pc den tam performans alamıyorum

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

egexman

Para Olmasaydı Hepimiz Zengindik!!!!!!!!!!
merhaba beyler psu mun bozuk olduğunu düşünüyorum çünkü pc bazı açılışlarda tam performans vermiyor bir kaç kez yeniden başlatmam gerekiyor ki bazen o da çözüm olmuyor. elimde psu tester var internette baktım ama hep yabancı burdaki değerlerin kaç olması lazım veya kaç olursa psu bozuk olduğunu anlarım

egexman

Para Olmasaydı Hepimiz Zengindik!!!!!!!!!!
Psu'nun garantisi yok demi? Psu'nun gücü yeterli ama ürün bozuk olabilir. Bu sorun yeni mi oluşmaya başladı?
1.5 senedir var bi 4-5 ay gitti hiç yapmadı ama son zamanlarda tekrar olmaya başladı bu gün 1000watt psu ile debedim sistemimi gene aynı şeyi yaptı psu dan kaynaklı olduğunu artık sanmıyorum ya anakart yada ram birde hdmi ile ekrandan ses alıyorum pc 25fps verdiği açılışında sesler patlıyor youtubeden birşey açıyorum mesela 10sn ses patlak patlak geliyor anlaşımıyor sonra düzeliyor 40sn spnra tekrar yapıyor ama yüksek fps verdiğinde yapmıyor bunu

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt