Plati den valhallayı edinen varmı

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

Murusti

Torrent-Oyun.com
Arkadaslar valhallayı platiden almayı düsünüyorum alıp offline oynayan varmı ?

Arkadaslar valhallayı platiden almayı düsünüyorum alıp offline oynayan varmı ?
Plati den almadım daha önce hesap ama hepsi için aynı olucaktır muhtemelen.
Hesabı alıp ilerliyosun deli gibi böyle save ediyor iyi güzel hesap gidince başka hesapla o saveden geri başlayamıyorsun ID ler farklı diye.
He ben hesap gidene kadar oyunu oynar bitiririm dersen orası ayrı ama o da zor çünkü hesaba senden başka çok kişi girdiği için ya hesap bloke olmuş olur ya da sahibi tarafından bilgiler değişmiş olur.

Benim görüşüm beklemenizden yana.

Murusti

Torrent-Oyun.com
Plati den almadım daha önce hesap ama hepsi için aynı olucaktır muhtemelen.
Hesabı alıp ilerliyosun deli gibi böyle save ediyor iyi güzel hesap gidince başka hesapla o saveden geri başlayamıyorsun ID ler farklı diye.
He ben hesap gidene kadar oyunu oynar bitiririm dersen orası ayrı ama o da zor çünkü hesaba senden başka çok kişi girdiği için ya hesap bloke olmuş olur ya da sahibi tarafından bilgiler değişmiş olur.

Benim görüşüm beklemenizden yana.
İndirip offline yaparsak oynanıyor sıkıntı olmuyor

İndirip offline yaparsak oynanıyor sıkıntı olmuyor
Offline oynanıyor oynanmıyor demiyorum da hesap giderse şifre değişikliği vs olursa offline da giremiyorsunuz.
Onu dedim giderse zaten save de hesapla çöp oluyor.
Gene sana kalmış birşey yani.

Murusti

Torrent-Oyun.com
Offline oynanıyor oynanmıyor demiyorum da hesap giderse şifre değişikliği vs olursa offline da giremiyorsunuz.
Onu dedim giderse zaten save de hesapla çöp oluyor.
Gene sana kalmış birşey yani.
Daha önce odyssey ve originsi offline getirip defalarca bitirdigim olmustu onlineye almadıgın sürece sıkıntı olmaz diye biliyorum ama ben

T-O MAROON BERET

"Zafer, Zafer Benimdir Diyebilenlerindir.
offline şekilde oyunu bitirirsiniz beyler ben gamesatıştan aldım sıkıntı yok iniyor şuan
alırken her satıcıdan almayın isteyene yardımcı olurum

Daha önce odyssey ve originsi offline getirip defalarca bitirdigim olmustu onlineye almadıgın sürece sıkıntı olmaz diye biliyorum ama ben

Valla bilemiyorum beni hesaptan atmıştı offline olmasına rağmen odyssey hesabı varken yeniden girmeye çalıştığımda girememiştim.

Transient Ghost

Sehmus Talay __| Ghøst ΛssassiÑ |
Ekip Lideri
https://imgyukle.com/i/Tl8fCs

https://mega.nz/file/pZhkCAwY#4ph8EDU4sH2HcBZBZ-sFlsLwOwMwiJyctTR593cZbjA

X1750 u play account içlerinde valhalla bulunuyor sonradan alınmıştır büyük ihtimal ile programdaki hesap bilgilerinin hiçbirinde valhalla gözükmüyordu.
Tavsiyem yüksek levelde olan hesapları denemenizde çıkma olasılığı daha yüksek.
İşteyim şuan, şirket pc'sinden deneyemiyorum maalesef. :)
Gerçi çalışan bulsam da indirmezdim, bendeki oyunlar bitene kadar bunun da crack'i gelir artık.Hem TR yamasız da oynanmıyor zaten.Paylaşım için teşekkürler bu arada.

İşteyim şuan, şirket pc'sinden deneyemiyorum maalesef. :)
Gerçi çalışan bulsam da indirmezdim, bendeki oyunlar bitene kadar bunun da crack'i gelir artık.Hem TR yamasız da oynanmıyor zaten.Paylaşım için teşekkürler bu arada.
Tr yaması çıktı bunun ama translate yama şeklinde çıktı.
Birine özelden hesap atmıştım ben de o hesapta patlamış denedim şimdi.
O hesaplardan bir sürü çıkar ortaya karışık zaten valhalla, odyssey , origins , for honor , Far cry 5 diye gidiyor.

Xbox PS4 PC her sisteme var.:cool::cool:

Ben patlatırım da hesaplar çabuk gidebiliyor işte.
Ben dışında başka kişilere de düşüyordur zaten programla sahibi anlayınca da GG.
Kırılmazsa geç kırılırsa zaten adamlar oyunu bitiricek biz bekleyene kadar. :D
Ondan sonra daha uzun süre kalabiliyor.
Rekorum 6-7 ay böyle olduğu zaman.

Nanuk

Torrent-Oyun.com
Tr yaması çıktı bunun ama translate yama şeklinde çıktı.
Birine özelden hesap atmıştım ben de o hesapta patlamış denedim şimdi.
O hesaplardan bir sürü çıkar ortaya karışık zaten valhalla, odyssey , origins , for honor , Far cry 5 diye gidiyor.

Xbox PS4 PC her sisteme var.:cool::cool:

Ben patlatırım da hesaplar çabuk gidebiliyor işte.
Ben dışında başka kişilere de düşüyordur zaten programla sahibi anlayınca da GG.
Kırılmazsa geç kırılırsa zaten adamlar oyunu bitiricek biz bekleyene kadar. :D
Ondan sonra daha uzun süre kalabiliyor.
Rekorum 6-7 ay böyle olduğu zaman.
bu bir kere online girip offline alıcna full oynayabiliyoz mu sen bu işlerden anlıyosun gibi edit:15 20 tane yüksek level baktım ekmek çıkmadı bugünde

Son düzenleme:

Nanuk

Torrent-Oyun.com
Düşün; Bir hesabın var, emeğinle çalışıp terliyor, sıkıntılar çekiyor ve kazandığın bu helal parayla gidip bir ürün satın alıyorsun. Sonra hırsız bir şeref yoksunu, kul hakkı yemekten imtina etmeyen bir şeytan gelip senin bu hesabını çalıyor ve parayla satışa çıkarıyor. Ve birisi de gelip senin o alın terinle satın aldığın hesabını çalan adama para ödeyip satın alıyor. Yani hırsızlığa destek çıkıyor, hırsızı teşvik ediyor, hırsızlık suçuna ortak oluyor, günahı paylaşıyor... BİRİSİ GELİP SENİN MALINI ÇALSAYDI NE YAPARDIN? İÇİN ACIRDI DEĞİL Mİ... ÖFKEDEN DELİYE DÖNERDİN, ÜZÜLÜRDÜN... PEKİ, SEN! NİYE BİRİNİN ÇALINMIŞ MALINI, HIRSIZA PARA ÖDEYEREK SATIN ALIYORSUN?
torrent sitesinde sinirlendiğin şeye bak .d

Transient Ghost

Sehmus Talay __| Ghøst ΛssassiÑ |
Ekip Lideri
Düşün; Bir hesabın var, emeğinle çalışıp terliyor, sıkıntılar çekiyor ve kazandığın bu helal parayla gidip bir ürün satın alıyorsun. Sonra hırsız bir şeref yoksunu, kul hakkı yemekten imtina etmeyen bir şeytan gelip senin bu hesabını çalıyor ve parayla satışa çıkarıyor. Ve birisi de gelip senin o alın terinle satın aldığın hesabını çalan adama para ödeyip satın alıyor. Yani hırsızlığa destek çıkıyor, hırsızı teşvik ediyor, hırsızlık suçuna ortak oluyor, günahı paylaşıyor... BİRİSİ GELİP SENİN MALINI ÇALSAYDI NE YAPARDIN? İÇİN ACIRDI DEĞİL Mİ... ÖFKEDEN DELİYE DÖNERDİN, ÜZÜLÜRDÜN... PEKİ, SEN! NİYE BİRİNİN ÇALINMIŞ MALINI, HIRSIZA PARA ÖDEYEREK SATIN ALIYORSUN?
Çalıntı olduklarını kanıtlayabilir misin dostum?
Kanıtlarsan söylediğin şeye yüzde yüz hak vereceğim.
Bu arada elime RDR 2 ve The Division 2 hesapları geçti ama hiç kullanmadım.

bu bir kere online girip offline alıcna full oynayabiliyoz mu sen bu işlerden anlıyosun gibi edit:15 20 tane yüksek level baktım ekmek çıkmadı bugünde
Denemeniz lazım belli olmuyor dediğim gibi.
Süpriz yumurta gibi :cool::cool:
İndirdikten sonra offline alırsanız oynarsınız ondan yana sıkıntı yok.
Tek sıkıntı online iken oyunu indirme süreci.

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt