PES 2017 Türkçe Spiker(CPY-REPACK-RELOADED)

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

bahtiyad

Torrent-Oyun.com

PES 2017 ile Orjinal veya korsan (CPY-REPACK-RELOADED) farketmiyor tüm sürümlerde sorunsuz çalışmaktadır.
KURULUM
- Oyunun kurulu olduğu yerdeki Data klasöründeki dt41_eng_all dosyasını yedekleyin.(Orjinal ingiliz spiker dosyası) Sonra indirdiğiniz dosyadan çıkan dt41_eng_all dosyasını aynı Data klasörü içerisine atın ve değiştirme sorusuna evet deyin.Eğer dosya yani spiker yoksa önemli değil yapıştırın.
- Oyuna girdiğinizde maçta artık spiker Türkçe olacak. Oyunda ayarlardan anlatım dili ingilizce seçili olmalı. Sıkılırsanız yedeklediğiniz dosya ile değiştirirsiniz ve ingilizce spiker ile oynarsınız.

( PC )

MEGA: (218 mb)
https://mega.nz/#F!AZBk2KqL!zojawwq6cCA_H7A2uHRUlA

Yama dosyası için ''Türkçe Spiker'' ekibine teşekkürler.Sizlerin 8-10gb lik extreme yamaların içinden dosya çekmeye uğraşmamanız için bu konu hazırlandı. Türkçe Spiker ekibi pes2017 ye yama çıkarmayacaklarını açıkladılar. .İyİ OyUnLaR!

Oyunu kopyala yapıştır yaptıysanız yada format attıysanız DxSetup kurmayı unutmayın!

ISKA

Seviye 12
Ynt: PES 2017 Türkçe Spiker(TÜM SÜRÜMLER)

Pericoloso

Be Happy
Moderatör

aynı şeyleri tekrar mı ediyor hep iyi mi bu spiker

Ghost™

Beşiktaş JK

Pericoloso' Alıntı:
aynı şeyleri tekrar mı ediyor hep iyi mi bu spiker
Kelimeler fazla olmasada idare eder , hafiften espirilerde var.

asioz

Torrent-Oyun.com

Eline sağlık hocam...

muratalper55

Torrent-Oyun.com

benim bir sorunum var arkadaşlar spiker korece sesleniyor ama türkçe spiker'i atmama rağmen hala spiker türkçe değil niyeyse hmmm:. hmmm:.

aligns23

Torrent-Oyun.com

playstaion icin tr spiker varmi

bahtiyad

Torrent-Oyun.com

aligns23' Alıntı:
playstaion icin tr spiker varmi
Malesef ps4 henüz sistem dosyalarına tam müdahale izni vermediği için olmaz. Ps3 teki gibi pkg formatına dönüştürülüp kurulabilir belki fakat o da beni aşar :-\

bahtiyad

Torrent-Oyun.com
Ynt: PES 2017 Türkçe Spiker(TÜM SÜRÜMLER) v2 ÇIKTI

09kezman09 Rica ederim. Sayfa güncellendi ve yeni türkçe yama versiyonu eklendi.

bahtiyad

Torrent-Oyun.com
Ynt: PES 2017 Türkçe Spiker(TÜM SÜRÜMLER) v2 ÇIKTI

omer.konca.12' Alıntı:
sizce hagisini indirmeliyim ?
Bence yeni eklediğim daha düşük mb lı V2'yi indirin.Mega.nz 'ye upload ettim. Hızlı iner ben Pes2017 ' yi onunla oynuyorum. Sıkılırsanız v1 i denersiniz. Çünkü Türkçe spiker bu sene pes2017 için yama çıkarmayacağını açıkladı.

tantana42

Torrent-Oyun.com
Ynt: PES 2017 Türkçe Spiker(CPY-REPACK-RELOADED) v2 EKLENDİ!

v2 yukledım oyuncu ısımlerı vs soylemıo v1 den farkı yok daha az replık var hatta emınmısınız v2 oyuncu ısmı soyledıgıne

bahtiyad

Torrent-Oyun.com

tantana42 Eminim ve kendim kullanıyorum. Ayrıca hangi stsl lig yamasını kurduğunu bilmediğim için yada hangi modda(Analig-hızlı maç gibi) oynadığını.. Ben torrent oyun patch bölümündeki lisans yamasını kullanıyorum genelde. Eş-dost akraba gelince Galaxy stsl yamasını kullanıorum. Eksikler mutlaka vardır ama not bölümünde yazdığım gibi son edit hali pes2016 extreme v3 te yapıldı. Türkçe spiker pes 2017 için yeni cpk çıkarırmı ; sanmıyorum. Ekibi kendi youtube sayfalarıyla ilgileniyorlar. Bununla idare edicez maledef :d025:

bambino prodigio

Torrent-Oyun.com

kardeş anlatım dilini nerden seçicez

SlyhunteR

Torrent-Oyun.com

Adamlar spikeri tamamla madan yeni bir oyun geliyor onlarda haklı zor iş

tantana42

Torrent-Oyun.com

bahtiyad' Alıntı:
tantana42 Eminim ve kendim kullanıyorum. Ayrıca hangi stsl lig yamasını kurduğunu bilmediğim için yada hangi modda(Analig-hızlı maç gibi) oynadığını.. Ben torrent oyun patch bölümündeki lisans yamasını kullanıyorum genelde. Eş-dost akraba gelince Galaxy stsl yamasını kullanıorum. Eksikler mutlaka vardır ama not bölümünde yazdığım gibi son edit hali pes2016 extreme v3 te yapıldı. Türkçe spiker pes 2017 için yeni cpk çıkarırmı ; sanmıyorum. Ekibi kendi youtube sayfalarıyla ilgileniyorlar. Bununla idare edicez maledef :d025:
Hocam torrent oyunun Lisansını yükledim bu süper lig takımları çıktı. Sonra senin V1 spikeri yükledim. Şimdi v2 yükledim dataya yapıştırdım. Yabancı takımların adlarını söylüo ama gs de mesela selcuk inan cavanda ne sınayderi söylüo sadece :/

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.