Playstation 2 Oyunları Emulatör Rehberi

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

Ameno Sagiri

Son Fantaziler Bitmez
Ynt: Playstation 2 Oyunları Emulatör Rehberi

1.5 sürümünü nerden bulabilirim diye merak eden varsa; aşağıdkai linkten bulabilirsiniz ama siz yine de stabil sürüm 1.4 ü kullanın.

http://buildbot.orphis.net/pcsx2/

nazdarofya

Torrent-Oyun.com

dostum Street Fighter EX3 için bi ayarlama yaparmısn çünkü senin ayarda yaptım acayip bi kasma var sistemde imzamda yazıyor

Ameno Sagiri

Son Fantaziler Bitmez

nazdarofya' Alıntı:
dostum Street Fighter EX3 için bi ayarlama yaparmısn çünkü senin ayarda yaptım acayip bi kasma var sistemde imzamda yazıyor
Anlamadığınız nokta şu; ISKA veya uzumaki kendi pcsine göre gösteriyor ayarları sen onun ayarlarını imzandaki sisteme uygularsan tabi kasar (2 sistemi bi kıyasla) kendi pc ne göre deneme yanılma yoluyla uygun ayar bulman gerek. Native dene çözünürlüğü.

Rizgal

Torrent-Oyun.com

Kaydetme problemi var mı ? Oyunu kaydedebiliyormuyuz ?

Ameno Sagiri

Son Fantaziler Bitmez

Rizgal' Alıntı:
Hayır yok ama program menüsünden save state yerine oyun içinden kaydedin.

Rizgal' Alıntı:
Save olayı mevcut normal oyun içerisinden save edebiliyorsun biraderim. Sıkıntı yok yani..

OpenGL yaparak birazda olsa çözdüm sorunu çok teşekkürler yardımlarınız için. Opengl yaptım ama bi zararı yoktur umarım ekran kartına işlemciye vs.

god of war 2 yi rahat bir şekilde oynar mıyım sizce ? birde tuş ayarları yapılabiliyor mu gamepad için ?

Ameno Sagiri

Son Fantaziler Bitmez

oynarsın muhtemelen ayrıca gamepade ayar yapılabiliyo evet

Linquan7' Alıntı:
OpenGL yaparak birazda olsa çözdüm sorunu çok teşekkürler yardımlarınız için. Opengl yaptım ama bi zararı yoktur umarım ekran kartına işlemciye vs.

Herhangi bir sorun olmaz biraderim...

TRueLeGenD' Alıntı:
god of war 2 yi rahat bir şekilde oynar mıyım sizce ? birde tuş ayarları yapılabiliyor mu gamepad için ?
Hocam birkaç güne deneyecegim video cekecegim god of war 1 ve 2 hakkında bilgin olsun. Ayrıca emulator de hazır tuş kombinasyonları mevcut ps yada xbox vs gibi ve ekstra olarak kendinde ayarlayabiliyorsun ...

arkadaşlar god of war 2 yi denedim şimdi çalıştı ama tuş ayarları olmadı sanırım yön tuşları çalışmıyor. bir de vsync yi açamadım kapalı duruyordu. gerçi gerek olmayabilir de. tuşlar neden olmadı ama anlamadım yön tuşları olmadan olmaz.

Ameno Sagiri

Son Fantaziler Bitmez

TRueLeGenD' Alıntı:
arkadaşlar god of war 2 yi denedim şimdi çalıştı ama tuş ayarları olmadı sanırım yön tuşları çalışmıyor. bir de vsync yi açamadım kapalı duruyordu. gerçi gerek olmayabilir de. tuşlar neden olmadı ama anlamadım yön tuşları olmadan olmaz.
tuş ayarlarının resmini at bi. Ona göre bakalım. Olmadı benim ayarları (klavye mouse ve xbox360 gamepad) atarım

Ameno Sagiri' Alıntı:
tuş ayarlarının resmini at bi. Ona göre bakalım. Olmadı benim ayarları (klavye mouse ve xbox360 gamepad) atarım

sorunu çözdüm baştan ayarladım bütün tuşları teşekkürler yine de. god of war 2 sorunsuz çalışıyor şu an hiç kasma donma olmadı. ne kadar yükseltilebilir ayarlar bilmiyorum ama uğraşmayacam böyle gayet iyi. thanks:.

bu arada dante's inferno diye bir oyun var. onu bunda oynayabiliyor muyuz ?

Ameno Sagiri

Son Fantaziler Bitmez

onu oynayamazsın o ps3 oyunu; diğerine gelince deneme yanılma dene bak olmadı eski ayara dönersin

Ameno Sagiri' Alıntı:
onu oynayamazsın o ps3 oyunu; diğerine gelince deneme yanılma dene bak olmadı eski ayara dönersin

haa ben onu 3 sanmamıştım.bu arada vsync bende aktif görünmüyor açamıyorum onu nasıl açabilirim.

Ameno Sagiri

Son Fantaziler Bitmez

config emulation settingsden açabilirsin.

Ameno Sagiri

Son Fantaziler Bitmez

native i 2x veya custom deyip masaüstü çözünürlüğüne deneyebilirsin 1366-768 diyelim ya bunu ya da az aşağısı olan 1280*720 deneyebilirsin. Enable hw hacks e tik koy aa o ayarın içinde ama açma onu; ayrıca shader dan fxaa yı aç. Fxaa kırıkları düzeldir.

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt