Pro Evolution Soccer 2017 [CPY] - FULL - Torrent Oyun indir Download PC

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

mavisimsek01

Torrent-Oyun.com
Ynt: Pro Evolution Soccer 2017 [CPY] - FULL - Torrent Oyun indir Download PC

oyun dili nasıl türkçe olacak?

Çerkesbey

Torrent-Oyun.com

ocez10' Alıntı:
uygulama düzgün olarak başlatılamadı(0xc00000ba) hatası alıyorum arkadaşlar kafayı yiyecem.ne yaptıysam olmadı.nasıl düzeltebilirim bu sorunu ?
Kardeşim " https://www.youtube.com/watch?v=KiiYJEdzGak " izle bu dosyayı indir dediklerini yap oluyor bende sildim yükledim evirdim çevirdim olmadı ama az önce bunu yaptım açıldı.

cartals

Torrent-Oyun.com

uzun zamandır yoktum yaklaşık 2 sene kadar ama olsundu bu oyunu çok beklemiştim :thumbup: :thumbup: :thumbup: kiss:. kiss:. kiss:.

extrme_sports

Lisans olayını çözsünler artık yaw.

redstar01

Torrent-Oyun.com

taşekkürler

alcndrk

Torrent-Oyun.com

elinize sağlık :thumbup:

uAfugu

Torrent-Oyun.com

Teşekkürler :) :))

windows 10 kullanıyorum winrar dosyası ile açmıyor.Buraya çıkart diyorum setup dosyası hariç diğer dosyaları çıkarıyor.İçine bakma fırsatı buldum setupu çalıştırdım bu sefer de 100 de 100 olduktan sonra winrar hatası alıyorum lütfen yardım eder misiniz teşekkürler

yardım edecek yok mu winrar hatası alıyorum kurar iken Windows 10 kullanıyorum ne yapmam lazım lütfen yardım eder misiniz

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt