Playstation 2 Oyunları Emulatör Rehberi

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

Ameno Sagiri

Son Fantaziler Bitmez
Ynt: Playstation 2 Oyunları Emulatör Rehberi

pal versiyonunda zaten 50 fps den yukarısını alamazsın; 60 olmuyo diye dert etme öncelikle diğer olaya gelirsek indirdiğini söylemeden pcsx2 nin forumuna bi sor; benim aklıma klasik öneriler dışında bişey gelmiyor. Sorununu yazarsın pcsx2 versiyonunu ve ayarlarını söylersin basitçe de pc özelliklerini dersin yardımcı olurlar. Burdan çözüme ulaşamazsanız orayı kullanın.

SolidSnake|T-O

God's in his heaven , All's right with the world.

Ameno Sagiri' Alıntı:
pal versiyonunda zaten 50 fps den yukarısını alamazsın; 60 olmuyo diye dert etme öncelikle diğer olaya gelirsek indirdiğini söylemeden pcsx2 nin forumuna bi sor; benim aklıma klasik öneriler dışında bişey gelmiyor. Sorununu yazarsın pcsx2 versiyonunu ve ayarlarını söylersin basitçe de pc özelliklerini dersin yardımcı olurlar. Burdan çözüme ulaşamazsanız orayı kullanın.
Valla anlamadım ben bu oyunun sorununu bütün ayarları ss'sini çektim birde siz bakın belki bir yerinde yanlış bir ayar yaptım

ico shadow of the colossus persona kingdom hearts gibi oyunlar 60 fps sabit alırken sinamatiklerde dahilinde bunda 40-30 fps alıyorum bu arada widescreen patch'ı düzgün bir şekilde çalışıyor tam ekran yapınca boşluklar tamamen yok oluyor yanlış widescreen patch'ı yüklemişim Directors Cut için olanını yüklememişim

Ameno Sagiri

Son Fantaziler Bitmez

ön ayar dengeli mi onu kapat hız hacklerini etkinleştir mtvu yu 3 veya fazla çekirdek varsa aç dx9 değil opengl veya dx11 kullan onlar daha iyi.

SolidSnake|T-O

God's in his heaven , All's right with the world.

Ameno Sagiri' Alıntı:
ön ayar dengeli mi onu kapat hız hacklerini etkinleştir mtvu yu 3 veya fazla çekirdek varsa aç dx9 değil opengl veya dx11 kullan onlar daha iyi.
Dediğiniz ayarları yaptım biraz daha yükseldi FPS sinamatiklerde 35 fps oyun içinde ise 45-35 arası değişiyor Open GL ile DX 11'de.

sormayı unuttum PSP oyunlarını da açabiliyor mu bu ?

Ameno Sagiri

Son Fantaziler Bitmez

emuparadise den bak var mı yok mu görürsün

bursa_texas

Torrent-Oyun.com

Joyistick ayarlarını yapamadım ben televizyona bağlayıp oynacaktım.

bursa_texas' Alıntı:
Joyistick ayarlarını yapamadım ben televizyona bağlayıp oynacaktım.
Ameno Sagiri' Alıntı:
emuparadise den bak var mı yok mu görürsün

var çıktı denerim sonra şimdi ps2 yeterli. sadece istediğim birkaç oyun var psp de onlar için deneyeceğim bir ara.

bursa_texas önceki sayfalarda hazır tuş ve gamepad ayarları var paylaşmışlardı onu indir.

Ameno Sagiri

Son Fantaziler Bitmez

bursa_texas nesini ayarlamadın hazır tuş ayarı bile attık kontroller için az kurcala sayfaları

alpersena

Torrent-Oyun.com

PC Masterrace yine önde gidiyor ;)

ISKA

Seviye 13

Bu konuyu açtığımı bile unutmuşum wwii u emulator rehberi hazırsalak mı acaba ?
Zelda botw mario kart 8 Splatoon falan iyi giderdi :thumbup:

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt