PES 2021 Ziraat Türkiye Kupası skor ekranında oyundan atıyor

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

n3ujx

alors on danse
PES 2021 Ziraat Türkiye Kupasında maç bittikten sonra skor ekranında oyundan atıyor. Lütfen bu konuyu nasıl çözebilirim kaldırıp tekrar kurdum hiç bir şey fayda etmiyor.

Menzil

Torrent-Oyun.com
bendede aynısı oldu belgeler konamiyi sil oyunudu sil yeniden kurulum yap daha kolay bir yolu varsa bilmiyorum

quty

Seviye 1
Sadece oyunu korsan olanlarda olan bir sıkıntıdır. Crack fixleri beklemekten başka bir yolu olmayan problemdir.

BÖ > EASY <

easy peasy lemon squeezy
pes bile oynayamaz olduk transferler yok lig 18 takım nasıl iştir anlamadım ben.

ben smokepatch kullanıyorum ztk maçında atıyor arkadaşlar bu yamanın oyunla alakası yok sadece son transferler son formalar logo vs falan var oyun yeni bir crackfix çıkarsa anca düzelir

quty

Seviye 1
arkadaşlar arkadaşlar, hala anlamıyor musunuz? orijinal olmayan oyunlarda atıyor sadece. ligin 21 takım olduğu patchlerde de oyundan atıyor zaten. 1.02 için crack çıkmadığı sürece OL-MAZ

Bulic

Mustapha Kemal Pasha
arkadaşlar arkadaşlar, hala anlamıyor musunuz? orijinal olmayan oyunlarda atıyor sadece. ligin 21 takım olduğu patchlerde de oyundan atıyor zaten. 1.02 için crack çıkmadığı sürece OL-MAZ
Bende bir sıkıntı yok niye herkesin oyunu bozuk
Crack: Link.e

Transient Ghost

Sehmus Talay __| Ghøst ΛssassiÑ |
Ekip Lideri
Üst-Yönetim
oyunu CODEX çıkartsa hiç bir sorun olmazdı işte maalesef CPY versiyon bazı oyunlar da böyle sorun oluyor

sadece bilgilendiriyorum ters tepmene gerek yok
Alıntılamadan söylesen eyvallah da ''patch sonucunu yazar mısınız''ın üstüne bunu söyleyince sanki ben bu patch sorunu çözüyor demişim de ona istinaden cevap vermişsin gibi anlaşılıyor.Ayrıca sert bir yorum da yapmadım, sadece kim söyledi diye sordum.

Son mesajlar

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt