TO Haber | Pokemon Go'ya Sınırlı Süre İçin İki Yeni Pokemon Geliyor !

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

депрессия

Two Men Enter, One Man Leaves
Editör
haber.png

Pokemon Go'ya Sınırlı Süre İçin İki Yeni Pokemon Geliyor !

Çıkışının ilk günlerinde Dünya ile birlikte Türkiye'yi de sallayan Pokemon Go'ya yakında sınırlı süreli bir etkinlik geliyor. Oyun resmi olarak Türkiye için kullanılamaz durumda olsa da, oyunu vpn programları aracılığıyla oynayan insanlar da yok değil. Oyunu oynayan kişiler, oynadıkları sunucunun yerel saatine göre 30 Mart Cumartesi günü saat 11:00-20:00 saatleri arasında haritada parlak formlarda 2 adet yeni pokemon - efsanevi pokemon Giratina ve ismi henüz bilinmeyen bir çimen pokemonu - görebilecekler. Etkinlik süresince ayrıca Poke Stop noktalarından "Lotad" isimli güçlü bir pokemonun bulunabileceği özel alan tarama görevleri de alınabilir olacak.

Qirixcv

Saudade
Moderatör
Çok uzak kaldığım bir seri merak ediyorum ve oynamak istiyorum ama her zaman oynamasam da olur hissiyatı oluşuyor içimde. Haber için teşekkürler.

Simon87

Torrent-Oyun.com
bir halta yaradığı yok oyunun pc de oynanıyor kurun navigasyonu oynayın bundan basit ne var ben tüm pokemonları yakalım ne oldu hiç bir şey :D oyunun bir maksatı yok boş bir oyun

Laptop'la dışarıda mı dolaşacaksın :D
Yok öyle değil fake gps ile oynanıyordu ilk çıktığı sıralar oturdugun yerden sadece karakteri gezdiriyordun oyunun mantığına aykırı kalıyor evet ama ben 3d grafikleri ve pokemon hayranı oldugum için oynuyordum.

SHYΛH

El. Psy. Congroo.
Yok öyle değil fake gps ile oynanıyordu ilk çıktığı sıralar oturdugun yerden sadece karakteri gezdiriyordun oyunun mantığına aykırı kalıyor evet ama ben 3d grafikleri ve pokemon hayranı oldugum için oynuyordum.
İroni yapmıştım yahu, oyunun amacı insanları dışarı çıkarmak çünkü. :) Tabii Pokemon hastalarına bu amaç işlemiyor. :D

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt