Pes 2021 İçin PES 2020 Gerekli mi?

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

cicileyt21

Torrent-Oyun.com
Pes 2021 sezon güncellemesini alırsam pes 2020 gerek var mı onuda almam gerekiyor mu?

ZeuS

* G a M e R *
Emektar
Pes 21 sezon güncellmesi Pes 2020 üzerine gelen bir update. Pes 2020 olmadan oynayamazsın.

RUBENム

真島吾朗
Pes 2021 sezon güncellemesini alırsam pes 2020 gerek var mı onuda almam gerekiyor mu?
Pes 21 sezon güncellmesi Pes 2020 üzerine gelen bir update. Pes 2020 olmadan oynayamazsın.
PES 2021 farklı bir oyun olarak satılmakta. Fiyatının ucuz olmasının sebebi ise güncelleme olarak çıkması. Bu konu kafalarda karışıklığa sebep olabiliyor.

Aşağıda yazıldığı gibi Pes 2021 oynamak için PES 2020'ye sahip olmanız şart değil. "PES 2021, PES 2020'ye gerek olmadan kurulabilir,oynanabilir."

https://www.konami.com/wepes/2021_faq/0/eu/en/pc/item/59

Son düzenleme:

BÖ > EASY <

easy peasy lemon squeezy
Ben fifacıyım fifa 06'dan beri her sene çıkar ve oynarım bir şekilde ama malum fiyatlar ortada 65 lira gibi bir fiyata pes 21 var fiyatı uygun diye almayı düşünüyorum ama oynanış olarak ağır ve gerçek dışı gözüküyor videolarda paslar olsun kaymalar olsun sizce almalımıyım değer mi?

Ben fifacıyım fifa 06'dan beri her sene çıkar ve oynarım bir şekilde ama malum fiyatlar ortada 65 lira gibi bir fiyata pes 21 var fiyatı uygun diye almayı düşünüyorum ama oynanış olarak ağır ve gerçek dışı gözüküyor videolarda paslar olsun kaymalar olsun sizce almalımıyım değer mi?
Bende Fifa yı oynuyorum. Ama Pes 2020 yi de para verip aldım. Çünkü demosunu beğenmiştim. ama full oyunu bir türlü sevemedim. Bana demodan çok farklı geldi. Fifaya çok alıştığımdan iki oyun çok farklı geliyor. O yüzden aldığım gibi kaldı pek oynamadım. Oynasam da maçı tamamlayamadan kapattım. Şimdi 65 tl ye yine aynı oyunu verdikleri için bu sefer almadım. Eğer 2020 yi beğendiysen alabilirsin. ama dediğim gibi aynı oyun. Alır oynarım diyorsan alınabilir fiyat.

cicileyt21

Torrent-Oyun.com
oyun iade edildi akşam 10 da iade parasını kullanabiliyorum akşam tekrar alırım

kanfur

Torrent-Oyun.com
fifa olsun pes olsun hiç kaçırmadım hep aldım veya indirdim.son zamanlarda tekrara bağladıkları için hevesim azalmıştı fakat pes 2020 demoyu çok beğenip pes 2020 ile hayal kırıklığı yaşamıştım.aynı gibi görünsede pes 2021 bana çok daha iyi geldi.daha rahat oyun kuruyorum ama incelemeler felan çıksın ben yanıltmayım belki tutarlı değildir bir iki maç attım çünkü

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt