TO Haber | Playstation Bahar İndirimleri Başladı

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

sarhoşAdam

Torrent-Oyun.com
Editör
palyss.jpg

Playstation Bahar İndirimleri Başladı

SONY, PS store'da ilkbahar indirimlerini başlattı. Ek olarak PS Plus üyeliğine sahip kullanıcılar %5 daha fazla indirim hakkına sahip olabilecekler.
İndirimde olan başlıca oyunlar şöyle:
Bloodborne: Game of the Year Edition : 84,00 TL
Marvel’s Spider-Man: 179,00 TL
The Witcher 3: Wild Hunt – Game of the Year Edition: 69,00 TL
Detroit: Become Human Dijital Deluxe Sürüm: 134,00 TL
Uncharted 4: Bir Hırsızın Sonu: 64,00 TL
Horizon Zero Dawn: 84,00 TL
Assassin’s Creed Odyssey: 159,00 TL
Far Cry 5: 84,00 TL
The Crew 2 Standard Edition: 79,00 TL
Far Cry Primal: 39,00 TL
Watch Dogs 2: 44,00 TL
NBA 2K19: 134,00 TL
Mafia III: 49,00 TL
A Way Out: 84,00 TL
Battlefield Dünya Savaşı Paketi: 199,00 TL
Spyro + Crash Remastered Bundle: 219,00 TL
Fallout 4: 54,00 TL
Wolfenstein II: The New Colossus: 99,00 TL
The Evil Within 2: 99,00 TL
Darksiders III: 134,00 TL
The Last of Us Remastered: 64 TL
Diablo III: Eternal Collection: 89,00 TL
Hollow Knight: Voidheart Edition: 31,00 TL

Son düzenleme:

sarhoşAdam

Torrent-Oyun.com
Editör
maalesef kur farkından dolayı hala çoğu insan için pahalı sayılır :(

Veysigz

"Hoşçakal sevgili hoşçakal sevgili"
Horizon,far cry serisi alınabilir.

Qirixcv

Saudade
Moderatör
Hiç bir oyun alınmaz. Sony çakallık yapmaya başladı yine her tarafta PS4 reklamı ve üzerine bu indirimler. İnsanlara PS4 ve oyunlarını aldıracaklar ondan sonra PS5 çıkarıp tekrar hem PS5 hemde PS5 üzerinden oyun almalarını sağlayacaklar. Güzel bir ticari yöntem :)

Panalgine

Every Soul Will Taste Death ~ Ankebut 57
Detroit eğer psn plus varsa 100 küsür fiyata denk gelmekte.

MÿtH

Seviye 9
Benim de sana ''yıllar sonra atacağın ilk yorum bu mu olacaktı'', diye sorasım geldi.:)
Forumda muhabbet edilebilecek bir ortam kalmamış ki. Bundan 5 yıl önce PoCuK'un beni ikna etmesiyle yönetimde görev almıştım. Sonra çok güzel bir ortamımız oldu. O ortamı da güzel koruyamadık. Herkes dağıldı ben yine forumda aktif bir şekilde kaldım. Zamanla da tüm ilgimi kaybettim diyebilirim. Zaten aktif olduğum dönemlerde bile torrent kullanmadığımdan siteye hiç girmemeye başladım.

Forumda muhabbet edilebilecek bir ortam kalmamış ki. Bundan 5 yıl önce PoCuK'un beni ikna etmesiyle yönetimde görev almıştım. Sonra çok güzel bir ortamımız oldu. O ortamı da güzel koruyamadık. Herkes dağıldı ben yine forumda aktif bir şekilde kaldım. Zamanla da tüm ilgimi kaybettim diyebilirim. Zaten aktif olduğum dönemlerde bile torrent kullanmadığımdan siteye hiç girmemeye başladım.
Artık bundan sonra onu da yapamayacağız, malum forumun yavaşlığı [hatta bitikliği] ve her geçen gün azalan üye sayısından dolayı yakında site kapanırsa hiç şaşırmayın bence.Ne zaman böyle büyük sorunlar meydana gelse yetkililerden 'sadece bir kişi' çıkıp ''bu sorunları halledeceğiz, siz sorunlar ile önerilerinizi yazın biz bakacağız'' gibi şeyler söylüyorlar ama maalesef uzun zaman geçmesine rağmen hala bir gelişme olmadı.Sanırım en son kim kalacak diye bir test yapıyorlar, yakında sonucunu alırlar az kaldı. :)

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt