Persona 4 [Goldberg ] FULL | Torrent İndir | Hızlı İndir | Download | PC

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

yasinakbulutTR

Ekip Lideri
Üst-Yönetim

Persona 4[Goldberg]
FULL | Torrent İndir | Hızlı İndir | Download | PC

:pcindirmeturu: Torrent

:pcdosyaturu: ISO

:pcplatform: PC

:pcsurum: Goldberg

:pccrack: Mevcut

:pcboyut: 13 GB

:pccikistarihi: 3 TEMMUZ 2020

:pcoyungoruntuleri:

:pcoyunhakkinda:

Inaba — kırsal Japonya'da sakin bir kasaba, Persona 4 Golden'da tomurcuklanan ergenlik için sahne hazırlıyor.

Kahramanı ve arkadaşlarını bir seri cinayet zinciriyle başlayan bir yolculuğa çıkaran bir çağ hikayesi. Akraba ruhları, aidiyet duygularını ve hatta kendisinin karanlık taraflarıyla yüzleşmeyi keşfedin.

Persona 4 Golden, arkadaşlarla birlikte paylaşılan anlamlı bağlar ve deneyimler vaat ediyor.

Toplam Metacritik puanı 93 ve çok sayıda ödülü ile hayran hayranı olan Persona 4 Golden şimdiye kadar yapılmış en iyi RPG'lerden biri olarak, büyüleyici hikaye anlatımı ve mükemmel Persona oyununu sunuyor.

Persona 4 Golden on Steam en iyi oyun kumandası ile deneyimlenir.
Temel Özellikler:

Değişken kare hızlarıyla oyunun tadını çıkarın
Persona dünyasını PC'de Full HD ile yaşayın
Steam Başarımları ve Ticaret Kartları
Japonca ve İngilizce VO arasında seçim yapın

:sistem_gereksinimleri:
Minimum Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi: Windows 8.1
İşlemci: Intel Core 2 Duo E8400 | AMD Phenom II X2 550
Bellek: 2 GB RAM
Ekran Kartı: Nvidia GeForce GTS 450 | AMD Radeon HD 5770
DirectX: Sürüm 11
Depolama: 14 GB kullanılabilir alan

Önerilen Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi: Windows 10
İşlemci: Intel Core i5-650 | AMD Phenom X4 940
Bellek: 4 GB RAM
Ekran Kartı: Nvidia GeForce GTX 460 | AMD Radeon HD 6870
DirectX: Sürüm 11
Depolama: 14 GB kullanılabilir alan​

:pcoyunfragmani:

ALTERNATİF İNDİRME LİNKLERİ

Yandex- Tıkla İndir

Pixeldra- Tıkla İndir

Racaty- Tıkla İndir

Bayfiles- Tıkla İndir

Ekli dosyalar

Alone_Boy1453

Torrent-Oyun.com
Zamanında PS2 emulatöründe Persona 3 ve 4'ü oynamış ve hayran kalmıştım. Şimdi ise geliştirilmiş ve içeriği zenginleştirilmiş olan P4 Golden var. Nostalji yapmanın tam zamanı. Keşke Persona 3'ü de Remastered olarak PC'ye çıkarsalar. PS3'te Persona 5'i de oynamıştım ancak hayal kırıklığıydı. Hikaye ve karakterler olarak P3 ve P4'ün yakınına bile gelemiyordu. Ayrıca ağır bir satanizm propogandası vardı. Neyse.

Paylaşım için teşekkürler.

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt