PES 2018'in İlk Detayları ve Çıkış Tarihi Sızdırıldı

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR
Konami, PES serisinin yeni oyunu için resmi açıklama yapmamış olsa da Xbox.com bir şeyleri açıkladı bile.

Xbox.com'un ürün sayfasında yer alan PES 2018, ön siparişler için açılmış bile. Oyunun çıkış tarihi için 14 Eylül gösterilmekte. Çoğu spor oyununun sonbaharın ilk haftalarında çıktığını düşünürsek oldukça makul bir tarih.

Çıkış tarihinin dışında bazı yeni bilgilere de sahibiz. Konami, yeni duran top ve "stratejik top sürme" sistemleri ile oyun keyfini bir kademe yukarı taşımak istiyor. Yeni menüler, gerçek oyuncu yüzleri, yeni animasyonlar ve geliştirilmiş ışıklandırma da Konami'nin planları arasında. Oyunun yeni bir co-op moduna sahip olmasının da sürpriz olmayacağı kulislerde konuşulanlar arasında.

Oyunun kapağında bu yıl da Barcelonalı oyuncuların olması bekleniyor. Hatırlanacağı üzere Konami, Barcelona ile uzun süreli bir partnerlik antlaşması imzalamıştı.

Konami cephesinden resmi bir açıklama gelmiş değil. Ancak bu gelişmelerin ardından oyun kısa süre içerisinde duyurulacaktır.

alıntıdır.

E-T Computer

Küçük başla, büyük düşün.
Ynt: PES 2018'in İlk Detayları ve Çıkış Tarihi Sızdırıldı

Pes 17, Barcelona futbol simulatörü oldu.
Pes 18'de onun gibi bir şey olur.

Real Madrid'in bile olmadığı bir oyun düşünülemez ya böyle saçmalık olabilir mi?

hayrisinan

Torrent-Oyun.com

her sene aynı muhabbet şunu yapcaz bunu yapcaz en iyi pes oyunu olacak diye konuşup dururlar pesin tek artısı şampiyonlar ligini elinde tutması fifa onu da alsa esamesi okunmayacak. O kadar uğraşacağına pes 2008 oyun motorunu al, grafikleri iyileştir bu güne kadar yaptığın yenilikleri at içine birde kadro güncellemesini yap sal piyasaya

Asıl sorulması gereken soru Pes neden hala oyun çıkartıyor? Oyunun istenen satış rakamlarını aldığını hiç sanmıyorum ama Konamı pes etmiyor.

ozo

ozo, bygame, optimist, meiss, 2011 - ∞
Emektar

Manager dünyasında Fifa nasıl yer edinemeyip çekildiyse, konami de burada çekilip başka alanlara yönelmeli. :thumbup:

T-O RESPECT

Torrent-Oyun.com

Oynanışı biraz olsa da düzeltiler ama lisans olmadan olmaz zaten Pesi ayakta tutan tek şey de Avrupa kupalarının lisanslarını elinde bulundurması Pes son seneleri yaşıyor gibi Konami de zaten firma olarak sıkıntılı durumda Maalesef ki her sene olduğu gibi indirip 4-5 saat deneyip sileceğim gibi görünüyor.

Pes tabiki olmalı bu nasıl düşünce. Rekabet olmalı piyasada eğer olmazsa Fifa gelişimi yavaşlar benzeri ürünü piyasa sürer.

MERED

Seviye 5

PS4 Yeni nesil gelip PC yeni nesil gelmezse tekrardan oynamam.

195

Emektar

En son Xbox'da oynamıştım Pes ve Fifa'yı ikiside neredeyse aynıydı.Her sene de aynı oyunun grafiklerini yükseltip çıkarıyorlar gibi geliyor bana,kayda değer bir yenilik yapıyorlarsa affola ama benim uzaktan gördüğüm bu. :thumbup:

Pes 2013 serisinden sonra yok oldu ona karşılık olarakta fifa müthiş gelişti yine aynı oyunu yapacaklar çok birşey beklemeyin konamiden s15:.

zapenakpea

Torrent-Oyun.com

Her ikisinide oynuyorum.Pes 2017 oynanışı biraz zorlaştırmış.İki oyunda birbirinden farklı olduğu için yeri ayrı bende.
Oynanış dinamiklerini 2018 de düzeltirler inşallah.Grafikler falan zaten güzel.

Ben hala pes' in fifadan iyi olduğunu düşünüyorum tek sorun lisans düşük sistemle iyi bir oyun oynanıyor en azından.

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt