TO Haber | PES 2022 Unreal Engine ile Geliştiriliyor

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

yasinakbulutTR

Ekip Lideri
Üst-Yönetim

PES 2022 Unreal Engine ile Geliştiriliyor

Bu yıl yeni bir oyun yerine mevcut oyun eFootball PES 2020 için PES 2021 sezon güncellemesinin yayınlanacağı doğrulandı. En yeni oyuncu verileri ile kulüp kadrolarını içerecek. Muhtemel çıkış tarihi 15 Eylül 2020.

Yeni nesil PES 2022 ise FOX Engine yerine Unreal Engine ile geliştiriliyor. Testlerine 2021 ortasında başlanması ve aynı yıl içinde daha sonraki bir tarihte çıkması planlanıyor.

Konami tarafından paylaşılan açıklama:

Oyun endüstrisi, heyecan verici yeni nesil konsolların eşiğindeyken PES markasının geleceğe dair planlarından bazılarını sizlerle paylaşmanın tam zamanı olduğunu düşünüyoruz.

Bu noktada, benimsediğimiz "The Pitch is Ours" konseptimizi gerçek anlamda somutlaştıracak yeni nesil bir futbol oyunu üzerinde büyük bir gayretle çalıştığımızı sizlere bildirmekten büyük heyecan duyuyoruz.

Bu oyun, oyunun tüm alanlarında şaşırtıcı yenilikler sayesinde gözlerinizi kamaştırmamıza imkan sağlayan güncellenmiş bir oyun motoruyla geliştiriliyor. Daha gerçekçi oyuncu modelleri ve animasyonları, geliştirilmiş fizik sistemi, fotoğraf gerçekliğinde görseller ve çok ama çok daha fazlası sizleri bekliyor.

Pek çoğunuzun yeni myClub ve Ana Lig içeriği konusunda oldukça hevesli olduğunuzu biliyoruz ve her iki modda büyük güncelleme çalışmaları yapıldığı bilgisini de sizlerle paylaşmaktan büyük heyecan duyuyoruz.

Fakat yeni nesil olarak ilk kez sahneye çıkarken başarmayı amaçladığımız onca şeyin büyüklüğü nedeniyle diğer geliştirme alanlarındaki çabalarımızı kısmamız gerekti. Bunun sonucunda bu yıl PES'i "sezon güncellemesi" şeklinde şık bir fırsat olarak yayınlama kararı aldık. Bununla birlikte bu yıl oyunun fazlasıyla heyecan sağlayarak hayranlarına yeni nesil oyun yayınlanmaya hazır oluncaya kadar yeteceğinden son derece eminiz.

Bu yıl ayrıca ilk PES oyununun yayınlanışının ardından çeyrek asrı geride bırakmış oluyoruz. Bu önemli kilometre taşını kutlamak ve daha da önemlisi siz sadık sevenlerimize minnettarlığımızı gösterebilmek adına bu yıl PES'in makul bir yıl dönümü fiyatına yayınlanacağını ve ayrıca beraberinde çeşitli bonuslarla geleceğini açıklamaktan mutluluk duyuyoruz.

Şu an itibarıyla yeni nesil oyunumuzun testine 2021 ortasında başlamayı planlıyoruz ve tahminen aynı yıl içinde daha sonraki bir tarihte de oyunu yayınlamayı düşünüyoruz.

O zamana kadar bu yılın sezon güncellemesinde sizleri sahada görmeyi umut ediyoruz. Yeni nesil projemizin yayın tarihi yaklaştıkça bu konuda daha fazla bilgi sizleri
bekliyor olacak.

Yeni nesil PES teaser videosunu aşağıdaki oynatıcıdan izleyebilirsiniz.

kanfur

Torrent-Oyun.com
Bence çok yerinde bir karar çok iyi oldu.inşallah spikerde değişir.

BÖ > EASY <

easy peasy lemon squeezy
benim şahsi fikrim futbol oyunları çıktıktan sonra 2-3 sene kullanılmalı sadece sürekli update, yeni yüzler vs gelmeli köklü bir değişiklik falan yapılacağı zaman yeni oyun çıkarılmalı. 2-3 sene kullanıldıktan sonra eski oyunun desteği kesilmeli. ama bu söylediklerim nerde herkesin gözünü $ bürümüş.

OMAR

15 Ağustos 2004∞
benim şahsi fikrim futbol oyunları çıktıktan sonra 2-3 sene kullanılmalı sadece sürekli update, yeni yüzler vs gelmeli köklü bir değişiklik falan yapılacağı zaman yeni oyun çıkarılmalı. 2-3 sene kullanıldıktan sonra eski oyunun desteği kesilmeli. ama bu söylediklerim nerde herkesin gözünü $ bürümüş.
Kim uğraşır o kadar adamlar yenilik getirse de getirmese oyunları çok satıyor bu yüzden para harcayıp yenilik getirmelerine gerek yok.

uguraliy

Torrent-Oyun.com
Ps5 için de zaten görüntü geliştirme motorları değişti. Sony nin bu atağından sonra çoğu oyun grafik olayına yoğunlaşacak gibi

Transient Ghost

Sehmus Talay __| Ghøst ΛssassiÑ |
Ekip Lideri
Unreal Messi. ;D

Güzel görünüyor ama PES veya FIFA'nın görüntü anlamında bir sorunu yok zaten.Sorun; her sene çıkıyor olmaları ve minimum yeniliğe rağmen çok satıp aynı şekilde devam ediyor olmaları.Belki sanıldığı gibi oyun satışından değil de oyun içi satın alımlardan çok kazanıyorlardır orası başka ama sonuç itibariyle kazanabiliyorlar.Bu arada bu saatten sonra grafik haricinde her iki serinin de pek değişiklik yapabilecekleri bir şeyleri kalmadı bence.

Edit: Unreal Engine 4 mü, 5 mi?

ISKA

Seviye 13
Değişiklik iyidir de tek dileğim şu oynanış fifaya yakın olsun ya da fifanın bir tık üstünde olsun.
Gerçekten pesi özledim. 2007-2008-2009-2010 senelerinde deli gibi oynardım. Pes 2008-2009 zirveydi resmen. 2010'da fena değildi ama 2009 ve 2008'in gerisinde kalmıştı bence. Sonra zaten seri benim için bitmişti. Umarım bu motor sayesinde pese geçiş yaparım.

uguraliy

Torrent-Oyun.com
Unreal Messi. ;D

Güzel görünüyor ama PES veya FIFA'nın görüntü anlamında bir sorunu yok zaten.Sorun; her sene çıkıyor olmaları ve minimum yeniliğe rağmen çok satıp aynı şekilde devam ediyor olmaları.Belki sanıldığı gibi oyun satışından değil de oyun içi satın alımlardan çok kazanıyorlardır orası başka ama sonuç itibariyle kazanabiliyorlar.Bu arada bu saatten sonra grafik haricinde her iki serinin de pek değişiklik yapabilecekleri bir şeyleri kalmadı bence.

Edit: Unreal Engine 4 mü, 5 mi?
Kesinlikle katılıyorum fifa bir tek 2020 de volta ile çok yol aldı bana göre

uguraliy

Torrent-Oyun.com
volta bana çok sıkıcı aşırı arcade gelmişti.halbuki biz fifa yı simüle diye sevmiştik
Valla fifa nın her zaman yeri farklıdır ama zevk meselesi. Volta futbol ayrı hava katmış bence. Bunu geliştirirlerse daha iyi şeyler çıkabilir ortaya

ZireaeL_

г๏lคภtเאє ๔єשค๓..
İnanılmaz gözüküyor. Ama ne gerek var? Sanki asıl sorun grafiklermiş gibi..

BayLord51

Torrent-Oyun.com
pes 14 deki hatayı yapmamışlar bu seneyi geçiştirip 2 sene çalışacaklar yeni nesile oynanış değişecek zaten grafikte pes fifadan kat kat daha iyi (bence) lisans benim için önemli değil 5 dklık iş bakalım oynanış iyi bide saha içi detay yoğunlaşırlarsa fifadan çok adam çalarlar fifa aynı oyuna devam gibi 21 ile bu arada fragmanda grafikler çok iyi duruyor amblemdeki detay çimler

FeaRimbor

Altın olan her şey parıldamaz.
Bu arada bu saatten sonra grafik haricinde her iki serinin de pek değişiklik yapabilecekleri bir şeyleri kalmadı bence.
Futbola yeni kural eklesinler :D
Yenilerinin hepsini oynamadım gerçi ama pesin eski oyunlarında ufak trollükler olurdu. Pes 06'da dinazor penguen vs. olup da oynanabiliyordu hatta. Pes 11'de de vardı galiba 2-3 şey ama sonra nedense kestiler heralde.

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt