Phantom Doctrine [CODEX] | Full indir | Torrent indir | PC

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

Byilmaz91

See you Again.
Takım Lideri

Phantom Doctrine [CODEX]
FULL | Torrent İndir | Hızlı İndir | Download | PC

:pcindirmeturu: Torrent

:pcdosyaturu: ISO

:pcplatform: PC

:pcsurum: CODEX

:pccrack: Mevcut

:pcboyut: 13.60 GB

:pccikistarihi: 14 Ağustos 2018

:pcoyungoruntuleri:

:pcoyunhakkinda:

Phantom Doctrine, Soğuk Savaş’ın zirve yaptığı dönemde geçen, casusluk ve gerilim ögelerini barındıran, sıra tabanlı stratejik bir oyundur. Çok çeşitli etkilerden yararlanan ve klasik casusluk filmlerinin ince entrikalarını yakalayan oyun; oyuncuyu gizli operasyonların, karşı casusluğun, komploların ve paranoyanın gizemli dünyasına iter.

Sadece Cabal olarak bilinen gizli bir örgütün lideri olarak, liderleri ve ülkeleri karşı karşıya getirmeyi hedefleyen küresel bir komployu durdurmakla görevlendirildin. Gizli görevleri yürütülerek, gizli dosyalar incelenerek ve düşman ajanları sorgulanarak kötü niyetli bir plan açığa çıkarıldı. Zaman azalıyor, dünyayı akıl edilemez bir sondan kurtarmak için bu plan engellenmeli.

Game Features
Tek Oyunculu Derin Bir Öykü: 40+ saatlik tek oyunculu hikâye modu zengin, çok sayıda tarihi olay ve kişilerle örülmüş bir öykü sunar ve bu öykü Soğuk Savaş’ın korkunç gerçeklerini eşsiz bir bakış açısıyla anlatır.
Yeni nesil sıra tabanlı savaş: Değişken Gözetleme modları ve saldırı odaklı Gedik yeteneği gibi daha önce görülmemiş hareket ve eylem esnekliği sunar.
Genişletilmiş savaş alanı: Tesislerini dünyanın etrafına konumlandırarak savaş esnasında yardım çağırmana olanak sağlar. Aynı zamanda düşman da, ağır silahlar ve hatta hava desteği gibi takviye kuvvetler çağırabilir. Silahlı çatışmaya bıçak getirme.

:sistem_gereksinimleri:
Minimum Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi: Windows 7 / 8 / 10 (Yalnızca 64 Bit sürümü
İşlemci: Intel Core i3-2100 / AMD Phenom II X4 965 veya eşdeğeri
Ekran Kartı: GeForce GTX 550 Ti / Intel HD 620 / Radeon HD 5770
Bellek: 6 GB
DirectX: Sürüm 11
Boş Alan: 35 GB

Önerilen Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi: Windows 10 (Yalnızca 64 bit sürümü)
İşlemci: Intel Core i5-4670K / AMD FX-8320 veya eşdeğeri
Ekran Kartı: GeForce GTX 960 / Radeon R9 290X
Bellek: 16 GB

:pcoyunfragmani:

Ekli dosyalar

asi55

Düşünüyorum öyleyse varım
teşekkürler turn lü oyunlar baya zor oluyor ayriyetten uzun sürüyor. İndirmek isteyen ardakaşlar bilsin

Relmon

Her türlü Yardım için P.M atabilirsiniz.
İlgimi çekti, bir ara youtube'dan oynanış videolarına bakar seversem indiririm. Teşekkür ederim paylaşım için.

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt