PES 2016 Çalışmayı Durdurdu Hatası

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

qwertyes

Torrent-Oyun.com
Merhaba arkadaşlar bugün buradan Pes 2016 Reloaded sürümünü indirdim fakat oyuna girmeye çalıştığımda herhangi bir tuşa basın menüsünden sonra oyun çalışmayı durduruyor oyunu 2 kere kaldırıp tekrar kurdum, setup'un sonunda çıkan programları kurdum,yönetici olarak çalıştırmayı denedim fakat hiçbirinde sorun düzelmedi.Daha önce oyunlarda böyle bir hata aldığımda crack değiştiriyordum fakat PES 2016 için kendi kullandığım cracktan başka bir crack bulamadım yardımcı olursanız sevinirim ^-^

zorro007

Torrent-Oyun.com
Ynt: PES 2016 Çalışmayı Durdurdu Hatası

aynı sorun bende de var maalesef.Lütfen çözüm...

IronFoot9

Torrent-Oyun.com

Bende çok aradım ve buldum :D Kardeş Şimdi Pes 2016 nın settingsine gir tmmı ondan sonra online kutucuğu var oraya tıkla ondan sonra allta bi sayı yazıyo onu 0000 yap uygula de ve oyuna gir kesin oluyo

☪PA$A☪™

Birmilyon Kere CİSİGUU :)

Uyumluluk Modu Yap Windows XP Sevice Pack 3 Yap :thumbup:

Kadir Kılık

Torrent-Oyun.com

Benim hatam aynı fakat oyuna giriyorum efsane ola giriyorum bir takıma transfer olmuştum ondan sonra hata verdi ve her girişimde efsane ola hata veriyor çalışmayı durdurdu acaba yardımcı olabilecek birisi var mı ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt