TO Haber | PlayStation 4 Spider-Man'in İnceleme Puanları Gayet İyi

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR
haber.png

PlayStation 4 için özel olarak çıkacak olan Spider-Man 7 Eylül tarihinde çıkacak.PlayStation kütüphanesi için en eğlenceli oyunlar arasında gösterilen Spider-Man'in inceleme puanları yavaş yavaş yayınlanmaya başladı.İnceleme puanlarından oyunun kaliteli bir oyun olduğu belli oluyor.

Spider-Man oyunculara uzun ve eğlenceli bir macera sunacak.Spider-Man ne kadar satabilecek. hep birlikte göreceğiz.Ancak şunu söyleyebilirim ki oyunun satış rakamları yüksek olacaktır.Oyunun inceleme puanlarını aşağıda bakabilirsiniz.

- Critical Hit: 9/10
- GameZone: 9.5/10
- NAG: 79/100
- Nexus: 9.3/10
- SA Gamer: 9.5/10
- Eurogamer – Öneriliyor
- Easy Allies – 9.5/10
- GameInformer – 9.5/10
- PlayStation Universe – 9.5/10
- God is a Geek – 9.5/10
- Gamespot – 9/10
- We Got This Covered – 8/10
- Slant Magazine – 7/10
- Metro – 7/10
- Gameblog – 7/10

Relmon

Her türlü Yardım için P.M atabilirsiniz.
Bu oyun oldu. Satış rakamları da iyi sonuç verecektir. Eline sağlık paylaşım için.

ISKA

Seviye 13
Puanlar iyi duruyor. İndirimde artık alırız.

Gregoryen

Atatürk'ün ışığı altında!
Bu oyun xbox için çıkacak mı? bilgisi olan var mı?

aeygames

Kıdemli Yetkili
Oyunun gameplayini izliyorum. Çok iyi akıyor oyun. Parkur hareketleri, binaların aralarından salınma, combatlar falan çok hızlı ve çok iyi görünüyor.

Killerbean

All day Every day!!!
Arkham serisindeki birçok mekanik daha akıcı şekilde entegre edilmiş izlediğim kadarıyla. Belki dövüş kısmı o kadar olmayabilir.
Ne yalan söyleyeyim Rahatlatıcı video gibi izliyorum free roam videolarını

KΛIROS

Mustafa Kemal Atatürk
Genel Yetkili
The Amazing Spider-Man oyunlarını hiç sevmemiş biri olarak böyle bir Spaydi oyunu ilaç gibi geldi

Bu oyunu neden PC'ye çıkartmadı zalımlar. (PS4'ü daha çok sattırmak için.)

Yumiko

Joy Division
Oyunu downgrade etmeleri üzdü açıkçası. 2014 te gösterilen ve 2018 de yayımlanan oyun arasında gözle görülebilir bir fark var.

Oyunun grafikleri muazzam hiç oynamadım PS4'üm yok videoları izledim ama Spider-Man kostüm'ü bana göre iyi değil en iyi Spider-Man kostüm'ü Sam Raimi'nin neden derseniz Gözleri ve Derilerdeki kenarlıklar çok iyi bu şimdiki homecoming'in kostüm'ü hiç iyi değil PS4 Spider-Man'a Sam Raimi'nin kostüm'ünü ekleseler fena olmaz en iyi kostüm budur çok farkları var the amazing spider-man 1 deki değişik the amazing-spider-man 2 deki gözler farklı homecoming desen boya gibi bana göre spider-man teknolojik olmaması lazımdı gerçek spider-man'ın teknolojik olması saçma olmuş biraz the amazing-spiderman 2'yi Sam Raimi'nin kostümü ile oynadım 2'nin grafikleri berbat olduğu için oyuncak gibi duruyor
QppvAG.jpg
Spidey1.jpg

SHYΛH

El. Psy. Congroo.
Oyunun grafikleri muazzam hiç oynamadım PS4'üm yok videoları izledim ama Spider-Man kostüm'ü bana göre iyi değil en iyi Spider-Man kostüm'ü Sam Raimi'nin neden derseniz Gözleri ve Derilerdeki kenarlıklar çok iyi bu şimdiki homecoming'in kostüm'ü hiç iyi değil PS4 Spider-Man'a Sam Raimi'nin kostüm'ünü ekleseler fena olmaz en iyi kostüm budur çok farkları var the amazing spider-man 1 deki değişik the amazing-spider-man 2 deki gözler farklı homecoming desen boya gibi bana göre spider-man teknolojik olmaması lazımdı gerçek spider-man'ın teknolojik olması saçma olmuş biraz the amazing-spiderman 2'yi Sam Raimi'nin kostümü ile oynadım 2'nin grafikleri berbat olduğu için oyuncak gibi duruyor Ekli dosyayı görüntüle 228157 Ekli dosyayı görüntüle 228156
spider man in teknolojik olmaması lazımdı derken?

Gamer41x

Torrent-Oyun.com
Rocksteady Studios sağolsun, Spider-Man'e ilham kaynağı oldu. Zaten yapımcı da bundan bahsetti. Bu sadece Sony'nin işine yaradı. PC ve Xbox kullanıcıları hiçbir zaman bu seriyi oynayamayacak ama belli olmaz. PS5 ile yeni bir dönem başlatırlar. PS play anywhere olur filan o zaman güzel olur.

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt