Pc onarım sonrası düşük fps

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR
Konu başlığında belirttiğim gibi onarım sonrası oyunlarda düşük fps sıkıntısı yaşıyorum. Csgoda 60 'ın altına inmeyen fps im onarım sonrası 10 fps yi zor görüyor . lol desen onarım öncesi hiçbirşeyi yokken onarım sonrası 25 fps sizce adam bilgisayarıma birşeymi yaptı (bilgisayar dell inspiron 3542) . Şimdiden teşekkürler.(herhangi bir parçasında problem varmı diye sorduğumda bütün parçaların sağlam olduğunu söyledi)

Format atılmadı. Nvidia 840m de açıyorum oyunları. Ünlem yok .Aramızda geçen muhabbet şu; adama abi temizleme yaptircaktim dedim onarım mı dedi onarim ne oluyor dedim tüm parçalar tek tek çıkarılıyor hepsi temizlenip tekrar takılıyor dedi dedim abi bu temizleme olmuyormu yok kardeşim onarım bu dedi tamam abi dedim bende onarım yaptırmaya geldim o zaman dedim .

En iyisi ben başka bir bilgisayarcıya götürüyüm bakalım o ne diyecek çelişecekmi dedikleri

ΛCIT

What are you looking at ?
Emektar
Her zaman çelişir o yüzden bilgisayarı birden fazla tamirciye göstermek lazım.Bazıları parasına bakar bazıları da gerçekten ilgilenmeye çalışır.

ouzqan

Lütfen Teşekkürler butonuna basmayı unutmayın. Şim
Öncesinde haber verseydin keşke kendin yapmana yardımcı olurduk ya da bize yollardın. Düşük fps in nedenine gelirsek soğutucuyu yerine takmamış olabilir. Bilgisayarın sıcaklık durumu nasıl ?

Eksik parça var mı diye bir kontrol et. Takmayı unuttukları parçalar olabilir.

Öncesinde haber verseydin keşke kendin yapmana yardımcı olurduk ya da bize yollardın. Düşük fps in nedenine gelirsek soğutucuyu yerine takmamış olabilir. Bilgisayarın sıcaklık durumu nasıl ?
Sıcaklık durumu normal eskisine göre baya fark var Bende şeyden şüpheleniyorum işlemciyimi aldı acaba başka biseymi taktı pc dell inspiron 3542 i7 1 tb hdd 8gb ram 2 gb vram 2.10 ghz bu özelliklerdeki pc ilede csgoda 10 fps almazsın

PsyChoP4HT

Torrent-Oyun.com
Sıcaklık durumu normal eskisine göre baya fark var Bende şeyden şüpheleniyorum işlemciyimi aldı acaba başka biseymi taktı pc dell inspiron 3542 i7 1 tb hdd 8gb ram 2 gb vram 2.10 ghz bu özelliklerdeki pc ilede csgoda 10 fps almazsın
işlemcin çıkarılabilir değil driver silip nvidianın sitesinden tekrar yükleyip denermisin.

ouzqan

Lütfen Teşekkürler butonuna basmayı unutmayın. Şim

sen arkadaşın dediği gibi driver güncellemesini yap. Dediğin olabilir de olmayabilir de sistem özelliklerinden bakabilirsin aynı işlemci hala takılı ise değişmemiştir.

Son mesajlar

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt