Plati'den Death Stranding alan var mı ?

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

f3nna

Seviye 1
Ne yaptınız hocam satın aldınız mı? Ben de merak ediyorum bu sorunun cevabını. Sizin gibi ben de düşünüyorum Plati'den Death Stranding almayı ancak nasıl oynanıyor, offline'a mı almamız lazım ne nedir ne değildir bilemediğim için girişmek istemedim.

Vensoz

Torrent-Oyun.com
Ne yaptınız hocam satın aldınız mı? Ben de merak ediyorum bu sorunun cevabını. Sizin gibi ben de düşünüyorum Plati'den Death Stranding almayı ancak nasıl oynanıyor, offline'a mı almamız lazım ne nedir ne değildir bilemediğim için girişmek istemedim.
Aldım 2 dolara ve gayet sağlam şu anlık. Ama oyunu aldığınızda 24 saat içinde indirip girmeniz lazım aktivasyon için. İnternet hızınız nedir ? Zaten aldıktan sonra nasıl yapılacağını gösteriyor videoyla. Yapamazsanız bile TW ile bağlanıp yapıyorlar. https://denuvo.net/how-to-use-autoactivation-by-activator-dn/ burda da anlatıyor zaten önceden bakmak istersiniz diye atıyorum. https://www.plati.market/asp/pay.asp?idd=2904338 aldığım satıcı da bu.

f3nna

Seviye 1
Hızım 50mbps, aldıktan sonra 5-6 saat içerisinde indirmiş olurum muhtemelen. Peki siz kendiniz mi kurdunuz yoksa TW ile bağlandılar mı?

GodsClown

https://steamcommunity.com/id/GodsClown/
beyler yeni steam hesabı gereklimi ben de almayı planlıyorum normal steam hesabımdan girsem online a geçince oyun gider mi

Vensoz

Torrent-Oyun.com
Hızım 50mbps, aldıktan sonra 5-6 saat içerisinde indirmiş olurum muhtemelen. Peki siz kendiniz mi kurdunuz yoksa TW ile bağlandılar mı?
Ben kendim kurdum. Zaten attığım sitedeki videoda nasıl olduğunu gösteriyor gayet kolay. Önemli olay şu Windows Update'lerinin hepsini kesinlikle kapatmanız lazım.

Birleştirilen 2. yorumunuz (lütfen flood yapmayınız):

beyler yeni steam hesabı gereklimi ben de almayı planlıyorum normal steam hesabımdan girsem online a geçince oyun gider mi
Onlar size kendisi hesap sağlıyor.

Moderatör tarafında düzenlendi:
madem bu tür açıklarla oyunu oynayabiliyoruz bu crack grupları nası kıramıyor oyunu :D
Bu bir açık değil satıcı oyunu satın alıyor daha sonra bir sürü kişiye satıyor (aile moduna alarak hesabı) pas ve username değişmiyor atıyorum 10 kişi almış hesabı 10 kişi giriyor oyuna ama herkes offline modda giriyor online modda girmiyor yani kısaca satıcı para verip alıyor sende ondan yararlanıyorsun

GodsClown

Screenshot_2.png

beyler satın aldım adamlar ayarlardan remote play i falan kapayın diyor ama bende ayarlar sekmesi yok sorun olur mu.

Nanuk

Torrent-Oyun.com
Ekli dosyayı görüntüle 239234
beyler satın aldım adamlar ayarlardan remote play i falan kapayın diyor ama bende ayarlar sekmesi yok sorun olur mu.
nasıl yok remote play açık olduğunda bazen başkaları senin oyununda müdahale edebiliyo

Birleştirilen 2. yorumunuz (lütfen flood yapmayınız):

bende 2.72 ye almıştım yeni steam falan yüklüyon offline bi launcher indirtiyo sana ordan sorunsuz bitirdim deaths2027 benimde hesap

Moderatör tarafında düzenlendi:

Vensoz

Torrent-Oyun.com
services.msc den kapasak yeterli olur mu?
Onu araştırın iyice öyle kapatın.

Remote Play içinse kapatma yoksa eğer indikten sonra Death Stranding Steam'ı kapatın ve tekrar için çevrimdışı modda başlayacağı için kendiliğinden kapanacak. Ayriyeten Oyuna kendi kısayolundan girmeyin. Onu unutmayın.

GodsClown

Kanka sol üstte olması lazım bir kurcala kapatman lazım onu
normalde sol üsteki steam yazısında olur ben tüm sekmelere baktım yok aktifleştirme sayfasında bu yazıyor(If the account has a BUTTON settings, if not, skip )heralde bazılarında yok

f3nna

Seviye 1
Kanka ben de bulamadım Remote Play'i kapatmayı. Bakıyorum ayarlar sekmesi yok neden böyle oldu ki acaba.

melihbass

Torrent-Oyun.com
Kanka ben de bulamadım Remote Play'i kapatmayı. Bakıyorum ayarlar sekmesi yok neden böyle oldu ki acaba.
kanka oyun download bitince internet baglantını kapat öyle bir girmeyi dene çoğu steam keyleri aynı taktik ile çalışıyor ben rdr 2 internet kapalı sorunsuz oynuyorum.

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt