Torrent-Oyun | Planet Zoo Deluxe Edition (v 1.2.5.63260+DLC'ler) EMPRESS FULL | Torrent İndir | Hızlı İndir | Download | PC

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

Transient Ghost

Sehmus Talay __| Ghøst ΛssassiÑ |
Ekip Lideri
zoo kapak2.png

Planet Zoo Deluxe Edition (v 1.2.5.63260+DLC'ler) [EMPRESS]
FULL | Torrent İndir | Hızlı İndir | Download | PC

:pcindirmeturu: Torrent

:xboxdosyatlvl: ISO, rar

:xboxplatfrom: PC

:pcsurum: Deluxe Edition (v 1.2.5.63260)

:pccrack: Mevcut

:psboyut: 10.4 GB

:pccikistarihi: 25.09.2020

:psnot: 64 bit işletim sistemi gerektirir!

:oyunhakkinda:

Build a world for wildlife in Planet Zoo. From the developers of Planet Coaster and Zoo Tycoon comes the ultimate zoo sim, featuring authentic living animals who think, feel and explore the world you create around them. Experience a globe-trotting campaign or let your imagination run wild in the freedom of Sandbox mode. Create unique habitats and vast landscapes, make big decisions and meaningful choices, and nurture your animals as you construct and manage the world’s wildest zoos.

Meet a world of incredible animals. From playful lion cubs to mighty elephants, every animal in Planet Zoo is a thinking, feeling individual with a distinctive look and personality of their own. Craft detailed habitats to bring your animals’ natural environments home, research and manage each species to allow them to thrive, and help your animals raise families to pass their genes onto future generations.

Manage an amazing living world that responds to every decision you make. Focus on the big picture or go hands-on and control the smallest details. Thrill visitors with iconic exhibits, develop your zoo with new research, and release new generations of your animals back into the wild. Your choices come alive in a world where animal welfare and conservation comes first.

Planet Zoo’s powerful piece-by-piece construction tools let you effortlessly make your zoo unique. Every creative decision you make impacts the lives of your animals and the experience of your visitors. Let your imagination run wild as you dig lakes and rivers, raise hills and mountains, carve paths and caves, and build stunning zoos with a choice of unique themes and hundreds of building components.

Join a connected community and share the world’s most creative habitats, scenery and even whole zoos on the Steam Workshop. See your own designs appear in zoos around the world, or discover fresh new content from the Planet Zoo community every day.​

:sistem_gereksinimleri:
Screenshot_4.png

:oyunfragmani:

UZUN OYNANIŞ

NOT:
İlki hariç diğerleri repack sürümlerdir.Boyut haricinde bir farkları yoktur.İstediğinizi indirebilirsiniz.

Ekli dosyalar

Son düzenleme:
2 Farklı sürümünü denedim 2sindede açılmadı. Tepki vermiyor 15sn sonra hata raporu sayfası açılıyor.

admin oyunu yükledim crackda yaptım ama oyun acılmıyor ınformador error diye bi sayfa cıkıyor sorunu bilen varmı

ayguzel03

Torrent-Oyun.com
oyunu ılk yukledıgımde açılmadı acaba dedim sistem mi yetmiyor ama sonra bir el lol atıp geldim açıldı başka bişey değiştirmedim baya bi item eksiği var eğer oyuna açabilirseniz küçük yer yapmayın-çok fazla yiyecek içecek dükkanı satın almayın- yaptığınız herşeyi kontrol edin mesela hoparlör koydunuz o hoparlör hangı hayvanın önündeyse onun reklamını yapsın- çalışanları mıntıkaya göre ayırıyorsunuz hepsi ayrı ayrı

Crash hatası verdi ilkten biraz araştırınca ekran kartını güncelledim oyuna girdi direk sizdede hata oluyor ise deneyin bunun için kayıt oldum :)

Transient Ghost

Ekip Lideri
Oyun açıldı karakterimi oluşturdum oyunu kapattım tekrar açmaya çalıştım ve hata verdi çözümü nedir acaba.
https://hizliresim.com/zrzLoK
Sorun, virüs programının crack'i karantinaya alması olabilir.Crack dosyalarını tekrar ana dizine atıp tekrar deneyin.Çalışırsa bir daha aynı sorunu yaşamamak adına virüs programınızdan o oyuna ait dosyaları istisnalara ekleyin.Oyun çalışmadıysa yeniden yükleyin.

ayguzel03

Torrent-Oyun.com
Oyun açıldı karakterimi oluşturdum oyunu kapattım tekrar açmaya çalıştım ve hata verdi çözümü nedir acaba.
https://hizliresim.com/zrzLoK
bro saatlerce oynadım ama bazen açmaya biliyor çocukken oyunu açamadığım zamanda yaptığım şeyleri tekrarladım art arda 10 kere tıklıyom yönetıcı olarak çalıştırıyorum vs sonunda açılıyor baya bağımlılık yapıyor taktik isterseniz yardımcı olabilirim- mesela bi yerde kuruldum oyun yılıyla 60 yıl oynadım 2 m dolar para kastım ama kurulumu dandik yaptığım için 0 dan başlayacam müşterilerin ilk geldiği yerin yollarını geniş geniş yapın 6000 kişiden sonra hepsi sıkışıyor sonra :D

Transient Ghost

Ekip Lideri
Oyunu yüklüyorum ama yüklemenin sonuna doğru arşiv bozuk yada bulunamadı hatası veriyor çözümünü bilen var mı arkadaşlar ?
İndirdiğimiz program üzerinden (örneğin Utorrent'ten) dosyaları doğrulatmak için sağ tıklayıp ''tekrar kontrol et'' yaptırın, eksik inmiş olabilir.Anti-virüs vb programların da kapalı olması gerekiyor.

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt