Plati.ru'dan RDR 2 almak

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR
öyle yapmadan direk offline modda girsek ne olur
Kanka şöyle diyeyim ben ilk offline girdim social club hatası verdi bir türlü giremedim sonra internet açık şekilde steamden girdim rdr2ye social clubı açtı sonra social clubı steamle eşleştirdi (kendi social club hesabımla girmeye çalışınca hata verdi sanırım) sonra girdim oyuna ana menüde ayarları yapıp çıktım steami offline moda aldım sol üstten şimdi sıkıntısız giriyor

egexman

Para Olmasaydı Hepimiz Zengindik!!!!!!!!!!
Kanka şöyle diyeyim ben ilk offline girdim social club hatası verdi bir türlü giremedim sonra internet açık şekilde steamden girdim rdr2ye social clubı açtı sonra social clubı steamle eşleştirdi (kendi social club hesabımla girmeye çalışınca hata verdi sanırım) sonra girdim oyuna ana menüde ayarları yapıp çıktım steami offline moda aldım sol üstten şimdi sıkıntısız giriyor
bende şimdi https://www.gamesatis.com/steam-hesap-satisi/red-dead-redemption-2-special-539235 bu linkten alıcam bakalım

melihbass

Torrent-Oyun.com
Bende bu satıcıdan aldım akşamları cevaplamıyorlar kanser ediyorlar ama sabah dakikasında cevaplıyorlar bir dene bakalım ben oyunu indirip girip bir süre oynayıp öyle onayladım satışı sende öyle yap iade etmiyorlar yoksa parayı
bende alıcam buradan halledemezsem yardımcı olursunuz kankalar :)

egexman

Para Olmasaydı Hepimiz Zengindik!!!!!!!!!!
Bende bu satıcıdan aldım akşamları cevaplamıyorlar kanser ediyorlar ama sabah dakikasında cevaplıyorlar bir dene bakalım ben oyunu indirip girip bir süre oynayıp öyle onayladım satışı sende öyle yap iade etmiyorlar yoksa parayı
hesabı aldım ama aile hesabı olarak geldi zaten online olamıyorum :D iniyor şuan oyun inş social club hatası vermez

ismaily

Torrent-Oyun.com
Bende buradan alacağım fakat satıldı yazıyor alanıyorum belli bir saatlerimi var oyunu almanın...?

melihbass

Torrent-Oyun.com
arkadaşlar steam key ile oyuna önceden giriyordum offline olarak dun oyunu tekrar yukledım. oyna dedikten sonra rockstargames launcher açılıyor ama oyun ekranı gelmiyor ne yaptıysam olmadı yardım edecek varmı teamwiever uzerinden.

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt