Pro Evolution Soccer 2019 [CPY] | Full indir | Torrent İndir | Hızlı İndir | Tek link | PC

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR
arkadaşalr pes 2019 30 gb indirdim. oyunu yükledim crack yaptım açıyorum beyaz bir sayfa geliyor sonra kapanıyor. pes 16-17-18 daha önce nasıl yüklüyorsam öyle yükledim açılmıyor....

Y@ZY@GMuRu

Torrent-Oyun.com
İndirilmiyor arkadaş dosyaya erişim izni yok izin iste diyor basıyorum birşey olduğu yok . 6.partta kaldık nasıl olucak ?

lords

Seviye 1
oyunda atma sorunu ve beyaz ekran sorunu yaşıyan arkadaşlar pes18 içerisindeki _CommonRedist dosyasındaki 3 klasörü yükleyip (internet açık olsun)oyuna tekrardan girin deneyin. Denedim oldu ve oyunuda akıcı şekilde oynadım .

Kaanesmeli

Torrent-Oyun.com
arkadaşlar oyunun lisanslı logo ve takım isimleri için yama ne zaman çıkar lütfen yardımcı olur musunuz sitedeki smoke patch boş bir yamaya benziyor ve 1 part indirmek çok uzun sürüyor yardım ederseniz sevinirim

darker than black

Torrent-Oyun.com
yama isteyen arkadaşlar pespatchden indirsin ben tek yamada hem transferleri hem de lisans sorununu hallettim ayrıca şampiyonlar ligi de ekliyor baya sağlam yama.

lords

Seviye 1
fx6300 islemci ve r7 370 amd ile kasma,titreme mevcut. driver güncel sıcaklık düsük anlamadim.
Ekran kartım R5 M420 oyunda sorun çıkarmadı. AMD Radeon son güncelleme kontrol edin.pes18 yüklü ise _CommonRedist dosyasındaki 3 klasörü yükleyip (internet açık olsun)oyuna tekrardan girin deneyin.

Son düzenleme:

kemalmetin

Torrent-Oyun.com
Ekran kartım R5 M420 oyunda sorun çıkarmadı. AMD Radeon son güncelleme kontrol edin.pes18 yüklü ise _CommonRedist dosyasındaki 3 klasörü yükleyip (internet açık olsun)oyuna tekrardan girin deneyin.
o 3 dosyayi yükledim usta 18de 19da titriyo ama 17 süper

Slm arkadaşlar ben oyunu kurdum masaüstündeki kısayola tıklıyorum oyun açılıyor gibi oluyor beyaz bir ekran cıkıp sonra kapanıyor bu sorunu yaşayan varmı aranızda

arkadaşlar ben bu oyunu ne yaptıysam açamadım beyaz ekranla başlıyor hemen kapanıyor başka çözümler bulup uygulayan var mı aranızda

lords

Seviye 1
arkadaşlar ben bu oyunu ne yaptıysam açamadım beyaz ekranla başlıyor hemen kapanıyor başka çözümler bulup uygulayan var mı aranızda
bunu bir deneyin olabilir.
oyunda atma sorunu ve beyaz ekran sorunu yaşıyan arkadaşlar pes18 içerisindeki _CommonRedist dosyasındaki 3 klasörü yükleyip (internet açık olsun)oyuna tekrardan girin deneyin. Denedim oldu ve oyunuda akıcı şekilde oynadım .

Son mesajlar

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt