PC Building Simulator [PLAZA] | Full indir | Torrent İndir | Hızlı İndir | Tek link | PC

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

Veirelis

Night Owl.
Forum Yöneticisi

PC Building Simulator [PLAZA]
FULL | Torrent İndir | Hızlı İndir | Download | PC

:pcindirmeturu: Torrent

:pcdosyaturu: ISO

:pcplatform: PC

:pcsurum: PLAZA

:pccrack: Gömülü

:pcboyut: 5.05 GB

:pccikistarihi: 27 Mart 2018

:pcnot: En son sürümdür.

:pcnot:Oyunun dilini İngilizce yapmak için "\PC Building Simulator\PCBS_Data\Plugins" klasörü içerisindeki "steam_api" dosyasını düzenle deyip "Language = english" bu şekilde ayarların ve oyun İngilizce olarak açılacaktır.

:pcoyungoruntuleri:

:sistem_gereksinimleri:
Önerilen Sistem Gereksinimleri
İşletim Sistemi: Windows 7 ve daha yükseği
İşlemci: Intel Core i5-2500K veya AMD Athlon X4 740 (ya da eşdeğer bir işlemci)
Bellek: 4 GB RAM
Ekran Kartı: GeForce GTX 660 (2048 MB) veya Radeon R9 285 (2048 MB) - Entegre edilmemiş ekran kartlarında desteklemiyor.
DirectX: 9.0c

Boş Alan: 4 GB kullanılabilir alan

:pcoyunfragmani:

Ekli dosyalar

ARANEA

Galatasarayı yaşıyorum.Galatasarayla yaşıyorum..
"GTA5 için pc toplama similatörü" :p:))

Bu gidişle öyle yapacağım galiba.Standart nakliye falan derken ürün UKİM'e gelmiş ama bu seferde alıcı bilgileri yanlış.Karma karışık bir durum.Satıcıya mesaj attık olmazsa onu iade edip Ebay'dan sipariş edeceğim.Çinliler'den [Aliexpress] hayır gelmedi, bi' de Amerika'lıları deneyelim.4 GB ram'le resmen işkence çekiyorum.Dostum Türkiye'den varsa 2. el, 1150 pin, 4 ram slotlu bir anakart haber verirsen sevinirim [Letgo falan], malum 2. el 4 ram slotlular'a verebileceğim paraya anca 2 ram slotlular var.Bu arada Fiyat aralığı kargo, cart-curt dahil 250 civarı olursa iyi olur [bi' de HP marka olmasın].Önerilerini bekliyorum dostum.

karadin

MutIuIuğun değerini,onu kaybettikten sonra anIarız
Moderatör
Oynun önceki sürmü biraz FPS , sorunu vardı bunu denerim inşallah yoktur.
Teşşekür ederim oyun için.

Oğuz E.

Sessizlikten Öte Çığlık Mı Var..
Güzel Bir Oyun..

Zamanla yayınlanan güncellemelerle daha güzel olacağını düşünüyorum..

ouzqan

Lütfen Teşekkürler butonuna basmayı unutmayın. Şim
Moderatör
Plaza sürümü için v1.0.1 düştü !

• Fixed the maximum PSU length of the Thermaltake View 91 case.​
  • Fixed an issue with some top case fan and radiator slots being blocked by the dust filter on the Thermaltake View 91 case.​
  • Fixed being able to add/remove front case fan brackets while the fans are still in place on the Thermaltake View 91 case.​
  • Fixed the maximum GPU length allowed in the Thermaltake Core P5 cases.​
  • Fixed the wrong PCI slot screws being used when installing a GPU in the Thermaltake Core P5 case.​
  • Fixed 4 slot NVIDIA SLI bridges not appearing where they should.​
  • Fixed the Overclocked Edition cases appearing in the shop if you don’t own the DLC.​
  • Fixed an issue with the Raijintek Ereboss blocking RAM meaning neither can be removed.​
  • The generic SLI bridge will no longer appear on RTX GPUs when in a 2 slot configuration. NVIDIA NVlink bridges only support 3 & 4 slots configurations to no NVLink bridge will appear when two RTX cards are right next to each other.​

Resis7ence

Hi There! I am using Torrent-oyun
İstediğim bilgisayarı bari oyunda toplayayım dedim benim emektar onu bile başaramadı.

coyo

Seviye 1
s a beyler 17 seviye geldiğim zaman takvim ilerlemiyor oyle kalıyor 2 defa oyunu baştan başaldım sebebi nedir acaba bilen var mı

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt