Playstation 4 500gb klasik ve Detroit : Become Human

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

taner.emir14

Torrent-Oyun.com
Arkadaşlar merhaba ,

Uzun zamandır elimde bulunan playstation 4 ümü pc sistemime ekran kartı almak için satıyorum .
Yanında 1 adet joystik , hdmi kablosu , power kablosu , joystik şarj aleti vardır .
Kutusu mevcuttur .
Ekstradan Detroit become human oyunu da vardır

Fiyatı 1350 düşünüyorum . İlgilenen arkadaşlar mesaj yoluyla ulaşabilirler

277372F8-8631-4B03-B604-0BC361D64576.jpeg
EED4AF8F-AD7E-4F52-9109-E25DD67505D7.jpeg
F5D70DE7-CD86-4600-A504-3048A1EAF48B.jpeg

Web sitesi
www.facebook.com
klasik dediğin slim olmuyor herhalde bende slim almaya karar verdim
1 tb ye gerek var mı diye düşünüyorum 500 gb alıcam çünkü hem çalışıyorum hemde açıköğretim tarih okuyorum bi pes fifa horızon zero yanı aynı anda 4 ve ya 5 oyun yüklü olur bf 5 ve bf 1de almak isityorum online oynayabilmek için oyun yukletemezmıyım ?

taner.emir14

Torrent-Oyun.com
klasik dediğin slim olmuyor herhalde bende slim almaya karar verdim
1 tb ye gerek var mı diye düşünüyorum 500 gb alıcam çünkü hem çalışıyorum hemde açıköğretim tarih okuyorum bi pes fifa horızon zero yanı aynı anda 4 ve ya 5 oyun yüklü olur bf 5 ve bf 1de almak isityorum online oynayabilmek için oyun yukletemezmıyım ?
Tam olarak anlayamadım ama eğer yükletmekten kastınız exploit olan bi ps4 ise internet bağlantısı olmaması gerekiyo diye biliyorum ve doğal olarak online servera bağlanamazsınız . 500gb ile 1tb arasında da ps storedan alacağınız dijital oyun olarak 500e ortalama 10 oyun sığabilirken diğerine 20 civarı sığabiliyo . Eğer çok oyun satın alabilcek durumunuz yoksa 500gb hem maddi olarak hem performans olarak tatmin eder diye düşünüyorum .

Web sitesi
www.facebook.com
Tam olarak anlayamadım ama eğer yükletmekten kastınız exploit olan bi ps4 ise internet bağlantısı olmaması gerekiyo diye biliyorum ve doğal olarak online servera bağlanamazsınız . 500gb ile 1tb arasında da ps storedan alacağınız dijital oyun olarak 500e ortalama 10 oyun sığabilirken diğerine 20 civarı sığabiliyo . Eğer çok oyun satın alabilcek durumunuz yoksa 500gb hem maddi olarak hem performans olarak tatmin eder diye düşünüyorum .
sizin ps4 slim model mi ?

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt