Pesten çok iyi anlayanlar

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

harun

Atatürk'ün ışığı altında!
Arkadaşlar iyi geceler.

Pes serisini 2013'den beri hiç oynamadım desem yeridir. Fifacıyım fakat üniversite için okuduğum şehre dönmem gerek konsolumu yanıma alamayacağım laptop fifa kaldırmıyor bende mecburen Pes 2017 kurdum.

Sormak istediğim analig oynarken atıyorum 4-5 ay ileriye sarmak istiyorum bunu yapamıyor muyuz? Bir türlü bulamadım kafayı yemek üzereyim sırf bu yüzden oynamak istemedim oyunu pes2013'de bile vardı bu özellik.

Relmon

Her türlü Yardım için P.M atabilirsiniz.
Moderatör
Evet benimde çok aradığım özelliklerden ama kalktı diye biliyorum. Sadece önemli bir şey olana kadar (Ödül,milli takım,maç) ilerliyor sonra duruyor. Ben böyle hatırlıyorum bende pes 2016 dan beri oynamıyorum.

harun

Atatürk'ün ışığı altında!
Evet benimde çok aradığım özelliklerden ama kalktı diye biliyorum. Sadece önemli bir şey olana kadar (Ödül,milli takım,maç) ilerliyor sonra duruyor. Ben böyle hatırlıyorum bende pes 2016 dan beri oynamıyorum.
Gerçeken inanılmaz kötü o özelliğin olmaması bütün maçları oynamak veya hepsini tek tek geçmek çok sıkıcı:(

o seçenek yok işte son pes oyunlarında ben oynadım pes 2015 2016 ve 2017yi ondan biliyorum
ve pes serileri ile çok yakından ilgiliyim

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.