pc için oyun kolu

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

bernickle

Torrent-Oyun.com
beyler pc için habgi oyun kolunu kullanıyorsunuz ve bana oyun kolu önerirmisiniz max 150 200 tl arası

uguraliy

Torrent-Oyun.com
Orjinal dualshock 4 kullanıyorum. Çoğu oyunda win10 için sorunsuz destekliyor

BÖ > EASY <

easy peasy lemon squeezy
Orjinal dualshock 4 kullanıyorum. Çoğu oyunda win10 için sorunsuz destekliyor
hocam benimde hoşuma ps4 kolları gidiyor pcde bluetooth özelliği yok bluetooth aparatı alsam birde dualshock alsam bağlantı sağlayabilirmiyim? ayrıca oyunlarda uyumsuzluk vs problem çıkarıyor mu? ben xbox kullanıyorum windows görüyor xbox kolu olarak ayar vs problemi yok ama dediğim gibi ps4 kolu daha hoşuma gidiyor.

Ben de böyle bir konu açmayı düşünüyordum benim yerime açanlar olmuş. 1.5 senedir kullandığım Winnboss marka 25 TL'lik gamepadim gg oldu 50 TL bütçem var gamepad önerilerinizi bekliyorum.

dipnot: Aga dalga geçmeyin ama cidden param yok ben de kaliteli gamepadler isterim ama yok abi yok param yetmiyor.

BÖ > EASY <

easy peasy lemon squeezy
konuyu açan arkadaş logitech veya xbox kollarından alabilir sana gelirsekte 50'tl ye snopy rampage gibi markalardan alabilirsin yıllar önce snopy marka kolum olmuştu bayağı kullanmıştım snopy alabilirsin o bütçeye onu önerebilirim.

GREY

[TechGuy]
kırmızı kutu xbox 360 replica kollardan al en az 5 yıl çatır çatır kullanırsın orijinal ile arasında fark yok

Transient Ghost

Sehmus Talay __| Ghøst ΛssassiÑ |
Ekip Lideri
Ben de böyle bir konu açmayı düşünüyordum benim yerime açanlar olmuş. 1.5 senedir kullandığım Winnboss marka 25 TL'lik gamepadim gg oldu 50 TL bütçem var gamepad önerilerinizi bekliyorum.

dipnot: Aga dalga geçmeyin ama cidden param yok ben de kaliteli gamepadler isterim ama yok abi yok param yetmiyor.
Dostum bugüne kadar dandik gamepad'ler arasında en uzun dayanabilen gamepad'im Snopy SG-301'di.Yaklaşık 3-4 sene önce 30 TL'ye almıştım.Şimdi fiyatı ne kadardır bilmiyorum.Bi' araştır belki uygun fiyata bulursun.Ben aşağıdakini buldum ama görüntüsü aynı, ismi farklı.

https://www.akakce.com/oyun-kolu/en-ucuz-snopy-rampage-sg-r601-ps3-pc-kablolu-fiyati,450093727.html

Dostum bugüne kadar dandik gamepad'ler arasında en uzun dayanabilen gamepad'im Snopy SG-301'di.Yaklaşık 3-4 sene önce 30 TL'ye almıştım.Şimdi fiyatı ne kadardır bilmiyorum.Bi' araştır belki uygun fiyata bulursun.Ben aşağıdakini buldum ama görüntüsü aynı, ismi farklı.

https://www.akakce.com/oyun-kolu/en-ucuz-snopy-rampage-sg-r601-ps3-pc-kablolu-fiyati,450093727.html
Gittigidiyorda varmış gg olmuş diğer yerlerde de bütçemi aşıyor ama eyvallah kral sağolasın.

uguraliy

Torrent-Oyun.com
hocam benimde hoşuma ps4 kolları gidiyor pcde bluetooth özelliği yok bluetooth aparatı alsam birde dualshock alsam bağlantı sağlayabilirmiyim? ayrıca oyunlarda uyumsuzluk vs problem çıkarıyor mu? ben xbox kullanıyorum windows görüyor xbox kolu olarak ayar vs problemi yok ama dediğim gibi ps4 kolu daha hoşuma gidiyor.
Tabi ki bluetooth aparatı ile çok kolay bağlarsın. Oyunlarda bir problem yaşamadım şimdiye kadar. Aynı xbox gibi problemsiz kullanırsın pc de wind10 varsa

GeneralAnimeus

Torrent-Oyun.com
üstüne biraz daha koyarım dersen monsterın pusat game padini öneririm tak çalıştır şarj kablosu var bluetooth adaptörü var direk algılıyor windows 10 da tavsiye ederim 1 aydır kullanıyorum bir sıkıntısını görmedim şuana kadar ha tek sıkıntı kargo adresimi yanlış girmişlerdi sisteme
https://www.monsternotebook.com.tr/pusatgamepad/monster-pusat-pro-gaming-gamepad/

yazmayı unutmuşum gamepad biraz ufak ama ele tam oturuyor elim kocamanda değil yani ayrıca rahat

Transient Ghost

Sehmus Talay __| Ghøst ΛssassiÑ |
Ekip Lideri
Xbox 360 almanı öneririm.Piyasadaki hiçbir 360 gamepad'i orijinal değil ama çoğu kişinin yorumuna göre kaliteli imitasyonlarmış.Zaten orijinalini artık üretmiyorlarmış.Ben de bir ay önce aldım da çalışıyor mu diye kontrol etmek haricinde sadece bir kere denedim, o da gayet iyiydi.Takar takmaz neredeyse her oyunda çalışır vaziyette oluyor.Sadece PES için alıştığım tuş dizilimlerini oyun içi ayarlarda değiştirmek zorunda kalmıştım.O da benim alışkanlığımdan kaynaklıydı, sorun yaşayacağını zannetmiyorum.Bu arada ben aşağıdaki satıcıdan beyaz olanı almıştım ama şuan seçeneklerde kırmızı ve mavi renk mevcut.Fiyatı seninkinden daha uygun bu arada, bi bak istersen.

https://urun.n11.com/microsoft-xbox...sSgqSr-djHy1Fq2CWAAIlPq3f-NmGs30zpWebBKM-FjVw

bernickle

Torrent-Oyun.com
Xbox 360 almanı öneririm.Piyasadaki hiçbir 360 gamepad'i orijinal değil ama çoğu kişinin yorumuna göre kaliteli imitasyonlarmış.Zaten orijinalini artık üretmiyorlarmış.Ben de bir ay önce aldım da çalışıyor mu diye kontrol etmek haricinde sadece bir kere denedim, o da gayet iyiydi.Takar takmaz neredeyse her oyunda çalışır vaziyette oluyor.Sadece PES için alıştığım tuş dizilimlerini oyun içi ayarlarda değiştirmek zorunda kalmıştım.O da benim alışkanlığımdan kaynaklıydı, sorun yaşayacağını zannetmiyorum.Bu arada ben aşağıdaki satıcıdan beyaz olanı almıştım ama şuan seçeneklerde kırmızı ve mavi renk mevcut.Fiyatı seninkinden daha uygun bu arada, bi bak istersen.

https://urun.n11.com/microsoft-xbox...sSgqSr-djHy1Fq2CWAAIlPq3f-NmGs30zpWebBKM-FjVw
çok teşekkürler büyük ihtimal bunu alıcam

Birleştirilen 2. mesajınız (flood yapmamaya dikkat edelim):

xbox 360 tabiki bütçen yetiyorsa logitechte alabilirsin.
o kadar yükseğe çıkamam xbox 360 kolunu alırım ama yine de teşekkür ederim

Moderatör tarafında düzenlendi:

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt