Plati den valhallayı edinen varmı

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

altay00

Torrent-Oyun.com
https://imgyukle.com/i/Tl8fCs

https://mega.nz/file/pZhkCAwY#4ph8EDU4sH2HcBZBZ-sFlsLwOwMwiJyctTR593cZbjA

X1750 u play account içlerinde valhalla bulunuyor sonradan alınmıştır büyük ihtimal ile programdaki hesap bilgilerinin hiçbirinde valhalla gözükmüyordu.
Tavsiyem yüksek levelde olan hesapları denemenizde çıkma olasılığı daha yüksek.
dostum çok denedim hiçbirinde çıkmadı olduğundan emin misin ona göre bakmaya devam edeyim

melihbass

ASASI OLMAYAN KAHIN
Son düzenleme:

Ogz93

Seviye 8
Düşün; Bir hesabın var, emeğinle çalışıp terliyor, sıkıntılar çekiyor ve kazandığın bu helal parayla gidip bir ürün satın alıyorsun. Sonra hırsız bir şeref yoksunu, kul hakkı yemekten imtina etmeyen bir şeytan gelip senin bu hesabını çalıyor ve parayla satışa çıkarıyor. Ve birisi de gelip senin o alın terinle satın aldığın hesabını çalan adama para ödeyip satın alıyor. Yani hırsızlığa destek çıkıyor, hırsızı teşvik ediyor, hırsızlık suçuna ortak oluyor, günahı paylaşıyor... BİRİSİ GELİP SENİN MALINI ÇALSAYDI NE YAPARDIN? İÇİN ACIRDI DEĞİL Mİ... ÖFKEDEN DELİYE DÖNERDİN, ÜZÜLÜRDÜN... PEKİ, SEN! NİYE BİRİNİN ÇALINMIŞ MALINI, HIRSIZA PARA ÖDEYEREK SATIN ALIYORSUN?
Bende çalıntı olduğunu düşünüyorum ama bazı istisnalar acaba dedirtiyor, mesela Forza Horizon 4 gibi. Adam oyunu normal bir şekil de satın alıp 20-30 kişiye satıyor, bunun gibi oyunlar da aynı sistem işliyor mu bilmiyorum, bilseydim bu şekil de işlediğini bende satın alırdım ama işte emin olamadığım için uzak duruyorum.

dostum çok denedim hiçbirinde çıkmadı olduğundan emin misin ona göre bakmaya devam edeyim
Valla 2 tane buldum şuana kadar birine özelden atmıştım ilk bulduğumda özelden istedi diye.
Yazdığım patlamış.
1 tane daha buldum onda da özelden istediler normal şartlarda kendime ayırmıştım kıramadım attım hesabı.
Oynuyormuş şuan.

Bende çalıntı olduğunu düşünüyorum ama bazı istisnalar acaba dedirtiyor, mesela Forza Horizon 4 gibi. Adam oyunu normal bir şekil de satın alıp 20-30 kişiye satıyor, bunun gibi oyunlar da aynı sistem işliyor mu bilmiyorum, bilseydim bu şekil de işlediğini bende satın alırdım ama işte emin olamadığım için uzak duruyorum.
GAME SATIŞ plati ru bilmem ne tarzı siteler benim yaptığım tarzda hesap edinip millete satıyorlar.
Şöyle ki yok hesapları sahiplerinden alıyoruz kiralıyoruz bilmem ne diyerek milleti kandırıyorlar öyle.
Hepsi palavra.
Hesabı sahibinden satın almış olsan bir kere hesapların bilgilerini alır şifre e mail bilmem nesini değiştirirsiniz zaten.

Aldanıpta 25 tl vermeyin bile hepsi bu mantıktan ilerliyor kim valhalla olan hesabı 10 15 liraya vericekte.
Bunlar 25 tl ye satıp kar yapacak:D
Hepsinde de ortaya karışık yok odyssey çıkar yok far cry 4 5 ac serisi çıkar.
AC serisi toplasan tüm oyunları olan hesabı 500 liraya okutursun:D
25 tl ye aldığın hesapta valhalla var diye alıyorsun mesela başka oyunda çıkıyor.
Değiştirme garantisi olsa ne olur hesaplar çalıntı.
Gidicek gene bulduğu bi tane hesabı sana verecek o da çalıntı olucak.
Sana verdiği hesabı da tek sana veriyoruz ediyoruz diyenler de var o da palavra.
Sen dışında kaç kişiye atıyor hesabı ondan sonra farklı İP ile girile girile hesap askıya alınıyor.
Fotolar vardı atıcaktım da silmişim onları origins almıştım 10 tl ye hesap falan da vermediler üstüne.
O gün bugundür bulaşmıyorum bile.

İletileriniz Birleştirildi (Flood yapmak yasak)

vallahi billahi ben valhalla satın almadım :))
Almadım zaten.
Hesabı verdiğim arkadaş gelirse aydınlatır burayı.
Kendi hesabımda bu.

Ekli dosyalar

Moderatör tarafında düzenlendi:

amazon123

Torrent-Oyun.com
GAME SATIŞ plati ru bilmem ne tarzı siteler benim yaptığım tarzda hesap edinip millete satıyorlar.
Şöyle ki yok hesapları sahiplerinden alıyoruz kiralıyoruz bilmem ne diyerek milleti kandırıyorlar öyle.
Hepsi palavra.
Hesabı sahibinden satın almış olsan bir kere hesapların bilgilerini alır şifre e mail bilmem nesini değiştirirsiniz zaten.

Aldanıpta 25 tl vermeyin bile hepsi bu mantıktan ilerliyor kim valhalla olan hesabı 10 15 liraya vericekte.
25 tl ye aldığın hesapta valhalla var diye alıyorsun mesela başka oyunda çıkıyor.
Sana verdiği hesabı da tek sana veriyoruz ediyoruz diyenler de var o da palavra.
Sen dışında kaç kişiye atıyor hesabı ondan sonra farklı İP ile girile girile hesap askıya alınıyor.
Fotolar vardı atıcaktım da silmişim onları origins almıştım 10 tl ye hesap falan da vermediler üstüne.
Siber boyutta hırsızlık yapıyorsun yani uzun lafı bırakırsan

Siber boyutta hırsızlık yapıyorsun yani uzun lafı bırakırsan
Siber suç görmemişsiniz o zaman bunlar temel sayılır girmez bile:D
Siber suç yapıyorum diyelim bu sayılmaz ama sizlerin deyişiyle hadi.
Adamlardan hesap aldığınız da siber suçuna ortak oluyorsunuz o zaman haybiyeden para kazandırıyorsunuz ders verme olarak görünsün bu.
Hiçbir şekilde de övünmüyorum bu işten.
Para kazanma işine de girmedim bu muhabbetlerle diğer hesap satıcıları gibi.
Konu açılmış isteyen vardır diye attım onları.
Kimseye de şöyle yapılıyor böyle yapılıyor diye derste vermiyorum eğitimde sağlamıyorum.
Tüm bilgiler kendim de saklı yani.

bayADA

Youtube kanal reklamı yasak. Torrent-Oyun
torrent sitesinde sinirlendiğin şeye bak .d
Torrent olarak indirilen oyunların en azından bir telafisi var, koca şirketler ve zarar dahi etmiyor, hatta kara geçiyor, inanılmaz meblağlar kazanıyorlar. Aksi olsaydı hepsi oyun yapmayı bırakmıştı. Fakat burada bir aleni direkt bir hırsızlık var. Bir tekil şahsın malını çalmak var... Ayrıca yanlış, yanlış ile onanamaz.

Çalıntı olduklarını kanıtlayabilir misin dostum?
Kanıtlarsan söylediğin şeye yüzde yüz hak vereceğim.
Bu arada elime RDR 2 ve The Division 2 hesapları geçti ama hiç kullanmadım.
O sitenin olayı bunun üzerine kurulu zaten, safa yatmayalım lütfen... Sana, bir başkasının kullanıcı adı ve şifresi olan bir hesabı satıyorlar, sence bağışla mı aldılar! Şifreyi değiştirin, offline oynayın da diyorlar, neden acaba?...

Moderatör tarafında düzenlendi:

Transient Ghost

Sehmus Talay __| Ghøst ΛssassiÑ |
Ekip Lideri
Torrent olarak indirilen oyunların en azından bir telafisi var, koca şirketler ve zarar dahi etmiyor, hatta kara geçiyor, inanılmaz meblağlar kazanıyorlar. Aksi olsaydı hepsi oyun yapmayı bırakmıştı. Fakat burada bir aleni direkt bir hırsızlık var. Bir tekil şahsın malını çalmak var... Ayrıca yanlış, yanlış ile onanamaz.

O sitenin olayı bunun üzerine kurulu zaten, safa yatmayalım lütfen... Sana, bir başkasının kullanıcı adı ve şifresi olan bir hesabı satıyorlar, sence bağışla mı aldılar! Şifreyi değiştirin, offline oynayın da diyorlar, neden acaba?...
Öncelikle laflarına dikkat etmeni öneririm, kullandığın kelimeler hiç hoş kelimeler değil.
Ben senden kanıt istedim, sen diyorsun ki başkasının hesabı.Başkasının hesabı olduğunu nerden biliyorsun? Birden fazla e-mail açıp, isimleri değiştirip değiştirip hesap satın almak, her birini birden fazla kez kullanmak imkansız mı? İkincisi offline denmesinin amacı bir hesaba birden fazla kişinin kullanamıyor olması.Bir hesaba birden fazla cihazda kullanılmaz olarak ayarlanmış, offline'a aldın mı bu sorun ortadan kalkıyor.Denuvo'da bile bilmem kaç tane cihazda aktif edilebilir kuralı var.

Zarar etmediği için mi drm olarak denuvo ya abanıyor bu firmalar ?
FİFA serisi AC son oyunları vs.
En kıytırık oyuna bile denuvo koyduklarını gördüm.
Git bi araştırma yap bakalım zamanında oyun daha çıkmadan 1-2 gün önce kırılmış , o oyunun firması ne kadar zarar etmiş. Hitman dı galiba bilmiyorum tam.
Korsan oyun nerdeee hesap işi nerdee.
Emeklerin oyunun hırsızı oluyorsun.
Hala korsan oyunla batmaz etmez demeyi ima ediyorsun.
1 tane hesapla da insan batmaz o zaman.
En azından geri alabiliyor.
Bu korsanla geri alınmıyor sürekli elinde kalıyor;)

Transient Ghost

Ekip Lideri
Zarar etmediği için mi drm olarak denuvo ya abanıyor bu firmalar ?
FİFA serisi AC son oyunları vs.
En kıytırık oyuna bile denuvo koyduklarını gördüm.
Git bi araştırma yap bakalım zamanında oyun daha çıkmadan 1-2 gün önce kırılmış , o oyunun firması ne kadar zarar etmiş. Hitman dı galiba bilmiyorum tam.
Korsan oyun nerdeee hesap işi nerdee.
Emeklerin oyunun hırsızı oluyorsun.
Hala korsan oyunla batmaz etmez demeyi ima ediyorsun.
1 tane hesapla da insan batmaz o zaman.
En azından geri alabiliyor.
Bu korsanla geri alınmıyor sürekli elinde kalıyor;)
Arkadaş kendini avutuyor.Şirketler büyük diye batmaz zannediyor.şirket ne kadar büyükse harcaması da o kadar büyük oluyor.Oyunlara yaptıkları masraflardan tut, çalışanların maaşlarına ve yatırımcıların memnuniyetine kadar her şeyleri masraflı.Zamanında oyunlar çabuk kırılıyor diye şirketler artık ''single oyunların sonu geldi, single oyun satmıyor'' diyip oyun çıkarmamaya bile başlamıştı.Paragöz EA bile zor bela A Way Out, Titianfall 2 ve Jedi Fallen Order'a izin verip çıkarttırdı.Haber sitelerinde Jedi Fallen Order'ın satışına şaşırdıkları bile söylendi.Zamanında Ubisoft RainbowSix: Patriot adında single bir oyun çıkaracaktı fakat sonradan vazgeçip RainbowSix Siege'i çıkardılar.Aynı şekilde CoD: Black Ops 4 de bu sebepten sadece online tabanlı olarak çıktı.Ve yine EA, SW: Battlefront'u önce sadece online olarak çıkartıp anca 2. oyununda single'ı ekledi.

Arkadaş kendini avutuyor.Şirketler büyük diye batmaz zannediyor.şirket ne kadar büyükse harcaması da o kadar büyük oluyor.Oyunlara yaptıkları masraflardan tut, çalışanların maaşlarına ve yatırımcıların memnuniyetine kadar her şeyleri masraflı.Zamanında oyunlar çabuk kırılıyor diye şirketler artık ''single oyunların sonu geldi, single oyun satmıyor'' diyip oyun çıkarmamaya bile başlamıştı.Paragöz EA bile zor bela A Way Out, Titianfall 2 ve Jedi Fallen Order'a izin verip çıkarttırdı.Haber sitelerinde Jedi Fallen Order'ın satışına şaşırdıkları bile söylendi.Zamanında Ubisoft RainbowSix: Patriot adında single bir oyun çıkaracaktı fakat sonradan vazgeçip RainbowSix Siege'i çıkardılar.Aynı şekilde CoD: Black Ops 4 de bu sebepten sadece online tabanlı olarak çıktı.Ve yine EA, SW: Battlefront'u önce sadece online olarak çıkartıp anca 2. oyununda single'ı ekledi.
Ben daha önce bu arkadaş için önceki mesajında cevap olarak mesaj atmıştım da sanırım sen sildin onu hakaret falan içeriyor diye.
Bana şeref yoksunu dedi diye ve hırsız muamelesi yaptı diye onlara da değinip yazmıştım.
İnsan dik kafalı olunca böyle oluyor iplemiycektim ilk başta da işte şerefle alakalı ve hırsız damgası vurdu diye tutamamıştım kendimi.
Daha önce biri ile xiaomi tartışmam olmuştu adını anmak bile istemiyorum.:D
Bu 2. olay.
Ama böyle dik kafalı birileri gelince inat yapınca afakanlar basıyor beni işte tutamıyorum kendimi.
Yoksa kolay kolay biri ile tartışmam az çokta olsa forumlarda görüyorsundur yardımcı olmaya çalışıyorumdur.
Bu yüzden kendimi tutamadığım için ban yiyedebilirim.:D:D

Onun haricinde yazdığın mesaja da baştan sona katılıyorum. Herşeyiyle haklılık kokuyor.

Son düzenleme:

amazon123

Torrent-Oyun.com
Hocam konuya kimse savunma getirmesin önce konuya bir savunma getirmeden bakalım ama şöyle böyleye gerek yok. Torrent oyun oynayan insanda başkasının hesabını izinsiz kullanan insanda hırsızdır. Bir olayı birçok insanın yapıyor olması olay için hafifletici bir neden değil. Bu oyun içinde geçerli film içinde programlar içinde hepimiz bir yerde hırsızız. Bunların temel sayılması falan olayın hırsızlık olduğunu değiştirmiyor sıvamayalım.

Transient Ghost

Ekip Lideri
Ben daha önce bu arkadaş için önceki mesajında cevap olarak mesaj atmıştım da sanırım sen sildin onu hakaret falan içeriyor diye.
Bana şeref yoksunu dedi diye ve hırsız muamelesi yaptı diye onlara da değinip yazmıştım.
İnsan dik kafalı olunca böyle oluyor iplemiycektim ilk başta da işte şerefle alakalı ve hırsız damgası vurdu diye tutamamıştım kendimi.
Daha önce biri ile xiaomi tartışmam olmuştu adını anmak bile istemiyorum.:D
Bu 2. olay.
Ama böyle dik kafalı birileri gelince inat yapınca afakanlar basıyor beni işte tutamıyorum kendimi.
Yoksa kolay kolay biri ile tartışmam az çokta olsa forumlarda görüyorsundur yardımcı olmaya çalışıyorumdur.
Bu yüzden kendimi tutamadığım için ban yiyedebilirim.:D:D

Onun haricinde yazdığın mesaja da baştan sona katılıyorum. Herşeyiyle haklılık kokuyor.
Aynen dostum ben silmişim.
Screenshot_8.png
Yalnız ordaki hakaretin sana yönelik olduğunu düşünmemiştim.Plati'deki satılara söylüyor sandım.
Valla dostum birinin yorumunu silmek veya ona ban atmak bu forumda en son isteyeceğim şeydir.Hele ki yardımı dokunan birini hiç unutmam.Suistimal edilmeyecek şekilde elimden geldiğince müsamaha gösteririm, uyarırım.Baktım iplemiyor anca o zaman ceza gibi şeylere başvururum.Senin yorumu da tartışma uzamasın diye sildim.Boş ver takılma sen öyle yorumlara.Fazla rencide edici yorum gördün mü rapor et (herkes için geçerli), gerekeni neyse onu yaparım merak etme.Boş yere kalp kırmaya da gerek yok.

Edit: Bu arada her yorumu ben siliyorum zannetmeyin arkadaşlar, bazen üyeler kendileri de yorumlarını silebiliyor.Sonra sorumlusu benim zannetmeyin diye söylüyorum. :)

Plati hesapları genelde kiralık tarzı oluyor, biz aramızda RDR 2 hesabı satışı yapsak en az 150 isteriz neden? oyunun ederi o, key olmadığı için değeri düşüyor. Ne hikmetse bu Plati 3-4 dolardan satıyor mantık bunun neresinde? tabi ki değiştirecek ki o şifreyi senden 150 TL almak zorunda olmasın. Aynı hesabı başkalarına satıyor ki daha fazla kazansın aynı anda, bu yüzden sen Offline almak zorundasın. Şifrenin değişmesinin çalıntılıkla hiç bir alakası yok.

Ogz93

Seviye 8
Hepsi palavra.

Satıcı kendi adına atıyorum Microsoft dan Forza Horizon 4 satın alıp auto activator programı ile 20-30 kişiye satabiliyor sanırım, ben bundan bahsediyorum. 60 dolara aldığın bir ürünü bu mantıkla 30 kişiye 4 dolara satıyor olsan iyi para kazanırsın. Diğer Ubisoft, Origin gibi oyun dağıtım platformları bu şekil de X kişiye kadar izin veriyor mu ben onu merak ediyorum. Böyle bir sistem bana çok mantıklı geliyor ama vicdan rahatlatmaya çalışıyor da olabilirim. :D Eskiden ayda yılda bir oyun alabiliyordum şimdiler de malum fiyatlar yüzünden onu da yapamıyorum, mecburi olarak böyle antin kuntin işlere yönlendiriyorlar insanı.

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt