı simülasyon bir sürüş hissiyatı yakalayamadım açıkçası. Arabaları PC2 de neler vardı hatırlamıyorum açıkçası.
Sorunu çözdün mü bilmiyorum ama bu sorunla karşılaşanlar için söyleyeyim oyunu masaüstündeki kısayolundan değil de kurulu olduğu yerden yönetici olarak çalıştırın. Umarım düzelecektir
Aga çözdüm sorunu Uyumluluk sorunu var galiba Windows 8 yaptım çalıştı oyun.

masonjason246

Torrent-Oyun.com
Oyuna bugün girme fırsatım dediğin gibi Aşırı simülasyon bir sürüş hissiyatı yakalayamadım açıkçası. Arabaları PC2 de neler vardı hatırlamıyorum açıkçası.

Aga çözdüm sorunu Uyumluluk sorunu var galiba Windows 8 yaptım çalıştı oyun.
bikaç şeyi düşürünce bende de düzeldi.de gerçekten oynayamadım ya.çok kötü sürüş.

Transient Ghost

Ekip Lideri
Arkadaşlar bir tek bende mi çok yavaş iniyor bu oyun?
Denemesini yaptım, ortalama 700 kb hızınnda indiriyor.Zaman zaman 400-500'lerde dolanırken, 700-800'lerden 1.2'lere kadar da çıkıyor.Yani anlayacağın çok dalgalı ama 400-500'den aşağısını görmedim.İstatistikleri aşağıda.

Screenshot_4.png

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt