PlayStation 5 Almayı Düşünenlere Duyurulur (siyasetten dolayı kilitlendi)

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

LΛWLER

Doğru olanı yap, kolay olanı değil.
Ekip Lideri
Vatan, millet, toprak, bayrak sağolsun!...

Umarım vergi nin kendine sıkmak manasına geldiğini biliyorsunuzdur seviyesi de nereye olduğu.

Veysigz

"Hoşçakal sevgili hoşçakal sevgili"
Yav vergi alırsında bu kadar da değil be.Bide bu halinden mutlu olanlar var.Adamlar 500 birime ps5 alıyorlar.Biz burda 9500 birime alıyoruz.Valla yazık.

HailSatan

\m/ Until the Light Takes Us \m/
Yurtdışında 500 euro olan bir şeyi 9000 liralara satmak kan emicilikten başka bir şey değil. Geçen sene PS5'e nazaran makul bir fiyata PS4 Pro aldım ama konsolu alınca da bitmiyor ki. 500-600 lira sadece bir oyun. Last of Us 2 oynamak için indirim bekliyorum indirim geliyor 420 liraya düşüyor. PS Store Türkiye açılıp ülke şartlarına uygun fiyatlandırma yapılana kadar PS5 almayacağım. Zaten vergiler düşmezse konsolu da yurtdışından gelen birilerinden getirmelerini rica ederek alacağım. Bir konsol kendime bir konsol devlete almaya hiç niyetim yok.

Kardeşim o 500 birimi 7 ile çarp öyle konuş aynı fiyata denk geliyor hep hükümeti kötülüyorsunuz ya (!)

uguraliy

Torrent-Oyun.com
Çok merak ediyorum bu 9500 tl veririm vergiyle beraber diyenler acaba yarın gidip alacaklar mı yoksa klavye başında boş boş atıp tutan tayfa mı?

Bulic

Mustapha Kemal Pasha
Devlet:Hayırdır biraderim sen pileştaştaşın mı alıyorsun banada alsana 5 tane

Transient Ghost

Sehmus Talay __| Ghøst ΛssassiÑ |
Ekip Lideri
Konu fazlasıyla siyasete kaymış.Tartışmaya mahal vermemek adına konu kilit.İyi forumlar.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt