Pcye virüs bulastı neyapmalıyım (Çözüldü)

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Murusti

Torrent-Oyun.com
Arkadaslar ekranın sağ alt köşesinde sürekli kare şeklinde reklam gibi şeyler çıkmaya başladı neyapnalıyım format atmadan düzeltmek istiyorum

Murusti

Torrent-Oyun.com
Buradan Adwcleanar’ı indirip tarama yapmayı deneyebilirsin. Bende işe yaradığı olmuştu. Ekstra olarak buradan Malwarebytes ile de tarama yapabilirsin.
Malwarebytes yükledim birsürü virüs buldu 90 küsür karantinaya aldım halâ sağ alttaki reklamlar çıkıyor karantinadaki virüsleri silmemmi gerek ?

naCrimed

'A man chooses, a slave obeys .'
Malwarebytes yükledim birsürü virüs buldu 90 küsür karantinaya aldım halâ sağ alttaki reklamlar çıkıyor karantinadaki virüsleri silmemmi gerek ?
Karantinaya aldığı zaman virüs aktifliğini yitiriyor zaten. Eğer isterseniz kalıcı olarak da silebilirsiniz. Ama silmek istemediğiniz şeyler varsa oyun crackleri gibi şeyleri de virüs olarak sayıp karantinaya almış olabilir dikkat edin silerken.

Ayrıca ilk tavsiye ettiğim programı kullanmanızı öneririm. Adwcleaner’ın ana odağı reklamlar. Malwarebytes’ın yapamadığını yapabilir

Murusti

Torrent-Oyun.com
Karantinaya aldığı zaman virüs aktifliğini yitiriyor zaten. Eğer isterseniz kalıcı olarak da silebilirsiniz. Ama silmek istemediğiniz şeyler varsa oyun crackleri gibi şeyleri de virüs olarak sayıp karantinaya almış olabilir dikkat edin silerken.

Ayrıca ilk tavsiye ettiğim programı kullanmanızı öneririm. Adwcleaner’ın ana odağı reklamlar. Malwarebytes’ın yapamadığını yapabilir
Çok tesekkür ederim işe yaradı

uguraliy

Torrent-Oyun.com
Son olarak şunu da yap kesin çözüm olsun. bazen program yüklerken eklentiler de yüklenmiş olabiliyor. Virüs gibi pencere vs açabiliyor. Program ekle kaldırdan böyle acayip isimli ya da reklam apps varsa onları da silebilirsin

Murusti

Torrent-Oyun.com
Hakl
Son olarak şunu da yap kesin çözüm olsun. bazen program yüklerken eklentiler de yüklenmiş olabiliyor. Virüs gibi pencere vs açabiliyor. Program ekle kaldırdan böyle acayip isimli ya da reklam apps varsa onları da silebilirsin
Aynen kardesim güzel tespit

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt