Portal 2 [SKİDROW] FULL | Torrent indir | HIZLI indir

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

HEΛVEN

P.M'lere pek bakamıyorum, üzgünüm.
Emektar

Portal 2 [SKİDROW] FULL | Torrent indir | HIZLI indir

:pcindirmeturu: Torrent
:pcdosyaturu: ISO
:pcplatform: PC
:pcsurum: [SKİDROW]
:pccrack: Mevcut
:pcboyut: 6.60 GB
:pcnot: CrackFix toorrenti oyun torrentinin hemen yanındadır, crackfix işlemini oyununuza uygulayınız.

Valve’ın aslında pek çok oyuncuda büyük bir hayal kırıklığına uğrattığına hepimiz hem fikirizdir büyük olasılıkla. Nitekim Valve’ın Valve olmasını sağlayan, oyun dünyasına 40 milyon tonluk ağır bir top gibi düşen Half-Life’ın Episode 3’ünü yıllar geçmesine rağmen çıkartmaması pek çok kişiyi hayal kırklığına uğrattı. Ancak Valve bu işte bir yerden alırken bir yerden veriyor.

İlk başta dilerseniz Portal 2’nin konusundan başlayalım. İlk oyunu bitirenlerin hatırlayacağı gibi Chell ile sevimli ve esprili yapay zekamız GLaDOS’u yok edip kendimizi Aperture Science’ın dışında baygın (her ne kadar etrafı görebilsek de Chell’in o sırada baygın olduğunu düşünüyorum) bir şekilde yatarken buluyorduk. Ardından göremediğimiz ancak robotik sesler çıkartan bir şey tarafından sürüklenirken oyunumuz sona eriyordu.

Her nasıl olduysa kobayımız Chell uzunca bir süredir yeni hücremizde uyuyarak vakit geçirmiş ve bu uyku sırasında hiç kimse Aperture Science’a uğramamış. Zaten patlamadan dolayı epey bir zarar gören yer altı tesisi buna bakımsızlık ve GLaDOS’un deaktif olma durumu da eklenince iyice harabeye dönmüş ve pek çok yerini bitkiler kaplamış.

Tam uyanıp ne yapacağımız anlamaya çalışırken karşımıza oyunu yeni bir karakteri Wheatley çıkıyor.

Stephen Merchant’ın mükemmel bir şekilde seslendirdiği Wheatly oyun boyunca bize eşlik eden ve sadece etrafımız hakkında bilgi ve ipucu vermekle kalmayıp bize tam anlamıyla arkadaşlık eden, hafif tırsak, hafif paranoyak, esprili ve zeki bir robot.

Ayrıca ilk oyun boyunca bize duvarlara yazı yazarak gerçeği anlatmaya çalışan Ratman’de ikinci oyunda yine bize biraz daha aktif olarak yardımlarına devam edecek.

Minimum Sistem Gereksinimi

Processor: Intel Pentium IV 3 GHz / Dual-Core 2.0 GHz / AMD64X2

RAM: 1 GB (XP) / 2 GB (Vista / 7)

Video card: ATI Radeon X800 / NVIDIA GeForce 7600 / Intel HD 2000

VRAM: 128 MB

HDD: 8 GB

Ekli dosyalar

TheDivision

Quiet
Emektar
Ynt: Portal 2 [SKİDROW] FULL | Torrent indir | HIZLI indir

Teşekkürler. :thumbup:

Jabenna

Torrent-Oyun.com
Ynt: Portal 2 [SKİDROW] FULL | Torrent indir | HIZLI indir

Transient Ghost

Sehmus Talay __| Ghøst ΛssassiÑ |
Ekip Lideri
Üst-Yönetim
hocam düzelteyim sadece local değil lan üzerinden hamanchiylede oynanabilir. Hatta oyun şuan 4 lira gibi bir fiyatı var steam'de alın kafanız rahat etsin.
Link: PORTAL 2

@fatih_42
Hocam Hamanchi ve Tunngle gibi yerlerden oynanabiliyor doğru da herkes beceremiyor maalesef.O yüzden en kısayoldan local oynanışa yönlendirdim.Yapabiliyorsa ordan da oynayabilir.Yalnız dediğin gibi en rahatı 4 Lira'ya Steam'den almak.

Hocam affınıza sığınarak soru sormak istiyorum crack olayın pek bilmem crack fix olayını nasıl yapıyoruz yardım eder misiniz

Transient Ghost

Ekip Lideri
Üst-Yönetim
Hocam affınıza sığınarak soru sormak istiyorum crack olayın pek bilmem crack fix olayını nasıl yapıyoruz yardım eder misiniz
Crackfix'in normal bir crack'ten farkı yok.Fix eki düzeltilmiş crack anlamına geliyor (yeni crack de denebilir).Crack yapmayı Youtube'tan falan izleyerek öğrenebilirsin.

Kısaca anlatacak olursam; crack dosyasının içindeki dosyaları oyunun kurulu olduğu 'ana klasöre' atıp varolan dosyalarla değişsin mi sorusunu da onaylamanla crack'lemiş oluyorsun.Doğru yere attığından emin olmak için kopyaladığın dosyaların atacağın yerde de aynı isimde var olup olmadığına bakman yeterli.Zaten doğru yere atıyorsan değişsin mi sorusu gelecektir.

Transient Ghost

Ekip Lideri
Üst-Yönetim

Ekli dosyalar

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt