Pes 21 oyun çok geç başlıyor?

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR
Merhabalar pes 21 de arkadaşımla veya dereceli maç yaparken maça başla deyince çok geç giriyor . Hatta bazen geç girdiği için iptal oluyor maç baslayamadan.Geç girme olayından dolayı klan maçında maçtan bile atıyor arkadaşlarım devam ediyor.Bunu nasıl çözerim

Heisenberg Marcus

Torrent-Oyun.com
PES 2021 players are facing the issue where the game is stuck at an infinite loading screen. ... Just unplug them until the match starts and you can plug the controller back in to play the game. If this doesn't work for you then go to %USERPROFILE%\Documents\KONAMI\eFootball PES 2020\ and delete the “Settings” folder.

İnternette arayınca şöyle bir yazı buldum, maç aramaay başlayınca kolun kablosunu çıkarın bulunca geri takın falan diyorlar, o da olmazsa belirtilen konuma gidip Settings dosyasını sil diyorlar. Sizin sorununuzu çözer mi bilmiyorum..

Mertovich

And Remember Respect Is Everything
Merhabalar pes 21 de arkadaşımla veya dereceli maç yaparken maça başla deyince çok geç giriyor . Hatta bazen geç girdiği için iptal oluyor maç baslayamadan.Geç girme olayından dolayı klan maçında maçtan bile atıyor arkadaşlarım devam ediyor.Bunu nasıl çözerim
Merhaba, vpn kullanıyor olabilir misiniz ?

Merhaba, vpn kullanıyor olabilir misiniz ?
Yok dostum ya vpn kullanmıyorum

İletileriniz Birleştirildi (Flood Yapmak Yasak)

PES 2021 players are facing the issue where the game is stuck at an infinite loading screen. ... Just unplug them until the match starts and you can plug the controller back in to play the game. If this doesn't work for you then go to %USERPROFILE%\Documents\KONAMI\eFootball PES 2020\ and delete the “Settings” folder.

İnternette arayınca şöyle bir yazı buldum, maç aramaay başlayınca kolun kablosunu çıkarın bulunca geri takın falan diyorlar, o da olmazsa belirtilen konuma gidip Settings dosyasını sil diyorlar. Sizin sorununuzu çözer mi bilmiyorum..
Belki gulceksiniz ama klavye ile oynuyorum .hatta pc si benden kötü arkadaşım bile bneden daha eeken geliyor saha benim.kinin gelmesini bekliyoruz

Moderatör tarafında düzenlendi:

Transient Ghost

Sehmus Talay __| Ghøst ΛssassiÑ |
Ekip Lideri
Üst-Yönetim

Belki gulceksiniz ama klavye ile oynuyorum .hatta pc si benden kötü arkadaşım bile bneden daha eeken geliyor saha benim.kinin gelmesini bekliyoruz
Speedtest'ten hız testi yapıp buraya ss'ini atar mısın?

Transient Ghost

Sehmus Talay __| Ghøst ΛssassiÑ |
Ekip Lideri
Üst-Yönetim
Ping olayından çok anlamam ama sanırım seninkisi gayet yeterli.Sorun internetten değil o vakit.

Heisenberg Marcus

Torrent-Oyun.com

Yok estağfirullah gülünecek birşey yok, orada kol kullananlar için önerilmiş sanırım o çözüm..

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt