Pro Evolution Soccer 2019 [CPY] | Full indir | Torrent İndir | Hızlı İndir | Tek link | PC

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

SmhCan1910

Torrent-Oyun.com
Selam arkadaşlar dosyayı sorunsuz indirdim fakat Disk görüntüsü dosya bozuk diye bi hata alıyorum iso dosyasında bunun için yapabilcem bişi varmı yoksa çöpmü indirdim 30 gb

kmleidur

Kişisel neyim kaldı ki iletim olsun...
1050 ti ekran kartım var ama oyun nedense kasıyor çözümü bilen var mı?

arkadaşlar

bu steam uygualamasını açmak için yeni bir uygulamaya ihtiyacınız var

uyarısı alıyorum, ne uygulamanın dizininden ne de kısayoldan giremiyorum, windows 10 beni mağazaya yönlendiriyor, steam için. çözümünü bulamadım, crack yapılı .

MaviBereli54

Hak ve Turan yoluna adanmış ruhlara selam olsun...
2018 ile aralarında kontrol olarak fark var mı arkadaşlar oyun içi ?

Acil yardım.Merhabalar. resim
İndiridğim oyun dizinde sadece Dosya olarak görünüyor. Açmam için program istiyor, yani normal klasör halinde inmedi. İnerken hiçbir sıkıntı kesinti vs yaşamadım. 32 GB kotam gitti, ne yapmam lazım yardım lütfen. Teşekkürler şimdiden.

hadi bakalım

Pro Evolution Soccer 2019 [CPY]
FULL | Torrent İndir | Hızlı İndir | Download | PC

:pcindirmeturu: Torrent

:pcdosyaturu: ISO

:pcplatform: PC

:pcsurum: CPY

:pccrack: Mevcut

:pcboyut: 30.25 GB

:pccikistarihi: 26 Kasım 2018

:pcnot: En son sürümdür

:pcoyungoruntuleri:

:pcoyunhakkinda:

Ayrıca aşağıdaki PES 2019 myClub öğeleri senin olsun:
Standard Edition
• David Beckham 2018 - 10 maç kiralık
• Philippe Coutinho - 10 maç kiralık
• Seçkin Oyuncu Menajeri (3 Oyuncu) x 10 hafta
• 3 Oyuncu Kontratı x 10 hafta

David Beckham Edition
• David Beckham 2018
• Philippe Coutinho - 10 maç kiralık
• Seçkin Oyuncu Menajeri (3 Oyuncu) x 20 hafta
• 3 Oyuncu Kontratı x 20 hafta

Legend Edition
• PES Efsane Oyuncu
• David Beckham 2018
• 10 maç kiralık Philippe Coutinho
• Seçkin Oyuncu Menajeri (3 Oyuncu) x 30 hafta
• 3 Oyuncu Kontratı x 30 hafta

PES 2019'un yeni özellikleri:

• YEREL LİGLER – Çok sayıda lisanslı lig ilavesi

• BÜYÜLÜ ANLAR – Oyuncu özgünlüğü 11 yeni beceri özelliği ile bir sonraki aşamaya geçiyor, geliştirilmiş şut çekme hareketi ve animasyonu ile harika goller at ve Görünür Yorgunluk ile dayanıklılığa etkisini gör

• YENİ MYCLUB - Oyuncularla nasıl imza attığından oyuncuların yıl boyunca piyasaya sürülen özel versiyonlarına her unsur baştan yapıldı

• GÜZEL OYUN – 4K HDR destekleyen büyüleyici animasyon akışı ile fotoğraf gerçekçiliğini deneyimle

• GERÇEK ML SEZONU – 3 mühim değişiklik ile hayatı gerçek bir menajer gibi yaşa: ICC sezon öncesi,detaylı transfer sistemi ve yeni lig lisansları

Efsane Edition, myClub için 2018'den David Beckham'ın özel 3 boyutlu taranmış versiyonu ve PES Efsane Oyuncu içeriyor!

:sistem_gereksinimleri:
Minimum Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi: Windows 7 SP1/8.1/10 - 64bit
İşlemci: Intel Core i5-3470 / AMD FX 4350
Bellek: 4 GB RAM
Ekran Kartı: NVIDIA GTX 670 / AMD Radeon HD 7870
DirectX: Sürüm 11
Boş Alan: 30 GB kullanılabilir alan

Önerilen Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi: Windows 7 SP1/8.1/10 - 64bit
İşlemci: Intel Core i7-3770 / AMD FX 8350
Bellek: 8 GB RAM
Ekran Kartı: NVIDIA GTX 760 / AMD Radeon R9 270X
DirectX: Sürüm 11
Boş Alan: 30 GB kullanılabilir alan

:pcoyunfragmani:

PARTLI OLARAK HIZLI İNDİRMEK İÇİN TIKLAYIN TOPLAM 7 PART GOOGLE DRİVE

beyler en güncel yama linki olan var mıdır pes 2019un şimdiden teşekkür ederim
https://www.pessmokepatch.com/2019/08/sp19update1910.html

En günceli bu zamanla da güncelliyor bir kere cıkarıp bırakmıyor yamayı. ilk olarak 19.0.3'ü kurup ardından attığım linkteki yamayı üzerine kuruyorsun 19.0.3 sürümünü attığım linkte kurulum acıklamasında vermis anlamadığın kısımları ceviri yaparak adım adım kurabilirsin ben kullanıyorum buradan indirip kurduğum PES'in üzerine kurarak, sorunsuz calısıyor TR ligi de var. istersen de PES 17 ve 18'de kullanılan TR Spiker dosyasını indirip bahsedilen yere atarsan spiker Türkce oluyor 19'da da calısıyor yani

https://www.pessmokepatch.com/2019/08/sp19update1910.html

En günceli bu zamanla da güncelliyor bir kere cıkarıp bırakmıyor yamayı. ilk olarak 19.0.3'ü kurup ardından attığım linkteki yamayı üzerine kuruyorsun 19.0.3 sürümünü attığım linkte kurulum acıklamasında vermis anlamadığın kısımları ceviri yaparak adım adım kurabilirsin ben kullanıyorum buradan indirip kurduğum PES'in üzerine kurarak, sorunsuz calısıyor TR ligi de var. istersen de PES 17 ve 18'de kullanılan TR Spiker dosyasını indirip bahsedilen yere atarsan spiker Türkce oluyor 19'da da calısıyor yani

Dostum teşekkür ederim ama burda 7gb lıkf alan dosyalar var anlamadım ben sadece transfer güncellemesi istiyordum 10,20mb lık bu bana çok fazla

Dostum teşekkür ederim ama burda 7gb lıkf alan dosyalar var anlamadım ben sadece transfer güncellemesi istiyordum 10,20mb lık bu bana çok fazla
Temiz baska yama yememis PES19'a kurduğun zaman cok fark ediyor yeni bir oyun gibi, bütün eksiklikleri, her takımın stadyumları, olmayan bircok ligi ve takımlarını, her takımın lisanslanmıs formalarını(2020 yeni sezon formaları), 55 küsür yeni top, oyuna gelen resmi güncellemelere kadar bununla birlikte dediğin gibi transferleri da katıyor oyuna son 10-15 gün icerisindeki yapılan transferlere kadar hepsi var ben bunu kurmanı tavsiye ederim sonraki cıkan ek yamaların boyutu hem az oluyor hem de tekrar nereden güncellerim derdini kaldırmıs olursun bunun haricinde de sadece transferlerin yapıldığı ufak düzenleme yaması hakkında bilgim yok maalesef reis interneti kurcalamaya bak bunu kurmaya niyetin yoksa ama dediğim gibi PES kullanan arkadasların kesinlikle kurulum yapması gereken piyasadaki en sağlam yama budur

Temiz baska yama yememis PES19'a kurduğun zaman cok fark ediyor yeni bir oyun gibi, bütün eksiklikleri, her takımın stadyumları, olmayan bircok ligi ve takımlarını, her takımın lisanslanmıs formalarını(2020 yeni sezon formaları), 55 küsür yeni top, oyuna gelen resmi güncellemelere kadar bununla birlikte dediğin gibi transferleri da katıyor oyuna son 10-15 gün icerisindeki yapılan transferlere kadar hepsi var ben bunu kurmanı tavsiye ederim sonraki cıkan ek yamaların boyutu hem az oluyor hem de tekrar nereden güncellerim derdini kaldırmıs olursun bunun haricinde de sadece transferlerin yapıldığı ufak düzenleme yaması hakkında bilgim yok maalesef reis interneti kurcalamaya bak bunu kurmaya niyetin yoksa ama dediğim gibi PES kullanan arkadasların kesinlikle kurulum yapması gereken piyasadaki en sağlam yama budur
cok sagol bro nete baktımda bulamadım önce 7gblik parçaları mı indirmem gerekiyor part part sonra üstüne 2.2gblik olanı mı kuruyoruz ? sitede çok kafam karıştı :D tek link de değil ya parça parça indiriyoruz galiba gözümde büyüdü

mselimaby

Torrent-Oyun.com
oyun Steam'e yönlendiriyor. Açılmıyor. Nasıl yapılır acaba?

arkadaşlar

bu steam uygualamasını açmak için yeni bir uygulamaya ihtiyacınız var

uyarısı alıyorum, ne uygulamanın dizininden ne de kısayoldan giremiyorum, windows 10 beni mağazaya yönlendiriyor, steam için. çözümünü bulamadım, crack yapılı .
+1

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt