Torrent-Oyun | Police Simulator - Patrol Duty [CODEX] (+Repack'ler) FULL | Torrent İndir | Hızlı İndir | Download | PC

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

Transient Ghost

Sehmus Talay __| Ghøst ΛssassiÑ |
Ekip Lideri
Üst-Yönetim
police kapak.png

Police Simulator - Patrol Duty [CODEX]
(+Repack'ler)

FULL | Torrent İndir | Hızlı İndir | Download | PC

:pcindirmeturu: Torrent

:xboxdosyatlvl: iso, rar

:xboxplatfrom: PC

:pcsurum: Steam
:pccrack: Mevcut (repack'lerde gömülü)

:psboyut: 7,1 GB

:pccikistarihi: 24.01.2021

:psnot: 64 bit işletim sistemi gerektirir!

Satın almak için aşağıdaki linkleri kullanabilirsiniz:
https://store.steampowered.com/app/461870/Police_Simulator_Patrol_Duty/

:oyungoruntuleri:

:oyunhakkinda:

Police Simulator: Patrol Duty'de bir ABD polis memurunun heyecan verici günlük hayatını yaşayın . Unreal® Engine 4 tarafından desteklenen büyük, canlı ve ücretsiz erişilebilen bir ABD şehrini keşfedin ve bölgenizdeki güvenliği sağlayın. Trafik kazalarını kaydedin, çalıntı araçları arayın ve suçluları tutuklayın. Trafik kontrol noktalarında diğer polis memurlarını destekleyin, hız yapanları işaretleyin ve not alın. İstediğiniz her vatandaşı veya arabayı durdurun ve kontrol edin ve yasayı uygulayın. Kaçak şüphelilere dikkat edin ve onları yaya olarak veya ışıklar yanıp sönen ve sirenler çalarak araba ile kovalayın. Suç mahallerini araştırın, tanıkları sorgulayın ve kanıt arayın.

İşlevsel kokpitlere sahip gerçekçi bir şekilde yeniden oluşturulmuş üç polis aracının direksiyonuna geçin ve aranan şüphelileri ve çalınan araçları tespit etmek için araç içi bilgisayarı kullanın. Tipik bir polis sedan ile başlayın ve oyunda ilerlerken arazi tipi bir SUV ve hızlı bir polis kas arabasına geçin. Acil bir durumda arabaları durdurmak veya yoğun trafikte yolunuzu açmak için sireni kullanın. Arabanıza çarparsanız veya hasar verirseniz, sadece görünür çarpma deformasyonları olmaz, aynı zamanda aracın kullanımı da zorlaşır.

2 oyunculu kooperatif çok oyunculu modda tek başına veya bir arkadaşınızla birlikte devriye gezip acil durumları çözmek için acele edin. Şüpheli davranışları tespit edin ve suç işlemlerini önleyin.

3,8 mil kareden fazla alanı kapsayan canlı bir şehirdeki heyecan verici işiniz sizi üç ayrı bölgeye götürür - finans, sanayi ve yerleşim bölgesi. Şehrinizi korumak için kelepçe, radyo ve radar tabancaları gibi otantik yasa uygulama ekipmanlarını kullanın!

Özellikleri:

> Bir ABD polis memurunun heyecan verici günlük hayatını oynayın ve yaşayın
> 2 oyunculu coop çok oyunculu mod

> İşlevsel kokpitlere sahip, gerçekçi bir şekilde yeniden oluşturulmuş ABD polis araçları
> Kelepçe, radyolar, radar tabancaları ve çok daha fazlası gibi özgün donanım
> Birkaç ilçeye sahip büyük ve canlı bir açık dünya şehri
> Unreal® Engine 4 sayesinde yüksek grafik ve simülasyon kalitesi
:sistem_gereksinimleri:
1611534418318.png

:oyunfragmani:

YERLİ OYNANIŞ VİDEOSU
(Oyun Türkçe Değil)

:psnot:

İlk torrent hariç diğerleri repack sürümlerdir (ekli ve eklenecekler).Farkları sadece indirme boyutlarıdır.İstediğinizi indirebilirsiniz.

Ekli dosyalar

Son düzenleme:

TreymaqE

Her yerde TReyMaqE :)
Türkçe olsaydı daha güzel ve zevkli olurdu ama neyse indirelim bakalım :D

İletileriniz Birleştirildi (Flood Yapmak Yasak)

Oyunla ilgili indirip deneyecek arkadaşlara bir inceleme yazısı buldum okuyup ona göre indirebilirsiniz.

(Steamden ALINTIDIR)

Türkçe dilinde inceleme olarak ilk olacağım.

Oyunu özetleyeceğim.

*İyi ayrıntılar*
+Oyunda her türlü vakayı çözebiliyorsunuz.
+Polis olarak etrafta devriye dolaşmanız size ayrı bir zevk veriyor.
+Oyun açık dünya her yere gidebiliyorsunuz.
+Önünüze geleni durdurup kimlik sorabiliyorsunuz.
+Acil durum çağrıları alıp sirenleri yakınca otomatik olarak Arka Sokaklar moduna giriyorsunuz.
+Bir vakada etraftaki herkesi sorgulayabiliyorsunuz.
+Oyunda her vaka çözdüğünüzde veya vardiya tamamladığınızda daha iyi rütbelere sahip olabiliyorsunuz.
+Her sıra-dışı park etmiş araçlara ceza yazabiliyorsunuz.
+Grafikleri çok iyi olmasada göze güzel geliyor.
+Optimizasyon fena değil.

*Şimdi gelelim kötü ayrıntılara*
-Oyunda yerli yersiz buglara maruz kalıyorsunuz. (Ama bunlar değişmeyecek anlamına gelmiyor.)
-Herkesi sorguluyoruz iyi hoşta bir yerden sonra diyaloglar ve sesler tekrarlıyor.
-Şüpheli bulmak hiçte zor değil bazıları resmen gel beni al derecesinde havaya silahlı elini kaldırıyor.
-Neden her illegal satıcı olduğu yerde duruyor?
-Şüphelilere bir şey yapmadığınız sürece sizi takmıyor. Yani adamın dibinde dursan bile iplemiyor. Kimlik göster deyince panik atak geçiriyor.
-Arabayla kovaladığınız şüpheliler, kenara çekme emrini takmayıp hatta size bile çarpan sürücüleri bir şekilde durdurduğunuz zaman: "Ya ben ne yapmışım memur bey?" demesi ayrı bir durum. Yani en azından "Tamam tamam yaptıklarımdan pişmanım" falan dese güzel olabilir.
-Yeter artık siyah saçlı koyu renkli Clauda teyze sal artık her şüpheli durumunun altından sen çıkıyorsun.

Her neyse oyuna puan verecek olursam, uzun vadeli düşündüğümden dolayı 6.8/10
Ha birde oyunda multiplayer var ama bir türlü güzelliğini göremedim belki ilerde görürsem aşağıya multiplayer modunuda incelerim

*Multiplayer modu*
+İki kişi sokaklarda dolaşabiliyorsunuz.
-Ama iletişim kuramıyorsunuz. Yani el sallamak, silah tutmak falan dışında.
+Bir vakayı iki kişi daha hızlı çözüyorsunuz ikinizde ödüllendiriliyorsunuz.
-Bu bir artı olmayabilir çünkü sorgulama zamanında birisi diğerini beklemek zorunda kalıyor.
+Biriniz şüphelinin üstünü arayınca diğeri silah tuttuğu zaman havalı oluyorsunuz :d
-Ama maalesef her insan (npc), kaldırıma çıkmış araba görünce ölümden dönmüşcesine arkasına bakmadan koşuyor. Ve bu yüzden yanlış kişiyi kovalayabiliyorsunuz.
+Kovalama esnasında biriniz şüphelinin arkasından diğeride önünü kesebiliyor bu çok işe yarıyor.
-Aslında güzel coop yapıyorsunuz ama iletişim kuramadığınız için bir yerden sonra anlaşamayabilirsiniz.

Multiplayer mod öyle ekstra girmeniz gereken bir yer değil. Olduğunuz her yerden online olabiliyorsunuz fakat aldığınız ihbarlar yok oluyor. Bug olarak değil oyun online olunca uyarıyor. Arkadaşınızla oynamanız için ana menüde multiplayer var oradan arkadaşınızı bulup girebilirsiniz.

Multiplayer moduyla beraber ki puanım: 7.1/10
İyi oyunlar.

İletileriniz Birleştirildi (Flood Yapmak Yasak)

Bu arada içinde online crack varmı ? :rolleyes:

Moderatör tarafında düzenlendi:

Transient Ghost

Ekip Lideri
Üst-Yönetim
Tamam teşekkürler flood için kusura bakmayın:rolleyes:
Rica ederim.İletinizin flood sayılmaması için aradan en az 1 saat geçmesi veya arada başka birinin iletisi olmak zorunda.İkinci veya 3. bir iletiye ihtiyaç duyduğunuzda ilk mesajınızın altındaki 'Düzenle' butonundan ekleme yapabilirsiniz.Hatta eskisini silip tüm iletilerinizi tek bir ileti altında toplayabilirsiniz.

Ben de iletileri düzenleyip silmekten hoşlanmıyorum ama maalesef kural böyle, yapacak bir şey yok.

Transient Ghost

Ekip Lideri
Üst-Yönetim

Transient Ghost

Ekip Lideri
Üst-Yönetim

Ekli dosyalar

arkadaşlar onemlı bılgı oyunda alkol oranı yuksek olanlara ceza yazmadan dırek tutuklayıp,aracı çektirin yoksa puan düşüyor :)

azza168

NEDENSİZ YAŞIYORUZZZ...
Oyun torrent'e düşmüş, şimdilik torrent olarak paylaşabilirim anca, konusunu açmak için müsait değilim maalesef.Şimdiden iyi oyunlar. @azza168
aa teşekkür ederim bir yerden indirmiştim sorunluydu bunu da bir deneyeyim sağol usta

edit: malesef bunda da siyah ekran sorunu var bence açmayın konu problemli ya da siz bir deneyin belki bende sıkıntı vardır

@Transient Ghost

Son düzenleme:

Transient Ghost

Ekip Lideri
Üst-Yönetim
aa teşekkür ederim bir yerden indirmiştim sorunluydu bunu da bir deneyeyim sağol usta

edit: malesef bunda da siyah ekran sorunu var bence açmayın konu problemli ya da siz bir deneyin belki bende sıkıntı vardır

@Transient Ghost
Oyunu indirip denedim açılmasında bir sorun yok fakat oyun sorunlu, loading ekranında sonraki görüntü bozuk.
Birazdan daha güncel bir sürümünü indirip onu da deneyeceğim, düzgün çalışıp çalışmadığını buraya tekrar yazarım. @azza168

Transient Ghost

Ekip Lideri
Üst-Yönetim
Bu bir flood değildir, post saatlerine bakınız.

@Transient Ghost
Oyunu indirip denedim açılmasında bir sorun yok fakat oyun sorunlu, loading ekranında sonraki görüntü bozuk.
Birazdan daha güncel bir sürümünü indirip onu da deneyeceğim, düzgün çalışıp çalışmadığını buraya tekrar yazarım. @azza168

EDIT

Aşağıdaki linkini paylaştığım v0.9652 versiyonu çalışıyor hocam, denemek istersen aşağıdaki linkten indirebilirsin.IDM ile indirirsen daha hızlı iner bu arada.@azza168

>> https://pixeldra.in/u/bRQ8xjWN

Son düzenleme:

azza168

NEDENSİZ YAŞIYORUZZZ...
Son düzenleme:

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt