Project Cars 3 Deluxe Edition [DODI REPACK] | FULL | Torrent İndir | Hızlı İndir | Download | PC

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

Łegion

Everything happens for a reason.
Ekip Lideri
projectcars3cover3.jpg

Project Cars 3 Deluxe Edition [DODI REPACK]
FULL | Torrent İndir | Hızlı İndir | Download | PC

:pcindirmeturu: Torrent

:pcdosyaturu: ISO

:pcplatform: PC

:pcsurum: DODI REPACK

:pccrack: Mevcut

:pcboyut: 26.5 GB

:pccikistarihi: 25.08.2020

:pcnot: 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir!

:pcoyungoruntuleri:
ss_4a2b1462bc1df4d7c07ea5164e005ded686ddc8e.jpg
ss_5f6d8c488c6ab68c12330f86f1aa2cc07463148b.jpg
ss_0521e45ce4fc3a8b9587b82de2e821c39f858482.jpg
ss_594729e7604ccb856adb7eecfd94ff7434ba8c39.jpg
ss_0942280deccd2c7f95f7e850f30e5f43d16102fe.jpg

:pcoyunhakkinda:

KENDİ MACERANI YAŞA

• 200+ seçkin yarış ve yol arabası

• Dünya çapında 120+ pist

• Çok sayıda yarış dönüşüm kiti

• Yarıştıkça Kredi & XP kazan

• Sahip olabileceğin yüzlerce araba

• Gerçekçi performans parçalarıyla yükseltme

• Yarış ve topluluk ilhamlı ögelerle arabalarını giydir

• Sürücülerine kişilik kat

HER ÂNINI HİSSET

• Her yetenek seviyesi için ayarlanabilir destekler

• Gerçekçi ve eğlenceli sürüş

• 24 saat döngüsü, her mevsimde ve hava şartında dinamik yarış

• Emsalsiz Kumanda deneyimi

• Muhteşem hız deneyimi

• Gerçekçi çarpışma ve temas efektleri

• Geliştirilmiş YZ

HER ZAFERİ HAK ET

• Yeni, sürükleyici kariyer modu

• Hobi olarak başla, efsane bir yarışçıya dönüş

• Yeni ve etkileyici Çok Oyunculu ve Topluluk Modları

• Eğlence ve heyecan dolu Günlük Görevler

:sistem_gereksinimleri:
Minimum Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi: Windows 10 (+ speficic versions of 7) (64-Bit)
İşlemci: 3.5 GHz Intel Core i5 3450 or 4.0 GHz AMD FX-8350
Ekran Kartı: GTX680 or equivalent
Bellek: 8 GB
Boş Alan: 50 GB

Önerilen Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi: Windows 10 (64-Bit)
İşlemci: Intel i7 8700k or AMD Ryzen 7 2700X
Ekran Kartı: Nvidia RTX 2070 or AMD RX5700
Bellek: 16 GB
Boş Alan: 50 GB

:pcoyunfragmani:

Ekli dosyalar

Son düzenleme:

melihbass

Bilgi paylaştıkça Çoğalır
arkadaşlar bu dodi repack yükleme süresi xatab kadar kısa mı sürüyor yoksa fitgirl gibi uzun mu sürüyor?

Transient Ghost

Sehmus Talay __| Ghøst ΛssassiÑ |
Ekip Lideri
arkadaşlar bu dodi repack yükleme süresi xatab kadar kısa mı sürüyor yoksa fitgirl gibi uzun mu sürüyor?
Xatab kadar kısa sürüyor.Fitgirl repack, repack aleminin istisnasıdır, hiçbir grubun yükleme süresi Fitgirl kadar uzun sürmüyor (her oyunda değil ama).Tabi düşürdükleri dosya boyutu da çoğunlukla Fitgirl kadar düşük olmuyor.

Project CARS 3 – Deluxe Edition (MULTi13) (Super Fast Install) – [DODI Repack]

DODİ Repack NFO:
Repack Features
Based on Project CARS 3-CODEX iso release: codex-project.cars.3.iso (41.2 GB)
Language : MULTi13
Language can be changed in steam_emu.ini
Repack Size : 26.5 GB
Final Size : 46 GB
NOTHING is cut, NOTHING is recoded
Installation time : 3 – 5 mins
Repack by DODI
PLZ SEED , DONT HIT & RUN

Note
I may post a smaller ( slow install ) repack for this game in few hours..

En son cümlede; birkaç saat içerisinde boyutu daha düşük bir paket daha yayınlaya bilirim demiş dodi admini. Bilginiz olsun..

melihbass

Bilgi paylaştıkça Çoğalır
Project CARS 3 – Deluxe Edition (MULTi13) (Super Fast Install) – [DODI Repack]

DODİ Repack NFO:
Repack Features
Based on Project CARS 3-CODEX iso release: codex-project.cars.3.iso (41.2 GB)
Language : MULTi13
Language can be changed in steam_emu.ini
Repack Size : 26.5 GB
Final Size : 46 GB
NOTHING is cut, NOTHING is recoded
Installation time : 3 – 5 mins
Repack by DODI
PLZ SEED , DONT HIT & RUN

Note
I may post a smaller ( slow install ) repack for this game in few hours..

En son cümlede; birkaç saat içerisinde boyutu daha düşük bir paket daha yayınlaya bilirim demiş dodi admini. Bilginiz olsun..
ben space x versiyonu indirdim 10 dakika da yükledi hdd için konuşuyorum.

Transient Ghost

Sehmus Talay __| Ghøst ΛssassiÑ |
Ekip Lideri
Aracımı geliştirdim, param kalmadı ve şu anki yarışlara bu aracımla giremiyorum, paramda bittiği için yeni araçta alamıyorum + yeni kariyer de açamıyorum. Oyunu buga soktum. Oyunun save lokasyonunu bilen var mı?
Belgelerim'de oyunun ismi ya da yayıncısının ismi var mı diye bak.Eğer yoksa şu lokasyona bak (C:\Kullanıcılar\kullanıcı ismin\Kaydedilen Oyunlar).Orda da yoksa Belgelerim'de olan Steam/Codex dosyasının içine bak.Orda farklı farklı numaralara sahip dosyalar olacaktır, dosyanın içinde oyunun ismi yazmaz ama bulmanın bir yolu var.Google arama çubuğuna Codex yazısı ile birlikte o dosyalardan birinin numarası yaz.Örnek aşağıda.Hepsine tek tek araştırıp hangi oyuna ait olduğunu bulabilirsin.O Codex dosyası başka bir yerde daha mevcut.Aynı numara araştırma yöntemini orda da deneyebilirsin (C:\Kullanıcılar\Ortak\Ortak Belgeler\Steam\CODEX).Nasıl yapacağını aşağıda gösterdim, numaraları tek tek denersin.Arama sonuçlarında çıkan sonuç doğrudur.

Screenshot_4.png

Screenshot_3.png

masonjason246

Torrent-Oyun.com
rezalet ötesi bi oyun.eski project carslarla alakası yok.fps freezeler cabası.sürüş arcade için de simülasyon için de kötü.saçmasapan bi şey.netinize yazık.forza asetto varken yüzüne bakılmaz o derece.araba listesi pc2 kopyala yapıştır yüzde 99.ondan sonra millet neden torrentden indiriyo.çünkü parasını hak etmeyen yapımlar yüzünden.ciddi ciddi bu oyunu pc adı altında çıkarmaları oyuncuyla dalga geçmek resmen.

rezalet ötesi bi oyun.eski project carslarla alakası yok.fps freezeler cabası.sürüş arcade için de simülasyon için de kötü.saçmasapan bi şey.netinize yazık.forza asetto varken yüzüne bakılmaz o derece.araba listesi pc2 kopyala yapıştır yüzde 99.ondan sonra millet neden torrentden indiriyo.çünkü parasını hak etmeyen yapımlar yüzünden.ciddi ciddi bu oyunu pc adı altında çıkarmaları oyuncuyla dalga geçmek resmen.
Oyun sürüş hissiyatına bir şey diyemem kendi görüşün fakat. Araba çeşitliliğinden ne bekliyorsun Bu oyun ne Forza ne de NFS. Pist yarışlarında hangi araçlar kullanılıyosa onları koyuyorlar fazlasını değil.

AlleQo1416

Torrent-Oyun.com
arkadaşlar SuperTruck.bff dosyasını bana atar mısınız? oyunun yerini değiştirdim bu 10 mb dosya kopyalama sırasında bozuldu galiba ne kopyalanıyor ne kesiliyor. bu arada dosya yolu Project CARS 3\Pakfiles\Vehicles

masonjason246

Torrent-Oyun.com
Oyun sürüş hissiyatına bir şey diyemem kendi görüşün fakat. Araba çeşitliliğinden ne bekliyorsun Bu oyun ne Forza ne de NFS. Pist yarışlarında hangi araçlar kullanılıyosa onları koyuyorlar fazlasını değil.

yeni oyun diye pc2deki tüm arabaları koymak nası bi kafa.bundan söz ediyorum.2020 yılında 2020 model araç yok. bi iki tane. aynı araçlar çoğu.ne demek ne bekliyorum.adı üstünde yeni oyun pc 3 ferrari vs lisans hakkı var.istediği otoları koyabilir.forza beklemiyorum da 2 oyundur simülasyon olan bi oyunda sürüş konusunda berbat hale gelip tamamen kötü bi arcade olup iyi olsa arcade içim yanmıycak. bi de üstüne yeni araç doğru dürüst eklemeyen bi oyun yapımcısının tek derdi kolayca para kazanmaktır.zaten freeze fps oluyo.böyle rezil bi oyun olamaz.

pc 1 ve 2yi oynadıysan, az biraz sim seversen benim gibi logitech g920 vs sim seti sahibiysen ne demek istediğimi anlarsın.

acayip canımın sıkıldığı bu günlerde belki biraz araba sürmek iyi gelir. Gerçiği masraflı :D

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt